HTC ONE X

HTC márkájú készülékek témái
eszteregnyei88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 14:25:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: eszteregnyei88 »

eszteregnyei88 írta:Sense 4.1 már elérhető itthon is HOX16GB-on? Lécci osszátok meg a tapasztalatokat.

Az alábbi miatt lenne fontos:
http://www.pocketables.com/2012/10/how- ... e-4-1.html
one itt egyáltalán valaki? :mrgreen:

Mire készüljek, tudom használni a 4.1Sense-t?
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Skyp: kukuc-
rezer
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2011-03-19 szomb. 10:17:41
Készüléktípus: HTC ONE X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: rezer »

Sziasztok!
Megosztom veletek azt a relatíve hosszú folyamatot amin átmentem még készhez kaptam a telefonomat.
Elsötétült a kép, nem kapcsolt be. Gondoltam csak lemerült. Feltettem a hordozható töltőmre (Ghoo Power 5200mAh) de nem is töltött. Hazaérve, böngészgetve annyit találtam, hogy ez nem is fog bekapcsolni szerviz nélkül.
Így hát elvittem a helyi szervizbe még kaptam a választ, hogy 2 hét és kész lesz. 2 hét múlva bementem, és még csak azt sem tudták megmondani, hogy hol van épp a telefonom.
Menjek vissza egy hét múlva. Meg is történt, visszamentem egy hét múlva és akkor már tudták, hogy alaplapot kell majd cserélni.
Ez után hetente járkáltam be és mindig az volt a válasz, hogy 2 hét és kész. Így ültünk át 3 hónapot még nem január 30-án visszakaptam ugyan úgy ahogy bevittem. Még velem akartak fizettetni. Itt jött az, hogy felhúzott a dolog és hozzájuk vágtam, hogy 3 hónapig ültek rajta és nem történt semmi csak a drága képernyő és a ház karcos lett. A házon ráadásul legalább egy 0.3-0.4mm mély karc van amit valószínűleg egy pengével sikerült ejteniük rajta.
Itt jött a baj, mert innentől kezdve hova vigyem a telefonomat. Megláttam a HTC oldalán hogy már Magyarországi szervizszámuk is van amit fel is hívtam és hát papírok híján csak arra hagyatkozhattam, hogy még valamilyen formában garanciás a telefon.
15 perc beszélgetés és 2 napos e-mailezgetés múlva a HTC ügyfélszolgálata elintézte nekem, hogy ha beviszem a TelemaxGSM be akkor ott meg fogják csinálni GARANCIÁBAN! Meg is történt, és nem 3 hónap volt, hanem pontosan egy hét. 2013.02.26.-án bevittem a telefont, és 2013.03.05.-én a kreszvizsgám napján és ugyan megbuktam de 11:48:26 időben megjött az SMS, hogy mehetek érte mert kész van. Tegnap el is hoztam, tökéletesen működik, semmit nem kellett fizetnem és az alaplapot valamint az akkumulátort is kicserélték + kaptam egy év garanciát az alaplapra, hogy ha esetleg megint megtörténne ugyan ez az eset akkor megcsinálják.
Így teljes mértékben megbízok a HTC ben és valószínűleg (ha a helyzet nem hozza máshogy) akkor a következő telefonom a One lesz. Hűséges maradok hozzájuk úgy, ahogy anno tettem a Nokiával. Viszont sajnos nagyon lemaradtak ezért váltottam de a HTC nél is lehetnek problémák ha csak a One nem hoz vártnál nagyobb sikert.
Avatar
sveczo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011-02-22 kedd 19:55:34
Készüléktípus: samsung galaxy s3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: sveczo »

Hali mindenkinek! Kicsit kalandos a telóm története. Elhagytam 2 hónap után a police megtalálta! :D úgy vettem h gyári független magyar nyelv. Legfrissebb szoftver minden. Ahogy meglett nincs .magyar nyelv ès nem hoz semmi frissìtèst sem. Mit tegyek h minden a régi legyen? Előre is köszi!
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Select Location nevű programmal Play ről át tudod állitani a nyelvet elvileg.
Skyp: kukuc-
Chamcsy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 14:45:39
Készüléktípus: HTC One X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: Chamcsy »

Üdv mindenkinek! Van egy At&t HOX-om ami ki van függetlenítve, tehát most tudom használni bármilyen kártyával. Az lenne a kérdésem ha frissítem az újabb At&t ROM-ra akkor elveszik a függetlensége a telefonnak, vagy megmarad? Ha valaki tud ebben segíteni előre is köszönöm!
standox
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-01-22 pén. 20:44:46
Készüléktípus: HTC Desire HD
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: standox »

Szisztok nekem most frissített magát a telefom és a interneten lógó melet meg jelent eg. Új kis lógó amit nem tudók mi és nen tudok ki kapcsolni. Ugy néz ki mindt egy feher alapon egy n betű. Valaki tu. Mit jelent?
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: duce79 »

standox írta:Szisztok nekem most frissített magát a telefom és a interneten lógó melet meg jelent eg. Új kis lógó amit nem tudók mi és nen tudok ki kapcsolni. Ugy néz ki mindt egy feher alapon egy n betű. Valaki tu. Mit jelent?
Nfc. Üdv!
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Válasz küldése

Vissza: “HTC”