HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén.)

HTC márkájú készülékek témái
Ladyani HTC
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-10-13 csüt. 15:11:04
Készüléktípus: HTC HD2
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: Ladyani HTC »

NBK írta:Szerintem próbáld ki a HD2-t másik fülessel, biztos hogy jó lesz, az SE fülest meg dobjad el jó messzire.....
Hát nem éppen erre a válaszra számítottam....
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: NBK »

Ladyani HTC írta:
NBK írta:Szerintem próbáld ki a HD2-t másik fülessel, biztos hogy jó lesz, az SE fülest meg dobjad el jó messzire.....
Hát nem éppen erre a válaszra számítottam....
Az igazság íze gyakran keserű.....
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

Hali ! sajnos nekem nincs ilyen telóm mert az sgs2 mellett döntöttem de előtte vagy egy hönapot gondolkoztam hogy hd2 vagy sgs2. nem is ez a lényeg :-) . a kérdésem az lenne hogy mi teszi lehetővé azt ebben a telefonban hogy több platformmal os-sel is tudjon boldogulni ? mi az extra ? mi van benne ami az újabbakban vagy màs telefonokban nincs ?én esküszöm csodálom ezt a telefont *_* kérek valakit hogy mondja el hogy miben más ez a teló mint a többi mert nagyon érdekel !
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: NBK »

jokerkiller írta:Hali ! sajnos nekem nincs ilyen telóm mert az sgs2 mellett döntöttem de előtte vagy egy hönapot gondolkoztam hogy hd2 vagy sgs2. nem is ez a lényeg :-) . a kérdésem az lenne hogy mi teszi lehetővé azt ebben a telefonban hogy több platformmal os-sel is tudjon boldogulni ? mi az extra ? mi van benne ami az újabbakban vagy màs telefonokban nincs ?én esküszöm csodálom ezt a telefont *_* kérek valakit hogy mondja el hogy miben más ez a teló mint a többi mert nagyon érdekel !
Megvan benne a hardver, jó nem kétmagos, de minden más pda-t a mai napig elver alsó hangon. Erre rájöttek az xda programozói és azt is belátták, hogy nagyon könnyű a bootloadere, megfelelő a kijelző mérete és felbontása, tehát a portolás könnyű rá. Kell ennél több? A világ egyik legjobban sikerült pda-ja még a mai napig is....
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

NBK írta:
jokerkiller írta:Hali ! sajnos nekem nincs ilyen telóm mert az sgs2 mellett döntöttem de előtte vagy egy hönapot gondolkoztam hogy hd2 vagy sgs2. nem is ez a lényeg :-) . a kérdésem az lenne hogy mi teszi lehetővé azt ebben a telefonban hogy több platformmal os-sel is tudjon boldogulni ? mi az extra ? mi van benne ami az újabbakban vagy màs telefonokban nincs ?én esküszöm csodálom ezt a telefont *_* kérek valakit hogy mondja el hogy miben más ez a teló mint a többi mert nagyon érdekel !
Megvan benne a hardver, jó nem kétmagos, de minden más pda-t a mai napig elver alsó hangon. Erre rájöttek az xda programozói és azt is belátták, hogy nagyon könnyű a bootloadere, megfelelő a kijelző mérete és felbontása, tehát a portolás könnyű rá. Kell ennél több? A világ egyik legjobban sikerült pda-ja még a mai napig is....
Szóval a bootloader a titka a masinának ! hát remélem majd egyszer nekem is beesik egy ilyen. és szerintem is ez a világ legjobb PDA-ja egészen addig amíg valami erősebb hardwerű telóval meg nem csinálják ugyanezt. köszönöm szépen a válaszod ! ;-)
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
Lasi007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010-01-26 kedd 20:30:57
Készüléktípus: E52_HTC HD2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: Lasi007 »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lasi007 2011-10-26 szer. 16:03:07-kor.
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: NBK »

Lasi007 írta:Engedjétek meg, hogy megköszönjem a sok segítő kész hasznos választ !
Valóban sokat segített a döntésben, most már tudom, hogy elakarom adni, kiábrándultam belőle !
Az irónia a gyenge elme menedéke! Ha azt gondolod, hogy az a sípolás a készülék hibájából ered, kár is volt ilyen készüléket venned. A sys.txt fájlba írd be ezt:

[device]
type="ALIAS_TOUCH HD"
sdcard_dsk_num=7

A sípolás meg fog szünni!

Az android alatt is van magyar Igo8!
Lasi007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010-01-26 kedd 20:30:57
Készüléktípus: E52_HTC HD2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: Lasi007 »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lasi007 2011-10-26 szer. 16:02:38-kor.
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: NBK »

Lasi007 írta:Az irónia a gyenge elme menedéke!


Ilyen jelzőt kár beillesztened, főként, ha kapkodva részleges választ adsz, főként nem az utolsó témára reagálva !
Ha eddig nem voltál hajlandó reagálni,most ne minősíts, elvégre téged is minősít ! Senki nem álította, hogy android alatt nincs magyar igo8 ! :tomatoes:
Nem minősítettelek, hiszen nem irtam rólad semmit, mindössze közöltem egy tényt, hol láttál te olyant, hogy én gyenge elmélyűnek tituláltalak?


Én ezt az irásodat értelmeztem rosszúl akkor:
Tettem fel androidot, de nem nincs rajta magyar. Azt is csak magyarul tudnám elképzelni. Nem tudom hogyan lehet magyar. Ha esetleg valahol levan írva a fórumban, akkor elnézést az ismétlés igényéért, de mostanában idő hijában szenvedek.
Biztos ez az év tévesztése amit elkövettem, de értelmetlen mondatot nehéz is értelmezni.

A legtöbb android build tudja a magyar nyelvet, legyen az gyári vagy főzött rom. Időhiánnyal meg kár takargatni a lustaságot, kb. 1 perc alatt meg lehet találni a megoldást a nem magyar androidra és Igo8-ra is.
1 perce meg mindenkinek van.

Legözelebb meg ha moderálom egy hozzászólásodat, kérlek ne írd be újra, köszönöm.
Lasi007
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010-01-26 kedd 20:30:57
Készüléktípus: E52_HTC HD2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: Lasi007 »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lasi007 2011-10-26 szer. 16:02:12-kor.
Válasz küldése

Vissza: “HTC”