HTC G1/T-Mobile G1/HTC Dream

HTC márkájú készülékek témái
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: HTC G1/T-Mobile G1/HTC Dream

Hozzászólás Szerző: istnag »

SDUpdater: Itt van ezen a fórumon! Nekem fent volt a telón qrva jó belemegyek kiírja a legfrissebb Super D romokat és kiválasztod melyiket akarod leszedni sőt még előtte külön a rom changelogot is megtudod nézni! Szerintem Neked azért nincs, mert a cyanogent használod nem ezt a Super D -t..Én azt hiszem a swap 64 vagy 128 az ext 1024MB (ez tuti)és a többi maradt FAT32 cyanogen kell nekem is
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára istnag 2010-11-05 pén. 11:54:22-kor.
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: HTC G1/T-Mobile G1/HTC Dream

Hozzászólás Szerző: istnag »

:oops: Valaki homályosítson fel legyenszíves :oops: Szóval cyanogen 6.0.0 DS rom van fent sd kártya particionálva minden oké vele, viszont telepítek egy két progit és az internal memóriám hirtelen 20 megával csökken néztem az applikációs menedszerben :D amit tudtam mindent átraktam external mem.-re, de nem akar javulni a helyzetem ,mert még mindig hiányzik kb 15 mega most akkor ez hogy is van :hmm2: Nem azért rootoltam, ogy ez ne történjem meg velem? :hmm2: Köszi előre is mindenkinek!
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: HTC G1/T-Mobile G1/HTC Dream

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

istnag írta::oops: Valaki homályosítson fel legyenszíves :oops: Szóval cyanogen 6.0.0 DS rom van fent sd kártya particionálva minden oké vele, viszont telepítek egy két progit és az internal memóriám hirtelen 20 megával csökken néztem az applikációs menedszerben :D amit tudtam mindent átraktam external mem.-re, de nem akar javulni a helyzetem ,mert még mindig hiányzik kb 15 mega most akkor ez hogy is van :hmm2: Nem azért rootoltam, ogy ez ne történjem meg velem? :hmm2: Köszi előre is mindenkinek!
Terminal Emulatorban töröld a /data/dalvik-cache/ mappa tartalmát, majd egyből indítsd újra a telefont (ki se lépjs Terminalból, nyomd hosszan a kikapcs gombot). Ez felszabadít olyan 25-30MB helyet.
Gondolkodom hogy hogy lehetne áttenni az SD kártyára, de még dolgozom rajta!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: HTC G1/T-Mobile G1/HTC Dream

Hozzászólás Szerző: istnag »

tudtam,hogy rád számíthatok! köszi!
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: HTC G1/T-Mobile G1/HTC Dream

Hozzászólás Szerző: istnag »

fonix232 írta:
istnag írta::oops: Valaki homályosítson fel legyenszíves :oops: Szóval cyanogen 6.0.0 DS rom van fent sd kártya particionálva minden oké vele, viszont telepítek egy két progit és az internal memóriám hirtelen 20 megával csökken néztem az applikációs menedszerben :D amit tudtam mindent átraktam external mem.-re, de nem akar javulni a helyzetem ,mert még mindig hiányzik kb 15 mega most akkor ez hogy is van :hmm2: Nem azért rootoltam, ogy ez ne történjem meg velem? :hmm2: Köszi előre is mindenkinek!
Terminal Emulatorban töröld a /data/dalvik-cache/ mappa tartalmát, majd egyből indítsd újra a telefont (ki se lépjs Terminalból, nyomd hosszan a kikapcs gombot). Ez felszabadít olyan 25-30MB helyet.
Gondolkodom hogy hogy lehetne áttenni az SD kártyára, de még dolgozom rajta!
Kitöröltem,de nem jött be csak 1-2 mb szabadult fel, bár most kicsit elbizonytalanodtam a sok olvasás után szal, most akkor nekem kellene olyan alkalmazást látnom, hogy Apps2Sd ,mert ilyenem nincs a cyanogen settings/application alatt van a következő : Allow ...move to sd card -> ez bepipálva A másik pedig Applications install...->Itt az External -t választottam! Mégis 5 progit tettem fel, amelyiket nem alapból az sd card -re tette azt átmozgattam, de mégis az elején 50-55 megával indultam most van 31 :hmm2: éjjel 2-ig szenvedtem vele, most megint nekiálltam,de nem nagyon megy...Úgyhogy most teljesen elbizonytalanodtam, hogy lehet nem is odateszi az alkalmazásokat ahová én gondolom :hmm2: Köszi mindenkinek aki segít

Fonix232: EZT láttad már ? Lehet, hogy nekem manuálisan kell átrakni a dalvik-cache -t? :hmm2:
Grand9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010-06-18 pén. 19:47:53
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: HTC G1/T-Mobile G1/HTC Dream

Hozzászólás Szerző: Grand9 »

Sziasztok!

HTC Dream telefonon DREAIMG.nbh filet telepítettem! Miután elindul a készülék felhozza, hogy hozzak létre Google Accountot, de mivel nem tudom netre rávenni a telefont( pedig a beletett kártyával van mobilnet!) igy nem tudok Google Accountot sem csinálni, meg a telefont sem tudom használni!
Segítsetek légyszi! Köszönöm!
Válasz küldése

Vissza: “HTC”