HTC Desire

HTC márkájú készülékek témái
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: HTC Desire

Hozzászólás Szerző: Macika »

scorpeeon írta:igazabol fogalmam sincs milyen azon kivul h magyar telenor-os, meg nem is volt nalam, nem is az enyem, egy ismerose es o kert segitseget :) ezeket a kodos oldalakat probaltatok is vagy csak beirogatjatok amit elsore talaltatok?
most fel perc googlizas utan talaltam egy ilyet: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=943726
ezzel elvileg hazilag siman megcsinalhato a cucc teljesen ingyen es mar sokan visszajeleztek h mukodik a dolog..
Szerintem használj egyes számot, én nem ajánlom senkinek soha az ilyen küldjelőrepénztmegIMEI-t megoldást. :)

Van amelyik simán működik, a nagyobbik része viszont sima, önkéntes adományozó-vonal...

Amit írtam, az tökéletesen működő megoldás, de az XDA-n leírt verzió működhet, egy valamire kell vigyázni, hogy MINDENT olvass el odafigyelve, mert eléggé bonyolult a dolog, ráadásul nem árt, ha megy rendesen az angol nyelv is.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
scorpeeon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-01-30 pén. 13:57:17
Készüléktípus: 5800.XpressMusic.fw31.h4ck3d
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC Desire

Hozzászólás Szerző: scorpeeon »

Macika írta:
scorpeeon írta:igazabol fogalmam sincs milyen azon kivul h magyar telenor-os, meg nem is volt nalam, nem is az enyem, egy ismerose es o kert segitseget :) ezeket a kodos oldalakat probaltatok is vagy csak beirogatjatok amit elsore talaltatok?
most fel perc googlizas utan talaltam egy ilyet: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=943726
ezzel elvileg hazilag siman megcsinalhato a cucc teljesen ingyen es mar sokan visszajeleztek h mukodik a dolog..
Szerintem használj egyes számot, én nem ajánlom senkinek soha az ilyen küldjelőrepénztmegIMEI-t megoldást. :)

Van amelyik simán működik, a nagyobbik része viszont sima, önkéntes adományozó-vonal...

Amit írtam, az tökéletesen működő megoldás, de az XDA-n leírt verzió működhet, egy valamire kell vigyázni, hogy MINDENT olvass el odafigyelve, mert eléggé bonyolult a dolog, ráadásul nem árt, ha megy rendesen az angol nyelv is.
ok, koszi a segitseget mindenkinek azert!

kozben sikerult az altalam linkelt xda-s link alapjan, a windows-os megoldas nem mukodott de a linux boot cd-s megoldas mukodott, de hozza kell tennem h az sem ment elsore, kb az 5. probara lett tenylegesen fuggetlen :)
bagaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-08-01 hétf. 14:29:32
Készüléktípus: HTC Desire
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: HTC Sensation

Hozzászólás Szerző: bagaba »

Lehet hogy nem teljesen témába-illő, de nem találtam jobb topikot a kérdésemhez. Hogyha megcsináltam a goldcardot rootolás előtt, akkor utána az még kelleni fog valamire, vagy jó úgy is hogy a telefonban lévő kártyát leformázom előtte, majd miután kész a goldcard, utána újra formázás és, simán megy vissza a telefonba? Egy Desire készülékről van szó.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: HTC Sensation

Hozzászólás Szerző: Limahl »

bagaba írta:Lehet hogy nem teljesen témába-illő, de nem találtam jobb topikot a kérdésemhez. Hogyha megcsináltam a, goldcardot rootolás előtt, akkor utána az még kelleni fog valamire, vagy jó úgy is hogy a telefonban lévő kártyát leformázom előtte, majd miután kész a goldcard, utána újra formázás és, simán megy vissza a telefonba? Egy Desire készülékről van szó.

látom nem nagyon kapsz választ

nézz itt körül itt azt olvastam hogy nem kell, de nem mélyedtem bele ,nézd át.


http://pdafanclub.com/forum/index.php?topic=1842.1025
These users thanked the author Limahl for the post:
bagaba (2011-11-14 hétf. 17:09:16)
Rating: 2.63%
Samsung galaxy s7 edge
bagaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-08-01 hétf. 14:29:32
Készüléktípus: HTC Desire
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: HTC Desire

Hozzászólás Szerző: bagaba »

Hello!

A néhány nappal ezelőtt feltettem a telómra(HTC Desire gsm) a CyanogenMod 7.1-et. Az sd kártyára csináltam egy ext4-es partíciót is, de ezt nem látta a készülék. Ezután újraformáztam a kártyát, majd elindítottam a ROM managert. Ez kérte hogy frissítsem/cseréljem a recoveryt clockworkmod-ra, amit meg is csinált, és ezután jöttek a bajok. A telefon egyáltalán nem látta az sd kártyát(Kingston 16GB class4), PC-re kötve nem lehetett flashdriveként használni, recoveryben sem látta a készülék. Belepróbáltam ezután egy Samsung sd-t. Ezzel jó volt egy darabig, de néhány óra után ezt sem ismerte fel a telefon. http://mobilarena.hu/tema/re_htc_desire ... _1-50.html eszerint a leírás szerint próbáltam az USB bricket elhárítani, ám egyik kártyával se működött. Aztán beletettem egy noname 1gb-os kártyát, azzal ment gond nélkül napokig, és meg is csináltam vele a fentebb leírt unbrick eljárást, ám a korábbi kártyákkal még mindig rossz volt. ezután megpróbáltam egy gyári RUU-val helyreállítani a készüléket, hogy majd visszaviszem szervízbe a T-hez, és ők elintézik. A RUU mindig kikapcsol egy idő után 170/171 vagy 140-es hibával. Több RUU-t is próbáltam, elsősorban ezt: RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2_29_405_5_Radio_32_49_00_32U_5_11_05_27_release_159811_signed.exe

A telefon rootolt, PVT4, s-on
radio: 5.11.05.27
0.93.0001 HBOOT

egy kis/sok segítség nagyon jól jönne! köszi
eel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-02-15 hétf. 17:17:51
Készüléktípus: Htc Desire
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC Desire

Hozzászólás Szerző: eel »

Segítsetek please! Nem tudok recoverybe menni és nem indul a telefonom.

vettem egy htc desire-t és egy cyanogenmod 7 volt rajta, amit nem nagyon kedveltem és szeretnék rátenni egy gyári sense romot. S-on-ban volt a készülék. alpharev 1.8-cal s-offoltam, ami egyszerű volt. aztán rá szerettem volna tenni egy alex v expresso romot, mert állítólag ez nagyon hasonlít a gyárira és van benne sense felület. zip.-ként felmásoltam az sd kártyára, csináltam egy back upot is, aztán recoveryből elindítottam a telepítés. ment a csík, aztán kiírta, hogy feltelepült. ezután újra indult és a cyanegonmod 7 indulófelületén nem megy tovább mindig újrakezdi, de ami a legnagyobb probléma, hogy bekups+hangerő le gombbal nem tudok recoverybe lépni, hogy vissza állíthassam a mentést. tud valaki megoldást?
A segítséget előre is köszönöm!
Papa_Jo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012-09-19 szer. 13:41:25
Készüléktípus: i9305 XXUEMKC_NEEEMK1 LTE
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: HTC Desire

Hozzászólás Szerző: Papa_Jo »

Sziasztok

Nem tudtam hova írni a kérdésem, ezért itt teszem fel.
Ismerősömnek van egy ilyen PDA-ja és egy HTC Flayer tablete.
A kérdésem a következő, sms írásnál köztudott hogy az ékezetes betüket több karakterben számolja, van-e lehetőség hogy csak egy karakterbe számolja de ékezetesen köldje is el.
Pl mint a Samsungnál lehet állítani ékezet nélkülire és így az ékezetes betük átmennek de csak egy karakterként.
Remélem érthető mit is szeretnék megoldani?

Köszi előre is a válaszokat
Ha valaki a munkáimat és a dolgaimat más fórumokon beírja, illő odaírni a forrást!!!

Kép
Válasz küldése

Vissza: “HTC”