Google Nexus 4

A fel nem sorolt készülékmárkák témáinak helye
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

joco82 írta:Sziasztok!
recoveryt flash-ni hogy kell?ahoz is nyitni kell a bootloadert?
Igen , ki kell nyitni . Innen letöltheted a képfájlt (img) http://www.clockworkmod.com/rommanager
Ha kinyitod azonnal factory reset lesz a telefonon , szóval megy minden a levesbe. Másik lényeges dolog , hogy a bootloadert nem kell mindig visszazárni , maradhat nyugodtan nyitva . Ez a működést egyáltalán nem befolyásolja , max. nem kapsz OTA frissítést. Ha nyitva a bootloader , OTA frissítés nem lehetséges!
Nyitott bootloadernél gyakorlatilag oda-vissza flashelhető bármi bármikor. Pl. ha fel akarsz valami módosítást rakni (update.zip) ahhoz fel kell raknod a CWM recoveryt , de ha nincs rá a továbbiakban szükséged simán visszacseréled az eredetire.
A teljes rom flashelése itt le van írva lépésről lépésre : http://www.nokiaprogramok.hu/forum/view ... 10#p375250
Ha csak a recoveryt akarod cserélni ezt kell beírni .

Kód: Egész kijelölése


C:\NEXUS>fastboot devices
C:\NEXUS>oem unlock 
C:\NEXUS>fastboot reboot-bootloader
C:\NEXUS>fastboot flash recovery recovery-clockwork-touch-6.0.4.3-mako.img
C:\NEXUS>fastboot reboot-bootloader
C:\NEXUS>fastboot reboot
These users thanked the author reddoors for the post:
joco82 (2013-11-17 vas. 20:55:53)
Rating: 2.63%
Huawei MATE 9 Android 7
joco82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 10:52:44
Készüléktípus: Google Nexus 4 16 GB
Nem: Férfi
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: joco82 »

reddoors írta:
joco82 írta:Sziasztok!
recoveryt flash-ni hogy kell?ahoz is nyitni kell a bootloadert?
Igen , ki kell nyitni . Innen letöltheted a képfájlt (img) http://www.clockworkmod.com/rommanager
Ha kinyitod azonnal factory reset lesz a telefonon , szóval megy minden a levesbe. Másik lényeges dolog , hogy a bootloadert nem kell mindig visszazárni , maradhat nyugodtan nyitva . Ez a működést egyáltalán nem befolyásolja , max. nem kapsz OTA frissítést. Ha nyitva a bootloader , OTA frissítés nem lehetséges!
Nyitott bootloadernél gyakorlatilag oda-vissza flashelhető bármi bármikor. Pl. ha fel akarsz valami módosítást rakni (update.zip) ahhoz fel kell raknod a CWM recoveryt , de ha nincs rá a továbbiakban szükséged simán visszacseréled az eredetire.
A teljes rom flashelése itt le van írva lépésről lépésre : http://www.nokiaprogramok.hu/forum/view ... 10#p375250
Ha csak a recoveryt akarod cserélni ezt kell beírni .

Kód: Egész kijelölése


C:\NEXUS>fastboot devices
C:\NEXUS>oem unlock 
C:\NEXUS>fastboot reboot-bootloader
C:\NEXUS>fastboot flash recovery recovery-clockwork-touch-6.0.4.3-mako.img
C:\NEXUS>fastboot reboot-bootloader
C:\NEXUS>fastboot reboot
csak még 1 kérdés!ha flashelem a romot akor amikor a recoveryt telepitem rakhatom akor a openrecovery-twrp-2.6.3.3-mako.img-t v majd ha végig mentem utána rakjam fel?
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Új KITKAT ROM-ok! Letölthető a fejlesztői oldalról: https://developers.google.com/android/n ... akjujwr66v
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Elérhető OTA is az új frissítés !
http://www.androidcentral.com/nexus-4-k ... e-starting
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Ezzel az új frissítéssel majdnem csak tökéletes lett a NEXUS 4 ! Csak azért nem azt írom ,hogy tökéletes , mert mint tudjuk olyan nem létezik :D :D :D . Bizonytalanságnak , szaggatásnak, gondolkodásnak apró jele sincs, sokkal dinamikusabb mint 4.3 -al volt Tökéletesen sima kezelés ," ART környezetben ".
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: duce79 »

reddoors írta:Ezzel az új frissítéssel majdnem csak tökéletes lett a NEXUS 4 ! Csak azért nem azt írom ,hogy tökéletes , mert mint tudjuk olyan nem létezik :D :D :D . Bizonytalanságnak , szaggatásnak, gondolkodásnak apró jele sincs, sokkal dinamikusabb mint 4.3 -al volt Tökéletesen sima kezelés ," ART környezetben ".
Nekem már 4.3-as környezetben is az volt, akkor most... Remélem nekem is megérkezik idén, de ha nem az sem gond, mert szinte tökéletes az enyém is:-)!
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Google Nexus 4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

duce79 írta:
reddoors írta:Ezzel az új frissítéssel majdnem csak tökéletes lett a NEXUS 4 ! Csak azért nem azt írom ,hogy tökéletes , mert mint tudjuk olyan nem létezik :D :D :D . Bizonytalanságnak , szaggatásnak, gondolkodásnak apró jele sincs, sokkal dinamikusabb mint 4.3 -al volt Tökéletesen sima kezelés ," ART környezetben ".
Nekem már 4.3-as környezetben is az volt, akkor most... Remélem nekem is megérkezik idén, de ha nem az sem gond, mert szinte tökéletes az enyém is:-)!
Én meg azt remélem , hogy nekem a héten fog megérkezni a NEXUS 5. :D Most van haveromnál NOTE 3 is tegnap azt nézegettem. ;) Majd valami kitalálok , annyira nem eszeveszett sürgős mert a NEXUS 4 -el is maximálisan elégedett vagyok. Mondjuk az is családban marad , a lányom lesz az örökös :)
Huawei MATE 9 Android 7
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”