Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: Segal »

tnorbi írta:Név kell neki, nem elérés :D
meg ki sem kell semmit sem csomagolni a romból csak ki kell másolni valahova az apk-kat arra meg dupla kett total commanderbe és bele is lehet látni amit meg felül kell írni azt egy szintén ugyanígy megnyitott apk-ból átmásoljuk és a módósított apk-t már lehet is bemásolni a továbbra is becsomagolt állapotú romba felülírással vagy ha épp pluszba akar beletenni az ember valamit (vagy épp kivenni) azt is lehet becsomagolt állapotba.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Segal írta:
tnorbi írta:Név kell neki, nem elérés :D
meg ki sem kell semmit sem csomagolni a romból csak ki kell másolni valahova az apk-kat arra meg dupla kett total commanderbe és bele is lehet látni amit meg felül kell írni azt egy szintén ugyanígy megnyitott apk-ból átmásoljuk és a módósított apk-t már lehet is bemásolni a továbbra is becsomagolt állapotú romba felülírással vagy ha épp pluszba akar beletenni az ember valamit (vagy épp kivenni) azt is lehet becsomagolt állapotba.
akkor azt is megírnád a kérdezőnek hogy pontosan melyik fájlokat is kell neki átmásolni apk-ból apk-ba? merthogy azt a csempét előbb meg kellene találni mielőtt az ember elkezdi cserélgetni, én azért írtam azt amit :)
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
joco82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 10:52:44
Készüléktípus: Google Nexus 4 16 GB
Nem: Férfi
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: joco82 »

Amugy nagyon sok idöbe kerülne a systemUI iletve framework-t átvizsgálni az adot képért ezért kérdeztem hogy hátha tud valaki segiteni aki már csinálta!
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

joco82 írta:Amugy nagyon sok idöbe kerülne a systemUI iletve framework-t átvizsgálni az adot képért ezért kérdeztem hogy hátha tud valaki segiteni aki már csinálta!
Az a baj, hogy a nevet pl én se tudom... Kipróbálgatni meg nem tudom, mert nem CM van a telómon...
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

joco82 írta:Amugy nagyon sok idöbe kerülne a systemUI iletve framework-t átvizsgálni az adot képért ezért kérdeztem hogy hátha tud valaki segiteni aki már csinálta!
jó nagy is a tolongás. de gondolod hogy ha vki esetleg valaha valamiért le is cserélte az majd fog emlékezni a fájl pontos nevére? leírtam hol van, hogy mit kell csinálni (mellesleg szívesen, de majd inkább megköszönöm magamnak helyetted hogy foglalkozok a problémáddal), de ha kicsomagolni egy fájlt meg megnyitni egy képnézőt olyan bonyolult akkor felejtsd el inkább ezt az egészet. sokáig tart? neröhögtessél már, ha nagyon megnézel minden képet akkor kb 10 perc. ja hogy az neked sok. ja hogy tenni nem nagyon akarsz semmit inkább várni hetekig hátha valaki ad kész megoldást. hát akkor várjál csak türelmesen hátha jön az a sültgalamb :)
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
joco82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 10:52:44
Készüléktípus: Google Nexus 4 16 GB
Nem: Férfi
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: joco82 »

amugy nem ülök a segemen hogy az állitolagos sült galamb a számba repüljön!nézegetem én hogy mi lehet az a kép!csak irtam ide hogy hátha valaki tudja és ugy hamarabb megtalálom!de látom egyesek ezt ugy veszik hogy csak itt tétlenül várom a megoldást!
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

joco82 írta:amugy nem ülök a segemen hogy az állitolagos sült galamb a számba repüljön!nézegetem én hogy mi lehet az a kép!csak irtam ide hogy hátha valaki tudja és ugy hamarabb megtalálom!de látom egyesek ezt ugy veszik hogy csak itt tétlenül várom a megoldást!
joco82 írta:Amugy nagyon sok idöbe kerülne a systemUI iletve framework-t átvizsgálni...
egyesek nem távolbalátók/gondolatolvasók, ebből meg nem igazán az ugrik be hogy hú biztos gőzerővel dolgozol rajta.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

joco82 írta:amugy nem ülök a segemen hogy az állitolagos sült galamb a számba repüljön!nézegetem én hogy mi lehet az a kép!csak irtam ide hogy hátha valaki tudja és ugy hamarabb megtalálom!de látom egyesek ezt ugy veszik hogy csak itt tétlenül várom a megoldást!
Színezd be az összes négyzet alakú pngt más más színre, majd telepítsd fel a témát... Így megtudod, hogy melyik az.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: ferret »

Felraktam note-ra az S4 féle átlátszó stasusbart. Van arra valami megoldás, hogy zárolt képernyőnél ha nem élő hátteret használok, akkor ne ilyen legyen ott? Ne az élő háttér látszódjon fent, mert így elég hülyén néz ki.

Kép Kép
Kép Kép
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Android telefonok csinosítása/ikonok cseréje

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

ferret írta:Felraktam note-ra az S4 féle átlátszó stasusbart. Van arra valami megoldás, hogy zárolt képernyőnél ha nem élő hátteret használok, akkor ne ilyen legyen ott? Ne az élő háttér látszódjon fent, mert így elég hülyén néz ki.

Kép Kép
Ezt a készítőtől kéne megkérdezni :/ Jkayben van lehetőség külön állítani... De az ilyen install zipes megoldásokban szerintem nincs rá lehetőség, 1 png-t használ.
These users thanked the author tnorbi for the post:
ferret (2013-04-25 csüt. 15:36:53)
Rating: 2.63%
Válasz küldése

Vissza: “Android”