ZTE Blade

A fel nem sorolt készülékmárkák témáinak helye
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: Macika »

kisatis írta:Helló! Még mindig bajom van a visszhanggal, tehát saját magamat és a környezetet hallom vissza a hangszóróban, már a kicsörgésnél is(!). Borzalom :-( Sokadik romot tettem már fel, hiába, igazából a gen2-re váltásra tudom visszavezetni a dolgot, előtte nem volt ilyen. Wbaw féle konvertálást csináltam, elsőre klappolt is minden. Ötlet? Köszi...
Nem készülékfüggő, a kétmagos Optimus 2x-nél is ugyanígy hallom néha (épp ma vagy 2-3x). Telenoron.
These users thanked the author Macika for the post:
kisatis (2011-05-19 csüt. 19:11:19)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

Miért van az,hogy T-mobile-s 2.2 -nél és Hungarian Fingerprint_T1_lite (T-Mobile) "Kezsolca féle" rom-nál a telefon wifi megosztóként tökéletesen működik,míg Nihgty Cinamogen 7 vagy Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue SZintén "KEzsolcca féle" romnál a telefon wifi megosztóként a laptopom felé tökéletesen megosztja,de ha csak a nokiámmal kapcsolódom rá abban az esetben egy idő után megszakítja a kapcsolatot?
Tehát a Nihgty Cinamogen 7 vagy Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue miért nem biztosítja a Nokiám felé folyamatosan a kapcsolatot? Ezeknél a rom-ok nál ha ZTE telefonon újra kezdek net kapcsolatot használni akkor helyreáll a kapcsolat .....
A T-mobile-s 2.2 -nél és Hungarian Fingerprint_T1_lite ott ha semmit sem teszek akkor is aktív marad a hot spot....
OnePlus3
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: sozs »

Macika írta:
kisatis írta:Helló! Még mindig bajom van a visszhanggal, tehát saját magamat és a környezetet hallom vissza a hangszóróban, már a kicsörgésnél is(!). Borzalom :-( Sokadik romot tettem már fel, hiába, igazából a gen2-re váltásra tudom visszavezetni a dolgot, előtte nem volt ilyen. Wbaw féle konvertálást csináltam, elsőre klappolt is minden. Ötlet? Köszi...
Nem készülékfüggő, a kétmagos Optimus 2x-nél is ugyanígy hallom néha (épp ma vagy 2-3x). Telenoron.
A visszhang olyankor hallható ha a másik fél hangereje fel van nagyon nyomva, nálam legtöbbször megkérve a másik felet, lehalkítja a hangszórót, és eltűnik.
Szoszo94
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2010-12-24 pén. 18:47:07
Készüléktípus: THL W200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kőszeg
Has thanked: 13 times
Been thanked: 44 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: Szoszo94 »

sozs írta:
Macika írta:
kisatis írta:Helló! Még mindig bajom van a visszhanggal, tehát saját magamat és a környezetet hallom vissza a hangszóróban, már a kicsörgésnél is(!). Borzalom :-( Sokadik romot tettem már fel, hiába, igazából a gen2-re váltásra tudom visszavezetni a dolgot, előtte nem volt ilyen. Wbaw féle konvertálást csináltam, elsőre klappolt is minden. Ötlet? Köszi...
Nem készülékfüggő, a kétmagos Optimus 2x-nél is ugyanígy hallom néha (épp ma vagy 2-3x). Telenoron.
A visszhang olyankor hallható ha a másik fél hangereje fel van nagyon nyomva, nálam legtöbbször megkérve a másik felet, lehalkítja a hangszórót, és eltűnik.
De már kicsengésnél is visszhangzik, mint írta, tehát nem függ az Ő esetében a másik féltől. Inkább Macikának lehet igaza, lehet a szolgáltatóval van a gond, meg kéne próbálni másik SIM kártyával.
Kép
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: Macika »

sozs írta:
Macika írta:
kisatis írta:Helló! Még mindig bajom van a visszhanggal, tehát saját magamat és a környezetet hallom vissza a hangszóróban, már a kicsörgésnél is(!). Borzalom :-( Sokadik romot tettem már fel, hiába, igazából a gen2-re váltásra tudom visszavezetni a dolgot, előtte nem volt ilyen. Wbaw féle konvertálást csináltam, elsőre klappolt is minden. Ötlet? Köszi...
Nem készülékfüggő, a kétmagos Optimus 2x-nél is ugyanígy hallom néha (épp ma vagy 2-3x). Telenoron.
A visszhang olyankor hallható ha a másik fél hangereje fel van nagyon nyomva, nálam legtöbbször megkérve a másik felet, lehalkítja a hangszórót, és eltűnik.
Természetes, ha valaki nagyon nagy hangerőn és/vagy a fejétől eltartva használja a telefont, akkor szokott ilyen fellépni.
De - mint írták előttem - már a kicsöngéskor visszhangzott nekem (is) Telenornál.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
kisatis
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-01-30 pén. 02:26:05
Készüléktípus: ZTE Blade + E65
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: kisatis »

Mivel én vodás vagyok, így a szolgáltató probléma is ki lehet lőve. Igazából nincs visszhang, de a környezet zaját felerősítve a fülemben hallom, mint ahogy a saját hangomat is. Viszont volt már nem egyszer olyan, hogy beszélgetés közben kattant egyet és megszűnt a probléma. Még mindig azt mondom, hogy a gen2 vágta pukkra, előtte nem volt ilyen. Talán vissza kéne rakni g1re... :no:
Apeelme customROM
Avatar
kerek07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010-03-16 kedd 20:50:09
Készüléktípus: SGS 2
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: kerek07 »

Üdv!
Hivatalos 2.2sítettem a telefont a T-s exevel de nem jott be a Froyo, CM7 jobban tetszik. Elotte is az volt, úgyhogy visszatettem clockwork recovery-n keresztul. Egy idegesítő dolog van csak. Az, hogy a belso tarhely nagyon kicsi. Van ra megoldás, hogy valahogy átpartícionáljam? Esetleg egy modaco-s TPT?
Minek Neked ész? Van számítógéped!
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Na ma cseréltettem a telót :D
Ténylegesen szebb a képe, habár kicsit fura barnás árnyalat van rajta (mintha AMOLED lenne, de NEM az). Egyébként jó, kicsit világosabb a színe, de a panel érzékenyebb az érintésre, stb.
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
kisatis
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-01-30 pén. 02:26:05
Készüléktípus: ZTE Blade + E65
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: kisatis »

fonix232 írta:Na ma cseréltettem a telót :D
Ténylegesen szebb a képe, habár kicsit fura barnás árnyalat van rajta (mintha AMOLED lenne, de NEM az). Egyébként jó, kicsit világosabb a színe, de a panel érzékenyebb az érintésre, stb.
Mi volt az indok, amiért visszavitted?
Apeelme customROM
Horti
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 14:43:40
Készüléktípus: ZTE Blade
Tartózkodási hely: Budapest XVII.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: Horti »

Hi all.

Tegnap feltettem Kelzsoca által frissített 2.3.4-et. A sima CM N73 után kellemes csalódás. Sokkal gyorsabb, kitisztultabb. És egyenlőre semmilyen hibát nem véltem felfedezni. N73-al eléggé sokat szívtam. Belassult nagyon sokszor, vissza gomb fehéres lámpája égve maradt, hívást nem kezdeményezett, csak második, harmadik próbálkozásra, böngésző be-befagyott. Nagyjából ennyi. Remélem Kelzsoca féle ROM jobban bejön majd. Köszönöm Kelzsoca!

(Kár, hogy nincs rá az a szép blue téma, ami az RLS3-ban volt. Nekem az a kedvencem)
Cyanogenmod N85 lite
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”