HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén.)

HTC márkájú készülékek témái
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

Hali ! Lenne pár kérdésem.
1.: Hány op-rendszert tudtak rárakni ? én ezekről tudok : winmo 6.5,win7,android,ubuntu,meego ??? (bár ez videón elég gyászos),maemo5 (ez is gyászos youtube-on) na és még annyi hogy a backtrack nem fut el véletlen ? ja és a wp7-et mennyire rizikós (hívással) aktiválni ?
2.: a winmo 6.5-höz képest milyen üzemidő androidon, ubuntun , win7-en ? nagyon gyászos ?
3.: az ubuntu miről fut ? melyik oprendszerről ? vagy akkor az van a telón és más nincs pl:droid ?
4.: az oprendszerek a memkarira települnek ? Mert ha igen akkor ebből az következne hogy egy kártyacserével lehetne váltogatni az op-rendszereket :D :D mondjuk ez kb már álom kategória lenne.
5.: usb host módot illetve osb otg megoldották a telón ?
6.:az ubuntu hogy fut rajta ? használható ? netán teljesen jó ? na és most kövezzetek meg :wifi crack ?
7.: (és egyben utolsó) egy fórumban azt olvastam hogy valaki vett hozzá egy 1600 MAh-es aksit na ez nem cseszi szét a telót ?
előre is köszi a válaszokat ! :D
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: NBK »

jokerkiller írta:Hali ! Lenne pár kérdésem.
1.: Hány op-rendszert tudtak rárakni ? én ezekről tudok : winmo 6.5,win7,android,ubuntu,meego ??? (bár ez videón elég gyászos),maemo5 (ez is gyászos youtube-on) na és még annyi hogy a backtrack nem fut el véletlen ? ja és a wp7-et mennyire rizikós (hívással) aktiválni ?
2.: a winmo 6.5-höz képest milyen üzemidő androidon, ubuntun , win7-en ? nagyon gyászos ?
3.: az ubuntu miről fut ? melyik oprendszerről ? vagy akkor az van a telón és más nincs pl:droid ?
4.: az oprendszerek a memkarira települnek ? Mert ha igen akkor ebből az következne hogy egy kártyacserével lehetne váltogatni az op-rendszereket :D :D mondjuk ez kb már álom kategória lenne.
5.: usb host módot illetve osb otg megoldották a telón ?
6.:az ubuntu hogy fut rajta ? használható ? netán teljesen jó ? na és most kövezzetek meg :wifi crack ?
7.: (és egyben utolsó) egy fórumban azt olvastam hogy valaki vett hozzá egy 1600 MAh-es aksit na ez nem cseszi szét a telót ?
előre is köszi a válaszokat ! :D
1.Win98 kimaradt, de a lista korrekt. backtrack? Nem rizikós a wp7 hívással.
2. Sokkal kevesebb
3. az ubuntu maga az oprendszer....
4. Van ami a NAND-ra de olyan is, ami az SD-re rakható. Ne álmodozz....
5. Na ez meg minek....
6. Ubuntu használhatatlan, néha képtelenség oda tapicskolni, ahova akarnál.
7. Nem cseszi szét, csak marha ronda lesz miatta, nézd csak
Kép
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

NBK írta:
jokerkiller írta:Hali ! Lenne pár kérdésem.
1.: Hány op-rendszert tudtak rárakni ? én ezekről tudok : winmo 6.5,win7,android,ubuntu,meego ??? (bár ez videón elég gyászos),maemo5 (ez is gyászos youtube-on) na és még annyi hogy a backtrack nem fut el véletlen ? ja és a wp7-et mennyire rizikós (hívással) aktiválni ?
2.: a winmo 6.5-höz képest milyen üzemidő androidon, ubuntun , win7-en ? nagyon gyászos ?
3.: az ubuntu miről fut ? melyik oprendszerről ? vagy akkor az van a telón és más nincs pl:droid ?
4.: az oprendszerek a memkarira települnek ? Mert ha igen akkor ebből az következne hogy egy kártyacserével lehetne váltogatni az op-rendszereket :D :D mondjuk ez kb már álom kategória lenne.
5.: usb host módot illetve osb otg megoldották a telón ?
6.:az ubuntu hogy fut rajta ? használható ? netán teljesen jó ? na és most kövezzetek meg :wifi crack ?
7.: (és egyben utolsó) egy fórumban azt olvastam hogy valaki vett hozzá egy 1600 MAh-es aksit na ez nem cseszi szét a telót ?
előre is köszi a válaszokat ! :D
1.Win98 kimaradt, de a lista korrekt. backtrack? Nem rizikós a wp7 hívással.
2. Sokkal kevesebb
3. az ubuntu maga az oprendszer....
4. Van ami a NAND-ra de olyan is, ami az SD-re rakható. Ne álmodozz....
5. Na ez meg minek....
6. Ubuntu használhatatlan, néha képtelenség oda tapicskolni, ahova akarnál.
7. Nem cseszi szét, csak marha ronda lesz miatta, nézd csak
Kép

Köszi a nagyon gyors választ ! a sokkal kevesebb mennyit jelent ? azért kihúz egy napot pl: droiddal ? vagy felet ? Ja és "backtrack? " erre gondolok (mert droidos telókon már megy ) : http://www.backtrack-linux.org/

Köszi a választ még egyszer :D
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

Ja és még ez : 2300 mAh ???? ez most vicc vagy igaz ? mert ezzel aztán bírná egy darabig az biztos ! http://gsmhome.hu/htc-hd2-leo-2300mah-l ... -45595.gsm
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: NBK »

droid oprendszer nincs, android van. Az üzemidő felhasználó függő, nekem a win6.5 3-4 napot kihúzott, androiddal egy nap nálam, igaz én használom rendesen. A blacktrack-et meg nem próbáltam, így arról nyilatkozni nemtudok....
Léteznek igen ilyen nagy teljesítményű akksik, de nem tartom indokoltnak. Én minden nap hazaérek és töltőt is kaptam a HD2-höz, tehát minden adott, hogy tölthessem.......
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

ha egy napot bír nyüsztöléssel akkor király ! :D ja és hamár írok akkor ugye az android (kiírtam) teljes rendszer ? ezt úgy értem hogy működik minden rajta ugye ? ugyanúgy lehet pl : játékot rárakni, stb stb.
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: NBK »

jokerkiller írta:ha egy napot bír nyüsztöléssel akkor király ! :D ja és hamár írok akkor ugye az android (kiírtam) teljes rendszer ? ezt úgy értem hogy működik minden rajta ugye ? ugyanúgy lehet pl : játékot rárakni, stb stb.
Igen, teljes értékű rendszer, de az android ereje csakis natívan jön ki, próbaképpen jó a HD2-n, de akkor az igazi, ha olyan telón fut, amire gyárilag rakják. Ugye a HD2 esetében lehetnek anomáliák a barkács miatt, de mára már elég stabil romokat is ki lehet fogni.
Avatar
lilalur
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010-05-19 szer. 16:41:45
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: lilalur »

Segítségre lenne szükségem. Benn ragadtam az RGBW (red,gren,blue,white) képernyőn. Bekapcsolás után közvetlenül ez fogad és semmit nem lehet vele kezdeni. Próbáltam a hardreset gombokat nyomni, de hiába. Mit kellene tennem hogy továbbléphessek róla.

A válaszokat előre is köszönöm :)
lilalur
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: NBK »

lilalur írta:Segítségre lenne szükségem. Benn ragadtam az RGBW (red,gren,blue,white) képernyőn. Bekapcsolás után közvetlenül ez fogad és semmit nem lehet vele kezdeni. Próbáltam a hardreset gombokat nyomni, de hiába. Mit kellene tennem hogy továbbléphessek róla.

A válaszokat előre is köszönöm :)
Több információ kellene. Milyen művelet után ragadtál be ott? Milyen SPL verziód van? Milyen radio rom van fent? Van-e fent CWR?

Egyébként ha beragadsz a trikolor képernyőn, akkor simán rádugod a pc-re usb-n a pda-t és pc-ről visszarakod a gyári winmo romot. Nem kell becarni :D
Avatar
lilalur
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010-05-19 szer. 16:41:45
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: HTC HD2 - WP7, Android oprendszerrel (up. 2011-07-29 pén

Hozzászólás Szerző: lilalur »

Hát hosszas berhelés és rengeteg rádió meg hivatalosfrissítés meg a többi után rájöttem mi a probléma. Egyszerűen be van "akadva (?)" a hangerő lefelé gomb. Ezért lépek mindig a trikolorba mikor bekapcsolom. A vissza nyílt nyomva tartva és bekapcsolva a trikolórt át tudom lépni de mindegy hogy MAGLRD vagy cLK val próbálok e beljebb kerülni egy android vagy egy win7 felrakásához. A maglrd-n jól látszik is a beakadás, a menü egyfolytában szánkázik lefelé.
Felrakva a hivatalos romot a trikolórt átlőve pedig menthetetlenül bennmarad a hangerőszabályzó résznél. Szóval a hiba megvan sajnos és az nem szoftveres ahogy nézem (vagy mégis?).

Na ilyenkor mehet szervizbe, vagy van valami módszer amivel megpiszkálhatom?

SPL 2.08 - HSPL
Radio 2.15.50.14
MAGLDR Version-1.13
cLK Version-1.4.0.1
a beragadás egy szimpla bekapcsolás után történt, amikor már ez fogadott semmi különösebb előzménye. Windows phone 7 volt fenn és sokszor újraindult ha lezártam a képernyőt meg eldobálta a kártyát úgyhogy le akartam cserélni éppen. Azóta volt már wipe, hivatalos rom visszarakása...stb de az eredményen nem javított.
RUU_Leo_S_HTC_NLD_3.14.404.2_Radio_15.42.50.11U_2.15.50.14_LEO_S_Ship a hivatalos romja amit nem szeretek mert holland (és nem enged hivatalosról mást leszedni hozzá XD)
lilalur
Válasz küldése

Vissza: “HTC”