Google Nexus 4

A fel nem sorolt készülékmárkák témáinak helye
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: duce79 »

Szia Reddoors! Ha, esetleg van kedved, és szereted a miui féle romokat, ajánlom ezt: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2327158 Lehet, nézted már, én nem újdonság, de ebben aztán van, minden, mint a búcsúban:-). Gyönyörű ez a miui, speciel először találkoztam vele, de nagyon megfogott! Üdv!
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

duce79 írta:Szia Reddoors! Ha, esetleg van kedved, és szereted a miui féle romokat, ajánlom ezt: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2327158 Lehet, nézted már, én nem újdonság, de ebben aztán van, minden, mint a búcsúban:-). Gyönyörű ez a miui, speciel először találkoztam vele, de nagyon megfogott! Üdv!
Szia! Köszi a tippet , fontolóra veszem. Látom van LTE bekapcsolási lehetőség is. Ha őszinte akarok lenni , már nem igazán szoktam buherálni :) egy halom email címem van folyamatos szinkronizálás alatt plusz a többi hálózati program nem nagyon férne bele egy "instabil " rendszer. Ezért ha lehet így fogalmazni ,idővel le is szoktam róla. :)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

duce79 írta:Szia Reddoors! Ha, esetleg van kedved, és szereted a miui féle romokat, ajánlom ezt: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2327158 Lehet, nézted már, én nem újdonság, de ebben aztán van, minden, mint a búcsúban:-). Gyönyörű ez a miui, speciel először találkoztam vele, de nagyon megfogott! Üdv!
Szia! Köszi a tippet , fontolóra veszem. Látom van LTE bekapcsolási lehetőség is. Ha őszinte akarok lenni , már nem igazán szoktam buherálni :) egy halom email címem van folyamatos szinkronizálás alatt plusz a többi hálózati program nem nagyon férne bele egy "instabil " rendszer. Ezért ha lehet így fogalmazni ,idővel le is szoktam róla. :)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: duce79 »

reddoors írta:
duce79 írta:Szia Reddoors! Ha, esetleg van kedved, és szereted a miui féle romokat, ajánlom ezt: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2327158 Lehet, nézted már, én nem újdonság, de ebben aztán van, minden, mint a búcsúban:-). Gyönyörű ez a miui, speciel először találkoztam vele, de nagyon megfogott! Üdv!
Szia! Köszi a tippet , fontolóra veszem. Látom van LTE bekapcsolási lehetőség is. Ha őszinte akarok lenni , már nem igazán szoktam buherálni :) egy halom email címem van folyamatos szinkronizálás alatt plusz a többi hálózati program nem nagyon férne bele egy "instabil " rendszer. Ezért ha lehet így fogalmazni ,idővel le is szoktam róla. :)
Már én sem szoktam szórakozni ezekkel, csak most volt időm. Tényleg nagyon kellemes felület, rengeteg beállítással... Én csináltam egy cw mentést, és most ezt a romot próbálgatom, nagyon nagy megelégedéssel. Csak egy kernelt kell flashelni előtte, a többi már megy magától:-) Üdv! Kicsit az navbar-t nehéz előcsalogatni, mert a miui egy "lebegő" navbart használ, amit nehéz szokni, viszont ezért kapsz egy teljes képernyőt.
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

duce79: nem olvastál valamit arról olasz portálokon hogy mikortól lehet majd kapni a 4-est az olasz play-en? már ha lehet és nem az lesz hogy ezt már be sem rakják csak majd az 5-öst. azt láttam hogy a 8GB-os kifogyott a store-ból és már csak a 16-os kapható.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Ha valakit érdekel NEXUS 4 , GSM boltos barátomnál nagyon kedvező áron át lehet venni személyesen a boltban vagy igény szerint postázza. Jelenleg 2 db. fehér 16gb-os 1db fekete 8GB-os és 1db használt 8gb-os kapható. A telefonokra 1év garancia van ! Akit érdekel privátban az árakról érdeklődhet.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: duce79 »

bladehu2 írta:duce79: nem olvastál valamit arról olasz portálokon hogy mikortól lehet majd kapni a 4-est az olasz play-en? már ha lehet és nem az lesz hogy ezt már be sem rakják csak majd az 5-öst. azt láttam hogy a 8GB-os kifogyott a store-ból és már csak a 16-os kapható.
Playen már nem lesz kapható, egyelőre az új 7es elérhető, s hamarosan remélhetőleg az 5-ös is. http://www.eprice.it/smartphone-LG/d-5072452 - Itt elérhető még, de már csak 5db van nekik készleten, totál elfogyott... Üdv!

Szerk: Nexus 4 jelenleg elérhető a play szerint: Ausztrália, Kanada, Dél Korea, Franciaország, Németország , Egyesült Királyság, Spanyolország, Usa
These users thanked the author duce79 for the post:
bladehu2 (2013-10-16 szer. 12:29:14)
Rating: 2.63%
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

duce79 írta:
bladehu2 írta:duce79: nem olvastál valamit arról olasz portálokon hogy mikortól lehet majd kapni a 4-est az olasz play-en? már ha lehet és nem az lesz hogy ezt már be sem rakják csak majd az 5-öst. azt láttam hogy a 8GB-os kifogyott a store-ból és már csak a 16-os kapható.
Playen már nem lesz kapható, egyelőre az új 7es elérhető, s hamarosan remélhetőleg az 5-ös is. http://www.eprice.it/smartphone-LG/d-5072452 - Itt elérhető még, de már csak 5db van nekik készleten, totál elfogyott... Üdv!
Szerk: Nexus 4 jelenleg elérhető a play szerint: Ausztrália, Kanada, Dél Korea, Franciaország, Németország , Egyesült Királyság, Spanyolország, Usa
sejtettem :( azért érdekelt volna hogy milyen áron adják mert ugye usa store: 250$ (171euro) a 16GB-os. jó ez netto ár, ha erre rámegy még az eu-s helyi áfa az akkor sem lett volna 360euro mint eprice-on. a boltok ott is meg itthon is pofátlanul 50%-70%-al drágábban árulják mint a gugli :angry: na nagy nehezen találtam uk proxy-t, ott 199gbp (217euro) a 16-os, csak épp nincs. bár angliába nem is tudnám postáztatni senkinek, olaszba meg ott van hugom. mindegy, majd akkor meglátjuk az 5-öst. azért köszi h megnézted.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

bladehu2 írta:
duce79 írta:
bladehu2 írta:duce79: nem olvastál valamit arról olasz portálokon hogy mikortól lehet majd kapni a 4-est az olasz play-en? már ha lehet és nem az lesz hogy ezt már be sem rakják csak majd az 5-öst. azt láttam hogy a 8GB-os kifogyott a store-ból és már csak a 16-os kapható.
Playen már nem lesz kapható, egyelőre az új 7es elérhető, s hamarosan remélhetőleg az 5-ös is. http://www.eprice.it/smartphone-LG/d-5072452 - Itt elérhető még, de már csak 5db van nekik készleten, totál elfogyott... Üdv!
Szerk: Nexus 4 jelenleg elérhető a play szerint: Ausztrália, Kanada, Dél Korea, Franciaország, Németország , Egyesült Királyság, Spanyolország, Usa
sejtettem :( azért érdekelt volna hogy milyen áron adják mert ugye usa store: 250$ (171euro) a 16GB-os. jó ez netto ár, ha erre rámegy még az eu-s helyi áfa az akkor sem lett volna 360euro mint eprice-on. a boltok ott is meg itthon is pofátlanul 50%-70%-al drágábban árulják mint a gugli :angry: na nagy nehezen találtam uk proxy-t, ott 199gbp (217euro) a 16-os, csak épp nincs. bár angliába nem is tudnám postáztatni senkinek, olaszba meg ott van hugom. mindegy, majd akkor meglátjuk az 5-öst. azért köszi h megnézted.
Na én pont 220 euro -ért vettem a 16gb-os feketét de a fehér is tetszik , lehet érdemes lenne beruházni egy fehérre is. Még mindig ennyi az ára nekem . Jó üzlet lenne , mivel még telefon marad legalább 1 évig úgy frissítések , mind hardveres fronton. Igazából a NEXUS 5 max. LTE téren hoz érdemleges változást . A nagyobb proci teljesítmény + a full hd kijelző a mindennapi használatban nem számottevő különbség.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

reddoors írta:Na én pont 220 euro -ért vettem a 16gb-os feketét de a fehér is tetszik , lehet érdemes lenne beruházni egy fehérre is. Még mindig ennyi az ára nekem . Jó üzlet lenne , mivel még telefon marad legalább 1 évig úgy frissítések , mind hardveres fronton. Igazából a NEXUS 5 max. LTE téren hoz érdemleges változást . A nagyobb proci teljesítmény + a full hd kijelző a mindennapi használatban nem számottevő különbség.
csak nem a boltos haverod hozta olyan országból ahol meg lehet venni a play-ről? :) amugy detto nem hoz lázba se a fullhd se a Snapdragon 800. sőt a magyar mobilinternet árak mellett még az lte-nek sincs sok értelme. újan 60e körüli árért 2 év google garival olyan mintha ingyen adnák. mondjuk a nexus5 299$-os ára ami kb 260euro lesz az eu-ban, szintén nem lesz rossz vétel. nagy kár hogy nem gyártottak 5x annyit a nexus4-ből, mert akkor az 5-ös olcsó kezdőára még a mostaninál is jóval lejjebb tolná a raktáron maradt 4-esek árát. de lehet hogy pont ki volt ez számolva hogy mire jön az 5 addigra mindehol fogyjon el a 4-es.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”