Google navigáció végre nálunk is működik

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
zolcsika73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-07-05 kedd 15:49:45
Készüléktípus: samsung i9100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: zolcsika73 »

alufempolir írta:Sikerült telepíteni.

Navigál is, magyarul mondja merre menjek, de a "cél kimodása" az nem magyar, megnyomom ki írja speek now, és alatta ottvan, hogy english, és ha mondok egy magyar címet, nem találja.

Mi a gond, és mi a megoldás?
Nincs megoldás, a hangutasítások nem mennek magyarul.
----- Samsung i9100 (Galaxy SII) -----
Minden szoftverben van hiba. Ha mégsem, akkor hibás a hiba is.
zolcsika73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-07-05 kedd 15:49:45
Készüléktípus: samsung i9100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: zolcsika73 »

nagy.balynt írta:
zolcsika73 írta:Azért a navigációnak mégiscsak vannak hiányosságai. Nekem a legzavaróbb, hogy körforgalomnál nem mondja hanyadik kijáraton kell kimenni, csak az út nevét vagy számát. Ez még nem is baj akkor, ha az van kiírva, de legtöbbször nem az van, hanem a város ahová a kijárat vezet. :(
Ehh, semmi sem tökéletes. :(
én ilyen hibával még nem találkoztam...
Ezt úgy érted, hogy neked bemondja, hogy hanyadik kijáraton menj ki? Csak azért csodálkozom, mert nekem meg soha. Csak annyit mond, hogy hajtson ki a következő kijáraton: 3-as főút, vagy hajtson ki a következőn: xy nevű út. Mondjuk az jó, hogy mondja az utca neveket, még azt is ha az utca neve menet közben megváltozik, bár szvsz ez nem a leghasznosabb funkció mivel az ember viszonylag ritkán nézi menet közben az utca táblákat (már ahol van ilyen egyáltalán.)
----- Samsung i9100 (Galaxy SII) -----
Minden szoftverben van hiba. Ha mégsem, akkor hibás a hiba is.
Avatar
alufempolir
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 23:32:19
Készüléktípus: Galaxy S
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: alufempolir »

zolcsika73 írta:
nagy.balynt írta:
zolcsika73 írta:Azért a navigációnak mégiscsak vannak hiányosságai. Nekem a legzavaróbb, hogy körforgalomnál nem mondja hanyadik kijáraton kell kimenni, csak az út nevét vagy számát. Ez még nem is baj akkor, ha az van kiírva, de legtöbbször nem az van, hanem a város ahová a kijárat vezet. :(
Ehh, semmi sem tökéletes. :(
én ilyen hibával még nem találkoztam...
Ezt úgy érted, hogy neked bemondja, hogy hanyadik kijáraton menj ki? Csak azért csodálkozom, mert nekem meg soha. Csak annyit mond, hogy hajtson ki a következő kijáraton: 3-as főút, vagy hajtson ki a következőn: xy nevű út. Mondjuk az jó, hogy mondja az utca neveket, még azt is ha az utca neve menet közben megváltozik, bár szvsz ez nem a leghasznosabb funkció mivel az ember viszonylag ritkán nézi menet közben az utca táblákat (már ahol van ilyen egyáltalán.)
Nekem is bemondja, hogy második kijárat stb..., csak az a kár, hogy már rég kihajtottam, és még akkor is bemondja, hogy hajtsak ki...
Hát szerintem egy f.s. Le is fagyasztottam.
PDA: Galaxy Note
PDA ROM: CriskeloRomNOTE ICS-V7
Avatar
nagy.balynt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 15:53:11
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 2.3.4
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 24 times
Been thanked: 37 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: nagy.balynt »

zolcsika73 írta:
nagy.balynt írta:
zolcsika73 írta:Azért a navigációnak mégiscsak vannak hiányosságai. Nekem a legzavaróbb, hogy körforgalomnál nem mondja hanyadik kijáraton kell kimenni, csak az út nevét vagy számát. Ez még nem is baj akkor, ha az van kiírva, de legtöbbször nem az van, hanem a város ahová a kijárat vezet. :(
Ehh, semmi sem tökéletes. :(
én ilyen hibával még nem találkoztam...
Ezt úgy érted, hogy neked bemondja, hogy hanyadik kijáraton menj ki? Csak azért csodálkozom, mert nekem meg soha. Csak annyit mond, hogy hajtson ki a következő kijáraton: 3-as főút, vagy hajtson ki a következőn: xy nevű út. Mondjuk az jó, hogy mondja az utca neveket, még azt is ha az utca neve menet közben megváltozik, bár szvsz ez nem a leghasznosabb funkció mivel az ember viszonylag ritkán nézi menet közben az utca táblákat (már ahol van ilyen egyáltalán.)
nem tudom... én factory reset után visszatettem az alap mapset, az iGO szerintem jobb...
CyanoAce 7.1.
Avatar
alufempolir
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 23:32:19
Készüléktípus: Galaxy S
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: alufempolir »

Sokkal sokkal jobb, szerintem nem éri meg a fáradságot, hogy az ember kínlódva telepítse Google maps-ot.
PDA: Galaxy Note
PDA ROM: CriskeloRomNOTE ICS-V7
muzsikus2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:58:13
Készüléktípus: Huawei P10 Plus
Tartózkodási hely: Bp. 11 ker.
Has thanked: 6 times
Been thanked: 68 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: muzsikus2 »

Hali!
Elvileg elkészült a tegnap megjelent GMaps 5.8.0 frissítésének itthon is navigálhatóvá tett módozata: Navigation all roads GMaps 5.8.0
Szerk:
Jelentem, működik. Telepítése nekem annyi volt, hogy Titanium backuppal először mentést készítettem, majd a Térképek 5.8.0 fájl adatait töröltem majd eltávolítottam vele. Ezután sd-ről telepítettem a maps5.8.0-ownhere-testkeyresign.apk programot, símán települt és navigál is.
GT-I9505 SGS4 (4.4.2) FNB8/FNB8/FNB8 + root
zolcsika73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-07-05 kedd 15:49:45
Készüléktípus: samsung i9100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: zolcsika73 »

muzsikus2 írta:Hali!
Elvileg elkészült a tegnap megjelent GMaps 5.8.0 frissítésének itthon is navigálhatóvá tett módozata: Navigation all roads GMaps 5.8.0
Szerk:
Jelentem, működik. Telepítése nekem annyi volt, hogy Titanium backuppal először mentést készítettem, majd a Térképek 5.8.0 fájl adatait töröltem majd eltávolítottam vele. Ezután sd-ről telepítettem a maps5.8.0-ownhere-testkeyresign.apk programot, símán települt és navigál is.
Király!!!! :taps1:
Nekem nincs választásom, ezt kell használni, mivel az iGo - bár tényleg jobb lenne - nem működik háttérben, nekem viszont zsebben van a telefon és csak a fülhallgatóra hagyatkozva tudom használni.
Más navi szoftverekről meg nem is érdemes beszélni. :(
----- Samsung i9100 (Galaxy SII) -----
Minden szoftverben van hiba. Ha mégsem, akkor hibás a hiba is.
Avatar
nagy.balynt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 15:53:11
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 2.3.4
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 24 times
Been thanked: 37 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: nagy.balynt »

zolcsika73 írta:
muzsikus2 írta:Hali!
Elvileg elkészült a tegnap megjelent GMaps 5.8.0 frissítésének itthon is navigálhatóvá tett módozata: Navigation all roads GMaps 5.8.0
Szerk:
Jelentem, működik. Telepítése nekem annyi volt, hogy Titanium backuppal először mentést készítettem, majd a Térképek 5.8.0 fájl adatait töröltem majd eltávolítottam vele. Ezután sd-ről telepítettem a maps5.8.0-ownhere-testkeyresign.apk programot, símán települt és navigál is.
Király!!!! :taps1:
Nekem nincs választásom, ezt kell használni, mivel az iGo - bár tényleg jobb lenne - nem működik háttérben, nekem viszont zsebben van a telefon és csak a fülhallgatóra hagyatkozva tudom használni.
Más navi szoftverekről meg nem is érdemes beszélni. :(
feltettem ezt is, műxik, kiváncsi vagyok hogy ez milyen.
CyanoAce 7.1.
Avatar
felixo
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 00:28:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 4
Tartózkodási hely: www.nokiaprogramok.hu/forum/
Has thanked: 93 times
Been thanked: 10 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: felixo »

-- Galaxy S 4 --
Avatar
szaboknak
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:46:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

Re: Google navigáció végre nálunk is működik

Hozzászólás Szerző: szaboknak »

Mától nem kell az okosított változat!
Ez tényleg működik,az este még nem navigált de ma reggel már igen és ráadásul magyar a hangutasítása amit nem értem honnan szedi mert a Pico tts beállításaiban nincs a magyar,angolra van állitva és nekem nincs telepítve a svox classic sem,viszont a bemondásra való keresés nem működik.
Amúgy nem értem,az elvét,hogy működik,honnan szedi a magyar hangutasítást ?
Válasz küldése

Vissza: “Android”