Garmin StreetPilot Androidra

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: laci64 »

laca71 írta:Szia !

Nekem megy hibátlanul NOTE 2-es telefonon.
Hogy gondolod a feltöltést?
A komplett mappára gondolsz , térképekkel együtt ?
Szerintem elég az alap, max a NG térkép a systemben. Ha kel valamit variálni, akkor egy pársoros leírással.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
kirusz1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010-09-13 hétf. 06:29:20
Készüléktípus: Samsung S4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: kirusz1 »

Én is tesztelém xperia S en csak jó lenne link mit töltsek :hmm2:
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: laci64 »

kirusz1 írta:Én is tesztelém xperia S en csak jó lenne link mit töltsek :hmm2:
Talán ez segít valamit. :D
viewtopic.php?p=376681#p376681
These users thanked the author laci64 for the post:
lllacko (2013-08-30 pén. 14:16:58)
Rating: 2.63%
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

laci64 írta:Skacok, akinek van működő, egy adott telefonra, azt megkérném, hogy töltse fel valahová, és a linket küldje el nekem, a telefon pontos típusának, és romjának megjelölésével. Én ezeket a linkeket beteszem az első oldalra. Nekem van GS2-re, azt már fel is teszem.
Szia!
S3 minire összerakhatom, de vannak még kérdőjelek a telepítésével, működésével kapcsolatban.
Én mindenféle lib hókusz-pókusz nélkül raktam fel ext sd-re. Mükszik rendesen, álló-fekvő mód, nagyjából magyar is, egy-két helyen a hangutasítások végét levágja és mintha hiányozna néhány menüpont. Mivel nincs összehasonlítási alapom, ezért csak egy példa, nem tudom állítani, hogy a kijelző mennyi idő után kapcsoljon ki. Hogy ez a lib fájl hiánya miatt van, vagy egyébként is ilyen, azt nem tudom. Valamint minden bekapcsolás után a hangerőt be kell állítani. A többi beállítást, ahogy megtalálja a műholdakat, elmenti. Ahogy ezt korábban már írták is.
A sok súgófájlt kivenném, mert a másolásnál az rengeteg időt elvesz, csak a magyart, angolt és esetleg a németet hagynám benne.
És még egyszer, nálam a telepítés csak ennyi volt. Garmin mappa és az apk fájl másolása a kártyára az apk telepítése és kész.
A videódat még egyszer megnézem látok-e valami különbséget. Még akkor néztem, mikor nekem még nem volt telepítve....
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: laci64 »

SteveBeard írta:Szia!
S3 minire összerakhatom, de vannak még kérdőjelek a telepítésével, működésével kapcsolatban.
Én mindenféle lib hókusz-pókusz nélkül raktam fel ext sd-re. Mükszik rendesen, álló-fekvő mód, nagyjából magyar is, egy-két helyen a hangutasítások végét levágja és mintha hiányozna néhány menüpont. Mivel nincs összehasonlítási alapom, ezért csak egy példa, nem tudom állítani, hogy a kijelző mennyi idő után kapcsoljon ki. Hogy ez a lib fájl hiánya miatt van, vagy egyébként is ilyen, azt nem tudom. Valamint minden bekapcsolás után a hangerőt be kell állítani. A többi beállítást, ahogy megtalálja a műholdakat, elmenti. Ahogy ezt korábban már írták is.
A sok súgófájlt kivenném, mert a másolásnál az rengeteg időt elvesz, csak a magyart, angolt és esetleg a németet hagynám benne.
És még egyszer, nálam a telepítés csak ennyi volt. Garmin mappa és az apk fájl másolása a kártyára az apk telepítése és kész.
A videódat még egyszer megnézem látok-e valami különbséget. Még akkor néztem, mikor nekem még nem volt telepítve....
Amiket leírtál, nálam is így vannak a GS2-ön. Várom a linket. :D
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: laci64 »

S3 minire és Advence-re is meg van, az első oldalon.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
user01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 16:32:48
Készüléktípus: SG Grand Duos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: user01 »

Sziasztok!
Galaxy Grand-on is működik a program.
Nincs root-olva a telefon. Csak a Garmin mappát másoltam a külső SD kártyára, majd telepítettem a StreetPilot_2.22_extSdCard_noroot_add_th.apk-t.

Egyik kérdésem, hogy pontos címre miként tudok keresni? Cím beírást nem találok. A várost még megtalálja, de utcára, házszámra már nem ad találatot.
A másik kérdésem, hogy hangot nem lehet tesztelni? Mert miután elindítok egy navigációt (persze helyben vagyok a lakásban), nem kezdi el mondani, hogy "menjek eddig és eddig, majd stb...", hanem néma marad. A hangbeállítások pedig nulla és max között ugrál.
Köszi, ha válaszoltok!
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

Szia!
Hangerő: Sajnos minden indítás után a fizikai hangerő gombokkal kell beállítani. Remélem a következő verzióban javítják.
Címre keresés: Hova→Parancsikon hozzáadása→Cím... Ezután bekerül a a címre keresés lehetősége is a menüpontok közé.
user01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 16:32:48
Készüléktípus: SG Grand Duos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: user01 »

Köszi! Címkeresés megoldva (érdekes, hogy pont a cím-parancsikon van alapból elrejtve).
Viszont hangot nem sikerül kicsiholnom, pedig max-on van a hangerő.


Szerkesztve:
Hang megoldva: a beállításokban átváltottam angolra, majd vissza magyarra.

+1 jópont, hogy fizetős utak letiltása esetén nem visz fel az autópályára, a symbian verzió+naviguide térkép kettősével szemben! :)
rw07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 14:00:51
Készüléktípus: S G S3 LTE
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Garmin StreetPilot Androidra

Hozzászólás Szerző: rw07 »

én tegnap raktam fel S3 LTE telóra és jól működik, már csak európa térképet kéne hozzá letölteni
Válasz küldése

Vissza: “Android”