HTC HD7

HTC márkájú készülékek témái
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

HTC HD7

Hozzászólás Szerző: NBK »

Méret
Kép Kép

Súly
162 gramm akkumulátorral együtt

Kijelző
Type: Touch screen with pinch-to-zoom capability
Size: 4.3 inches
Felbontás: 480 x 800 WVGA

Processzor:
1 GHz



Oprendszer
Windows® Phone OS 7

Memória
Belső memória: 8 GB (Europe) 16 GB (Asia)
ROM: 512 MB
RAM: 576 MB

Kamera
5 megapixel
Autófókusz dupla LED vaku
720p HD videó felvétel

Csatlakozók
3.5 mm sztereó audió jack
Micro-USB (5-pin micro-USB 2.0)

Internet
3G:
Akár 7.2 Mbps letöltés
Akár 2 Mbps feltöltés

GPRS:
Akár 114 kbps downloading

EDGE:
Akár 560 kbps downloading

Wi-Fi®:
Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g

HTC Hub
Időjárás, Részvények, Konvertáló program stb.
Letölthető programok és játékok

Érzékelők
G-Sensor
Digitális iránytű
Közelség érzékelő
Környezeti fényérzékelő

Bluetooth
Bluetooth® 2.1
A2DP a wifi fülesekhez
Egyébb támogatott profilok: AVRCP, HFP, HSP, PBAP

Multimédia
Lásd a képeket a fényképezőgépről, Facebook-ról, Windows Live-ról a képek panelen
Zene és videó panel a Zune támogatásával, amivel rádiót hallgathatsz, zenét tölthetsz le stb.
Dolby Mobile és SRS térhangzás

Támogatott audió formátumok:
.m4a, .m4b, .mp3, .wma (Windows Media Audio 9)

Támogatott videó formátumok:
Lejátszás: .3gp, .3g2, .mp4, .m4v, .mbr., .wmv (Windows Media Video 9 and VC-1)
Felvétel: .mp4

Helymeghatározás
Belső GPS antenna
Bing™ Maps

Készenlét és akkumulátor
Akkumulátor típusa: Cserélhető Lithium-ion
Kapacitás: 1230 mAh

Beszédidő:
WCDMA: Akár 320 perc
GSM: Akár 380 perc

Készenlét:
WCDMA: Akár 320 óra
GSM: Akár 310 óra

Hálózat
Europe:
HSPA/WCDMA: 900/2100 MHz
GSM: 850/900/1800/1900 MHz

Asia Pacific:
HSPA/WCDMA: 900/2100 MHz
GSM: 850/900/1800/1900 MHz

Rendszerkövetelmény
Windows® 7, Windows Vista®, vagy Windows® XP
Zune® szoftver
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: rydair »

Na ehhez a témához sem érkezett sok hozzászólás. Azért keresetem fel a topikot, mert tervezem a beszerzését ennek, mint másodtelefonnak, és kiváncsi voltam mit írtatok róla, de hát ezekszerint semmit :D Azt hozzá kell tegyem hogy a képernyője nem tudom milyen féle, de nagyon látszanak a távolságtartó pontok, tehát létezik az, hogy rezisztív? Nem hiszem mert nem kell nyomni. De olyan szörnyen átláthatatlan a képernyője mint egy N97 mininek.. No mindegy, érdekel ez az új winfos és fél óra nyomogatás után nagyon gördülékenynek tűnt ezért gondoltam, hogy kipróbálnám.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
jordane52
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010-03-22 hétf. 09:34:58
Készüléktípus: e52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: jordane52 »

nekem is nagyon kéne. sztem tavasszal benevezek egyre. ausztriában próbálgattam media marktban, nagyon fasza. imádom. vacillálok, hogy iphone 4 vagy ez, de ez lesz érzem :)
Avatar
tomika085
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 16:30:25
Készüléktípus: Samsung S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: tomika085 »

jordane52 írta:nekem is nagyon kéne. sztem tavasszal benevezek egyre. ausztriában próbálgattam media marktban, nagyon fasza. imádom. vacillálok, hogy iphone 4 vagy ez, de ez lesz érzem :)
Nekem a kinézete nagyon bejövős,inkább a WP7-el van bajom.Nem nagyon van ez még kiforrva szerintem. ;)
Múlt: Nokia 3310, Nokia 3410, Samsung X660, Samsung E250, Nokia N95 8Gb, Nokia N96, Samsung I9000.
Jelen: Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S4, Galaxy S4 Mini, Nokia N80
stekker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:39:05
Készüléktípus: HTC HD7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: stekker »

mi lehet a baj a windows mobile centerrel hogy amikor csatlakoztatom a HD7 est nem ismeri fel ? tehat nincs csatlakoztatott eszkoz ,a ZUNE programmal megy tokeletesen es igy sajnos nem tudok romot frissiteni :( valakinek valami otlet ?
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: NBK »

stekker írta:mi lehet a baj a windows mobile centerrel hogy amikor csatlakoztatom a HD7 est nem ismeri fel ? tehat nincs csatlakoztatott eszkoz ,a ZUNE programmal megy tokeletesen es igy sajnos nem tudok romot frissiteni :( valakinek valami otlet ?
A windows mobile center az winmo6.5-ig volt jó, a Wp7-es telefonokat már csak a Zune ismeri fel és azon keresztűl tudsz romot frissíteni, ha van új rom. Ha a zune sem ismeri fel, akkor ott valami driver hiba lesz.
stekker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:39:05
Készüléktípus: HTC HD7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: stekker »

NBK írta:
stekker írta:mi lehet a baj a windows mobile centerrel hogy amikor csatlakoztatom a HD7 est nem ismeri fel ? tehat nincs csatlakoztatott eszkoz ,a ZUNE programmal megy tokeletesen es igy sajnos nem tudok romot frissiteni :( valakinek valami otlet ?
A windows mobile center az winmo6.5-ig volt jó, a Wp7-es telefonokat már csak a Zune ismeri fel és azon keresztűl tudsz romot frissíteni, ha van új rom. Ha a zune sem ismeri fel, akkor ott valami driver hiba lesz.
A Zune fel ismeri egybol de ott hogyan tudok romot frissiteni ? meg adatokat ra masolni meg programokat ? a Marketplace-nel is azt irja ki hogy not available contry/region.
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: NBK »

stekker írta: A Zune fel ismeri egybol de ott hogyan tudok romot frissiteni ? meg adatokat ra masolni meg programokat ? a Marketplace-nel is azt irja ki hogy not available contry/region.
Romot nem lehet csak úgy frissíteni. Ha van új gyári rom vagy update, azt a Zune egyből felrakja, anélkül hogy téged erről megkérdezne, hacsak nem kapcsoltad ki az autómata frissítést. Vagy keresgélj az xda oldalán. Jelenleg programok telepítésére magyarország nem támogatott régió, azért a zune-on keresztüli telepítés nehézkes.

A zune-al csakis képekeket, zenéket és videókat tudsz átküldeni a pda-ra..... Létezik egy program, amivel lehet fájlokat küldözgetni, itt egy videó róla, azzal próbálkozhatsz.

stekker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:39:05
Készüléktípus: HTC HD7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: stekker »

NBK írta:
stekker írta: A Zune fel ismeri egybol de ott hogyan tudok romot frissiteni ? meg adatokat ra masolni meg programokat ? a Marketplace-nel is azt irja ki hogy not available contry/region.
Romot nem lehet csak úgy frissíteni. Ha van új gyári rom vagy update, azt a Zune egyből felrakja, anélkül hogy téged erről megkérdezne, hacsak nem kapcsoltad ki az autómata frissítést. Vagy keresgélj az xda oldalán. Jelenleg programok telepítésére magyarország nem támogatott régió, azért a zune-on keresztüli telepítés nehézkes.

A zune-al csakis képekeket, zenéket és videókat tudsz átküldeni a pda-ra..... Létezik egy program, amivel lehet fájlokat küldözgetni, itt egy videó róla, azzal próbálkozhatsz.


koszi , errol a programrol egy linket ahonan le tudom tolteni tudsz kuldeni ? mert sok mobile device centert fel telepitettem es egyik sem ismeri fel a PDA-t
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: NBK »

stekker írta:koszi , errol a programrol egy linket ahonan le tudom tolteni tudsz kuldeni ? mert sok mobile device centert fel telepitettem es egyik sem ismeri fel a PDA-t
Tessék erre jönni...
Válasz küldése

Vissza: “HTC”