ZTE Skate

A fel nem sorolt készülékmárkák témáinak helye
Szoszo94
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2010-12-24 pén. 18:47:07
Készüléktípus: THL W200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kőszeg
Has thanked: 13 times
Been thanked: 44 times

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: Szoszo94 »

Így igaz, annyi pénzért már jobban megéri a Motorola :) ha dominósan veszed, még úgy is megéri, csak akkor ki kéne még egy picit pótolni.
Kép
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Defy is már a múlt! Legalább a mai viszonyoknak megfelelő telefont érdemes vásárolni. 1Ghz-es proci +512Mb RAM. Használtan 55 ezerért már lehet venni Galaxy S-t. Itt a fórumon is van hirdetve pont 55 ezer Ft garanciával. Ha jó a kisebb kijelző akkor SE. Live 10% webshop kedvezménnyel 58 ezer Ft és lesz rá android 4 ICS http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/s ... langId=-11
Vagy SE Mini http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/s ... langId=-11 10% kedvezménnyel 49 ezer Ft.
Azért elavult telefont már nem kellene venni.
Huawei MATE 9 Android 7
Regiee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 20:15:09
Készüléktípus: ZTE Skate
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: Regiee »

Köszönöm szépen mindenkinek! :)
Hát kisebb kijelzőt nem szeretnék, így a 2 SE kilőve, használtan pedig nem szeretnének anyuék szülinapomra. Így még mindig a Skate az első :D Most néztem T-mobile webshopban össz-vissz egy töltőt adnak hozzá? Se memóriakártya, leírás. Ez lehetséges? :D
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Regiee írta:Köszönöm szépen mindenkinek! :)
Hát kisebb kijelzőt nem szeretnék, így a 2 SE kilőve, használtan pedig nem szeretnének anyuék szülinapomra. Így még mindig a Skate az első :D Most néztem T-mobile webshopban össz-vissz egy töltőt adnak hozzá? Se memóriakártya, leírás. Ez lehetséges? :D

igen ,,,de akkor kezd egy memkarival,,,mert anélkül szinte semmire sem tudod használni.
Samsung galaxy s7 edge
Regiee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 20:15:09
Készüléktípus: ZTE Skate
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: Regiee »

Limahl írta:
Regiee írta:Köszönöm szépen mindenkinek! :)
Hát kisebb kijelzőt nem szeretnék, így a 2 SE kilőve, használtan pedig nem szeretnének anyuék szülinapomra. Így még mindig a Skate az első :D Most néztem T-mobile webshopban össz-vissz egy töltőt adnak hozzá? Se memóriakártya, leírás. Ez lehetséges? :D

igen ,,,de akkor kezd egy memkarival,,,mert anélkül szinte semmire sem tudod használni.
Hát az komoly :D Akkor azt is kell venni egyet, meg mondjuk szerintem egy fóliát is rá.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: ferret »

Regiee írta:Hát az komoly :D Akkor azt is kell venni egyet, meg mondjuk szerintem egy fóliát is rá.
Úgy tudom, ha függetlenül veszed, akkor van hozzá memóriakártya(talán 2 gigás). A T viszont valóban nem ad hozzá.
Idézem mobilarénáról:
Töltő és adatkábel, illetve elvileg egy 2 gigabájtos memóriakártya is, de jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a szolgáltatón keresztül történő forgalmazásba ez nem kerül bele.
Kép Kép
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

reddoors írta:Defy is már a múlt! Legalább a mai viszonyoknak megfelelő telefont érdemes vásárolni. 1Ghz-es proci +512Mb RAM. Használtan 55 ezerért már lehet venni Galaxy S-t. Itt a fórumon is van hirdetve pont 55 ezer Ft garanciával. Ha jó a kisebb kijelző akkor SE. Live 10% webshop kedvezménnyel 58 ezer Ft és lesz rá android 4 ICS http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/s ... langId=-11
Vagy SE Mini http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/s ... langId=-11 10% kedvezménnyel 49 ezer Ft.
Azért elavult telefont már nem kellene venni.
Defy:
- TI OMAP3610 800MHz-re underclockolva (alap órajele 1GHz, tovább húzható 1.2-ig biztonságosan)
- Nem a gagyi Samsung rendszerek futnak rajta, kisebb az esélye a teljes téglásításnak, IMEI, stb elvesztésének (Galaxy S-nél ez volt a fő probléma)
- Az SE sz*r, már bocsi. Akármilyen jó hardvert is próbálnak összerakni, két használható telefonjuk van, az arc és a play. Egyiket sem láttam még 100k alatt, kártyásan.
- A Defy-t próbáltam, ugyan nem alázza a Galaxy S-t, de ár/érték arányában jobb.
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Regiee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 20:15:09
Készüléktípus: ZTE Skate
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: Regiee »

ferret írta:
Regiee írta:Hát az komoly :D Akkor azt is kell venni egyet, meg mondjuk szerintem egy fóliát is rá.
Úgy tudom, ha függetlenül veszed, akkor van hozzá memóriakártya(talán 2 gigás). A T viszont valóban nem ad hozzá.
Idézem mobilarénáról:
Töltő és adatkábel, illetve elvileg egy 2 gigabájtos memóriakártya is, de jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a szolgáltatón keresztül történő forgalmazásba ez nem kerül bele.
igen pont előbb olvastam át megint, hogy mi van a dobozban. :)
Mindegy ezen már nem múlik, jó lesz ez a Skate nekem szerintem :)
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: reddoors »

fonix232 írta:
reddoors írta:Defy is már a múlt! Legalább a mai viszonyoknak megfelelő telefont érdemes vásárolni. 1Ghz-es proci +512Mb RAM. Használtan 55 ezerért már lehet venni Galaxy S-t. Itt a fórumon is van hirdetve pont 55 ezer Ft garanciával. Ha jó a kisebb kijelző akkor SE. Live 10% webshop kedvezménnyel 58 ezer Ft és lesz rá android 4 ICS http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/s ... langId=-11
Vagy SE Mini http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/s ... langId=-11 10% kedvezménnyel 49 ezer Ft.
Azért elavult telefont már nem kellene venni.
Defy:
- TI OMAP3610 800MHz-re underclockolva (alap órajele 1GHz, tovább húzható 1.2-ig biztonságosan)
- Nem a gagyi Samsung rendszerek futnak rajta, kisebb az esélye a teljes téglásításnak, IMEI, stb elvesztésének (Galaxy S-nél ez volt a fő probléma)
- Az SE sz*r, már bocsi. Akármilyen jó hardvert is próbálnak összerakni, két használható telefonjuk van, az arc és a play. Egyiket sem láttam még 100k alatt, kártyásan.
- A Defy-t próbáltam, ugyan nem alázza a Galaxy S-t, de ár/érték arányában jobb.
Az a baj , hogy a DEFY szoftveres támogatása megszűnt. Most hiába van rá mindenféle főzött hülyeség, valljuk be az nem olyan mint egy gyári rom. Soha nem is fog olyan lenni. Használható lesz de nem az igazi.
Én még teljes téglásodásról nem hallottam samsungoknál ahhoz nagyon balfasznak kell lenned , hogy ez bekövetkezzen.
Szerintem ár/érték arányban nem jobb. Megkeresel és kapsz 0 perces Galaxy S-t 65 ezerért. 1év bolti garanciával. Az nem rossz szerintem.
Lehet Te nem láttál arc -ot 100ezer alatt , de én független/ 1év bolti garanciával tudok mondjuk 75-80 ezer Ft -ért. ;)
Huawei MATE 9 Android 7
Szoszo94
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2010-12-24 pén. 18:47:07
Készüléktípus: THL W200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kőszeg
Has thanked: 13 times
Been thanked: 44 times

Re: ZTE Skate

Hozzászólás Szerző: Szoszo94 »

Használtan persze, hogy jobb hardvert kapsz u.a. pénzért :) De azért az új az új, még ha drágább, vagy kicsit szerényebb a hardver, akkor is :) Én is tudtam volna HTC-t venni használtan a Blade helyett, egy éves volt, negyvenért adta volna a srác. De nem szeretek műszaki cikket használtan venni, sőt, még a Simsonom is teljesen gyári (!), rokontól vettem, tíz évet állt garázsban egy épp hogy bejáratottt blokkal, pedig fulltuningosat tudtam volna venni hatvanért. De az ki tudja meddig bírja...nem mellesleg hihetetlen erő van benne, pont azért, mert gyári.
Visszakanyarodva a témához, annyit még hozzátennék, hogy sokszor van olyan jó egy mókolt rendszer, mint bármely más gyári ;)
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”