Launcherek,Képernyőzárak-Melyiket?

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Launcherek,Képernyőzárak-Melyiket?

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

gerisgeris1970 írta:Sziasztok!Next-nél ha valamilyen alkalmazásban vagyok és kilépek belőle,hogy kezdőképernyőre lépjek,akkor olyan nyögvenyelősen megy a kezdőképernyőre,hogy kín kivárni.Másik dolog meg az,hogy nem úgy lép vissza kezdőkéernyőre mint másik lancser,vagyis másik oda megy vissza amelyik képernyőn voltam utoljára,de a next mindig az elsődleges képernyőre ugrik.Ez hogyan küszöbölhető ki?Vagyis,hogy oda lépjen ahol épp voltam és gyorsabb legyen?
nem tudom, nekem az az oldal jelenik meg appból kilépés után amiről indítottam, akár a home akár a vissza gombbal lépek ki az appból. csak ha már a launchert mutatja és még egyszer nyomok home gombot akkor ugrik vissza a default oldalra. nem is láttam benne ilyen beállítást ami ezt befolyásolná. és ha az én gs2 kaliberű telefonomon nem szaggat és nem nyög akkor kétlem hogy egy gs3 hw-e kevés lenne neki. gondolom a speciális beállítások alatt az "állandóan a memóriában marad" a "hyper fluency" és az "auto clean up2 be van pipálva. ami még okozhat nyögvenyelést az az ha valami kilövöldözi akár a launchert, akár az oldalaira kirakott widgetek valamelyikét. de akár még az is lehet hogy mindkét hiba a temasek féle cm sara, de azt nem ismerem úgyhogy passz.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
gerisgeris1970 (2013-12-31 kedd 09:05:29)
Rating: 2.63%
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Launcherek,Képernyőzárak-Melyiket?

Hozzászólás Szerző: reddoors »

bladehu2 írta:
reddoors írta:Azért rakj már fel egy boss vagy jollijolla ikoncsomagot NEXT Launcher alá , lépj be a menübe és küld el nekem a képet ide a fórumba . ;) Megnézem milyen lett a MIX. :)
ám legyen, úgyis fentvan -még- az új tsf is, boss csomag meg régóta alap :)
amúgy lehet hogy csak nálam ilyen a tsf, de nem jöttem még rá hogyan lehetne rávenni a témák/téma mix/ikon lehetőségen kívül hogy minden -a téma számára ismeretlen- ikon boss keretű legyen, mint a next-ben. de majd idővel biztos jobb lesz, a next is hasonlóan sz*rul nézett ki amikor először megjelent benne ez a funkció.
viszont ha valaki minden launcherben ugyanazt a hátteret/ikoncsomagot használja akkor nem látom mitől lenne egyik launcher rondább mint a másik. gyorsabb persze lehet, de én nem szeretem az élő háttereket így egy launcher azon tulajdonsága hogy mennyire folyamatos az XY lwp alatta az pont nem érdekel.
Mindkettő a stock JB romon, boss 1.23 -al.
Next 3.01
http://users.atw.hu/bladehu2/Screenshot ... -37-38.png
-
TSF 2.0.4P
http://users.atw.hu/bladehu2/Screenshot ... -37-30.png
Köszönöm, köszönöm. ;) Én szeretem az élő háttereket , főleg ha bírja is a telefon erővel és rammal, nem is igazán használok mást .


Boldog új évet mindenkinek! wizard :drink:
These users thanked the author reddoors for the post:
moco (2013-12-31 kedd 08:37:24)
Rating: 2.63%
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Ikoncsomagok,témák,launcherekhez(NOVA,TSF,NEXT,GO,Stb.)

Hozzászólás Szerző: Limahl »

én meg maradok novánál,tulcsicsázott,aksi evö,ram zabáló ,xarok,nova mindent visz. ;)
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Ikoncsomagok,témák,launcherekhez(NOVA,TSF,NEXT,GO,Stb.)

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

Limahl írta:én meg maradok novánál,tulcsicsázott,aksi evö,ram zabáló ,xarok,nova mindent visz. ;)
Igazat is adok Limahl,én Apexet használtam sokáig,az is fent van most is,de gondoltam kicsit váltok már,kipróbálok másikat is.
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Ikoncsomagok,témák,launcherekhez(NOVA,TSF,NEXT,GO,Stb.)

Hozzászólás Szerző: Limahl »

gerisgeris1970 írta:
Limahl írta:én meg maradok novánál,tulcsicsázott,aksi evö,ram zabáló ,xarok,nova mindent visz. ;)
Igazat is adok Limahl,én Apexet használtam sokáig,az is fent van most is,de gondoltam kicsit váltok már,kipróbálok másikat is.
persze ,én is nézelödök,nézem,de nova ,most a legjobb,bárki bármit is mond,aksi stb,többi semmit se ér,mondom,úgy,hogy mind néztem.apex se olyan jó már mint az új nova,pedig én is apexes voltam,ha csicsa kell ezek,ha normális akkor nova. ;)
h meg csicsa kell,ez mindet veri,csodálkozok,még senki se probálta ,meg még csak szó se esett rola,itt,pedig már ölég régi.


https://play.google.com/store/apps/deta ... a.launcher
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Ikoncsomagok,témák,launcherekhez(NOVA,TSF,NEXT,GO,Stb.)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Limahl írta:én meg maradok novánál,tulcsicsázott,aksi evö,ram zabáló ,xarok,nova mindent visz. ;)
Limahl írta:h meg csicsa kell,ez mindet veri,csodálkozok,még senki se probálta ,meg még csak szó se esett rola,itt,pedig már ölég régi. https://play.google.com/store/apps/deta ... a.launcher
szerk: na látom valaki át is helyezte a megfelelő topikba :)
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Launcherek,Képernyőzárak-Melyiket?

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Tényleg nem rossz ez a TSF... Kár, hogy mocskos drága. Így marad a tört.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Launcherek,Képernyőzárak-Melyiket?

Hozzászólás Szerző: reddoors »

tnorbi írta:Tényleg nem rossz ez a TSF... Kár, hogy mocskos drága. Így marad a tört.
Nekem ez jön be a legjobban , de biztos sokban függ ki milyen készüléken használja.
Jelenleg még nem is drága , mivel több mint 50%-os kedvezménnyel árulják a Playen. Szerintem ennyit megér , legalábbis nekem megért 1726 Ft-ot. Az tény , hogy az eredeti árán már nem vettem volna meg.
Kép
Huawei MATE 9 Android 7
tarcsihunn
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2009-02-13 pén. 16:33:19
Készüléktípus: SGS 5
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gyula
Has thanked: 267 times
Been thanked: 11 times

Re: Launcherek,Képernyőzárak-Melyiket?

Hozzászólás Szerző: tarcsihunn »

Sziasztok!

Milyen alkalmazással,vagy melyik launcher-el tudnék a képernyő aljára "virtuális" gombot tenni?(home menu back)
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Launcherek,Képernyőzárak-Melyiket?

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

tarcsihunn írta:Sziasztok!

Milyen alkalmazással,vagy melyik launcher-el tudnék a képernyő aljára "virtuális" gombot tenni?(home menu back)
Szia!
Én ssLaunchert használok és rengeteg úgymond "rejtett"parancs ikonokat használok. :up:
These users thanked the author gjoco1958 for the post:
tarcsihunn (2014-01-07 kedd 19:12:02)
Rating: 2.63%
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Válasz küldése

Vissza: “Android”