NTD Soundboard (Narancs Tetves és Dugó effekt pult))

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

NTD Soundboard (Narancs Tetves és Dugó effekt pult))

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Kép

Sziasztok! Már régóta szerettem volna az AppInventor-ban valami programot készíteni, de sosem jött az ihlet. Aztán nemrég keresgéltem a Market-on valami jelgyzettömb widgetet, de a kereső kidobott egy Paris Hilton Sex Soundboard-ot is, ekkor kérdeztem meg magamtól: Ha minden barom, minden marhaságból Soundboard-ot készít, akkor miért pont én maradjak ki a mókából?!

KépKép

Remélem nektek is annyira be fög jönni ez az app mint nekem (és a haveroknak)
Letöltés:
http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... w&id=40071
____________________________________________________________________________________
Várom a javaslatokat, kívánságokat, és a hasznos kritikát. Azt nem ígérem hogy minden kívánság belekerül, de megpróbálok amit csak tudok.

ui: szeretném megtudni hogyan viselkedik QVGA kijelzőn. Ha valaki feltenne egy screenshot-ot azt megköszönném :)
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Bdany
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:27
Készüléktípus: N95 6630 7650 770
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: NTD Soundboard (Narancs Tetves és Dugó effekt pult))

Hozzászólás Szerző: Bdany »

Mostmár tényleg ideje beszerezni valami androidos telót :D
http://www.n95.hu Nokia N95-el és egyéb S60-as telefonokkal foglalkozó információs oldal :)
GFunk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:21:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NTD Soundboard (Narancs Tetves és Dugó effekt pult))

Hozzászólás Szerző: GFunk »

Hu, ez nagy cucc. Konnyesre rohogtem magam ujra. :cool3:
GFunk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:21:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: NTD Soundboard (Narancs Tetves és Dugó effekt pult))

Hozzászólás Szerző: GFunk »

mikor frissul a cucc? :o)
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: NTD Soundboard (Narancs Tetves és Dugó effekt pult))

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

GFunk írta:mikor frissul a cucc? :o)
Előreláthatólag ezen a hétvégén lesz vele időnk foglalkozni. Sorry a hosszú kimaradásért.
Viszont egy blognak/híroldalnak annyira megtetszett hogy írtak is róla egy rövid szösszenetet.
http://upfone.hu/content/narancs-tetves ... alkalmazas

De akkor egy kis gyors összefoglaló:

Több problémába is ütköztünk a "fejlesztés" során. Az egyik az hogy minnél több cuccot pakolunk bele, annál jobban lelassul az App indítása. A nem publikus 0.04-es verzió már kb 7-10 másodperc alatt töltődik be egy Samsung Galaxy S-en, és 10-15 alatt egy ZTE blade-en. Ez elfogadhatatlan, és kibírhatatlan.

A lassulás két dolog miatt lehet:
1.) a hangokat is az első indításnál betölti a fejébe (nem valószínű, mert kevés RAM-ot eszik)
Ez esetben a hangok WMA-ba való konvertálásával méretcsökkenést érhetnénk el, és talán gyorsabban indulna el.
2.) A sok parancsot és logikai kapcsolatot szenvedi be az elején.
Ez esetben nem tudunk mit tenni, csak azt hogy 3 felé szakítjuk az App-ot (epizódonként).

Most hétvégén ezt kiderítjük, és ezután elvileg már ismét folyamatos lesz a fejlődés.
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: NTD Soundboard (Narancs Tetves és Dugó effekt pult))

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Sajnálattal vettem észre hogy eltűnt az oldalról az app, pedig éppen megakartam nézni hol tart a letöltés számláló. Na sebaj majd feltöltöm újra.

Viszont más oka is volt a látogatásomnak. Aki halad a korral és legalább akkora NTD fan mint mi (tehát meg van neki az apk) észrevehette, hogy szeretett kis "fejlesztésünk" nem indul el Android 5.0 alatt.
Nos, örömhírrel szolgálhatok. Az appinventor 2 már képes olyan appokat készíteni ami az újabb Android verziókkal is működik. Tehát nincs más dolgunk, mint újra felépíteni az egész programot.

A koncepciót már bizonyítottam, sikerült egy kétgombos soundoard-ot csinálnom, ami vígan működik a telefonomon.
http://ai2.appinventor.mit.edu/b/4sk9

Szóval dolgozok rajta. Nem ígérek időpontot, majd egyszer csak készen lesz.
Persze ha sürgettek és látom az igényt rá, az nagyban motivál :P
These users thanked the author szabi113 for the post:
tnorbi (2015-06-04 csüt. 22:09:17)
Rating: 2.63%
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: NTD Soundboard (Narancs Tetves és Dugó effekt pult))

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Kép

Karalábé! illetve: Gombok!

A háttér nem jelenik meg, de amúgy sem túl csinos, szóval ki fogom törölni. Sima fekete háttér lesz, hacsak nem találok valami jobb képet.
És akkor egy kis letölteni való:
Android 1.6 tól 4.4.4-ig a régi verziót ajánlom: https://drive.google.com/file/d/0B3Mxu0 ... sp=sharing
Android 5.0-tól pedig csak is az új változatot. Ez még fejlesztés alatt áll: https://drive.google.com/file/d/0B3Mxu0 ... sp=sharing
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Válasz küldése

Vissza: “Android”