Windows Phone 8X by HTC

HTC márkájú készülékek témái
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Windows Phone 8X by HTC

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

2012. szeptember 19-én hivatalosan is bejelentette a WP8-as csúcsmobilját a HTC, amely egyben a Windows Phone referenciamodellje.
Kép
Specifikáció:
- 4.3"-es S-LCD2 kapacitív érintőkijelző multitouch támogatással, 16 millió szín, HD (1280x720) felbontással ~ 342ppi
- Beats Audio - Tesztekben nagyon szépen teljesít
- Processzor: Qualcomm Snapdragon S4™ MSM8960 1.5Ghz Dual-core Krait
- GPU: Adreno 225
- Memória: 1GB RAM, 16GB belső tárhely, MicroSD bővíthetőség: nincs,
- Kamera: 8Mpx autófókuszos, LED segédfénnyel, Geo-tagging, érintőfókusz, videófelvétel: 1080p FullHD 30fps autófókusszal
- Előlapi kamera: 2.1Mpx 1080p FullHD
- Fizikai méretek: 132,3 x 66,2 x 10,1 milliméter
- Akkumlátor: 1800mAh
- NFC modul, Bluetooth 2.1
- Rendszer: Windows Phone 8

És végül a hivatalos bemutató kisfilm:
http://www.youtube.com/watch?v=xapZwpLwUHI
Kép
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Phone 8X by HTC

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

Sziasztok!

Nem találtam sajnos 8s-es topicok, igy ide írok.
Telefonváltás elött állok. Jelenleg Anroid-os vagyok/voltam, de kiba.....ul meguntam már az Androidot, a memóriakezelését, a fagyásait, stb.
IOS-re nem szeretnék váltani, igy a WP-vel szimpatizálok. Nem akarok 100ft+ -ért wp-s telót venni, mert "mivan ha mégsem tetszik" az OS.?!
Két jelöltem egy Lumia 800 , illetve egy HTC 8s. Kártyártyás előfizetéssel Trénél 53 - 67 ezer forint-ért lehet kapni ezeket.
Szóval a HTC 8S (WP8)-al kapcsolatosan kérdeznék párat.

- Hogy áll a 8S (WP8) az AVI/DivX lejátszással? Androidon egyszerű, vagy alapból tudja, vagy van millió alternatív app amivel megoldható.
Gondolok én itt olyanra, hogy XY torrent oldalról leszedem pl a Bosszuállók-at, 1-2Gigás Avi-ban, BD/DVD Rip-ben, és csak simán ráhúzom a telóra és viszi, nem kell konvertálgatni MP4, meg hasonló formátumokba.
Gyárilag viszi ezeket a videó formátumokat, illetve ha nem, akkor van Marketplace-en erre alkalmas app?

-Lehetséges-e WP8-nál Marketplace nélkül alkalmazást telepíteni? Megint csak az Anrroidot hozom fel példának, pléldául kell egy App ami fizetős, Google-ba beirom, hogy "xy.apk download", letöltöm és feldobom telóra, telepitem és fut. :)
(Nem "spúroskodok", de például Androidon találkoztam már olyan alkalmazással, ami cirka 20ezer forintba került volna, na ennyit nem hiszem hogy kiadnék egy alkalmazásért.)

-Utolsó kérdésem, mennyire éri meg jobban WP8-as telót venni, mint WP7.8-ast?

A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv Mindenkinek!:)
B.A.L.A.G.E.
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Windows Phone 8X by HTC

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

pasadenasbeach írta:Sziasztok!
......
A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv Mindenkinek!:)
Igaz, nem vagyok WP8 tulaj, de sokat olvasgattam róla, amit tudok leírok, ha valami nem oké, úgyis kijavítanak....:-)
Az AVI/DivX-et le tudja játszani, viszont az mkv-t nem.... Ha appok után érdeklődsz, keresgélj MP-en....
MP kikerüléséről csak annyit tudok, hogy céges környezetben lehet telepíteni nélküle....
Úgy gondolom, hogy manapság sokkal kifizetődőbb WP8-as készüléket venni. EGyenlőre biztosabb a támogatása, ha frissítés jön, erre biztos fog jönni. Viszont szvsz ha már WP8 fronton gondolkodsz, én biztos Nokiát vennék, mert mégis csak a Nokia a zászlóshajó WP8 fronton......
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Phone 8X by HTC

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

Köszönöm a választ!:)
Mitől Nokia a Nokia WP fronton? Milyen pluszt ad a Nokia más telókhoz képest? (Drive már nem, ugy tudom minden telóra elérhető)
B.A.L.A.G.E.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Windows Phone 8X by HTC

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Hát nem akarok ünneprontó lenni , de kevés olyan ember van ma aki windows-os telefont vesz magának. :) Napjainkban a windows RT táblagépek forgalmazását szüntette meg a samsung , visszavonta őket a Német , Francia piacról . Nem volt rá kereslet és érdeklődés , volt az indok. :)
Huawei MATE 9 Android 7
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Phone 8X by HTC

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

Hát én nemtudom, de Droidból elegem lett nagyon....
Almát nem veszek, a megkötései miatt. Marad a WP8. A többi OS meg még nagyon gyerekcipöben jár (BB10,stb). Persze a WP sincs egy IOS/Android szinten, de a WP8-ra már igen tetszetőssé/használhatóvá tették a rendszert, és ahogy látom folyamatosan fejlődik minden téren.
B.A.L.A.G.E.
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Windows Phone 8X by HTC

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

üdv! kaptam pár napja egy htc 8x-et, a problémám az lenne hogy "usa at&t"-s de függetlenítve lett, viszont nincs benne magyar nyelv! :( egy európai rom flashelése megoldás lehet erre a problémára?
Válasz küldése

Vissza: “HTC”