Android: Sygic Aura GPS Navigation

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
basaja
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2011-03-27 vas. 09:14:11
Készüléktípus: Motorola Moto G2
Nem: Férfi
Has thanked: 35 times
Been thanked: 19 times

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: basaja »

Arra van mód,hogy ne pc-n,hanem a telefonon wifivel húzzam le a térképeket?Mint az előző verzióban...A vicc kedvéért behalt a laptopom is...szegény embert az ág is húzza... :duhos2:
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

basaja írta:Arra van mód,hogy ne pc-n,hanem a telefonon wifivel húzzam le a térképeket?Mint az előző verzióban...A vicc kedvéért behalt a laptopom is...szegény embert az ág is húzza... :duhos2:
Szia! Igen van rá mód,pont ott van az újjban is ez az opció ahol a régiben.
basaja
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2011-03-27 vas. 09:14:11
Készüléktípus: Motorola Moto G2
Nem: Férfi
Has thanked: 35 times
Been thanked: 19 times

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: basaja »

Akkor én hülyülök...betölt a program,egyszerre a térképekhez visz,ahol megvásárolhatom a kívánt elemeket..mintha a Playről töltöttem volna le...csak kilépni tudok a programból :sad:
Avatar
somi36
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009-03-21 szomb. 17:49:27
Készüléktípus: galaxy note 3 XXUENC2
Nem: Férfi
Has thanked: 20 times
Been thanked: 0

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: somi36 »

basaja írta:Akkor én hülyülök...betölt a program,egyszerre a térképekhez visz,ahol megvásárolhatom a kívánt elemeket..mintha a Playről töltöttem volna le...csak kilépni tudok a programból :sad:
Nálam is ezt csinálja. :duhos2:
Visszaraktam a 13.4.1-es verziót és azzal is ez van. Arra nem tudok rájönni hogy miért.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Miért nem használjátok a Mapdownloader-t?
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
basaja
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2011-03-27 vas. 09:14:11
Készüléktípus: Motorola Moto G2
Nem: Férfi
Has thanked: 35 times
Been thanked: 19 times

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: basaja »

Nekem behalt a laptopom...a programba pedig nem tudok belépni:-)
Avatar
somi36
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009-03-21 szomb. 17:49:27
Készüléktípus: galaxy note 3 XXUENC2
Nem: Férfi
Has thanked: 20 times
Been thanked: 0

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: somi36 »

laci64 írta:Miért nem használjátok a Mapdownloader-t?
Az a furcsa hogy én letöltöttem a szükséges térképeket.
A sygic mappában benne vannak a térképek, és így is indítás után a szoftver a térképvásárlás oldalra navigál, onnan pedig nem enged tovább.
Az igazán furcsa az, hogy az előző verzió tökéletesen működött, aztán az egyik indításnál már ezt csinálta.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

somi36 írta:
laci64 írta:Miért nem használjátok a Mapdownloader-t?
Az a furcsa hogy én letöltöttem a szükséges térképeket.
A sygic mappában benne vannak a térképek, és így is indítás után a szoftver a térképvásárlás oldalra navigál, onnan pedig nem enged tovább.
Az igazán furcsa az, hogy az előző verzió tökéletesen működött, aztán az egyik indításnál már ezt csinálta.
ilyen akkor szokott lenni ha nem találja az ország térképeket, a base mapst vagy rossz a content.info fájl. akkor sem talál térképet ha nem az okosított változatnak megfelelő nevűek a térkép mappák (hun.ta.2013.06), vagy ha nem az internal sd-n van a sygic könyvtár és alatta a kellő cuccok. ja és ha content.info tartalma nem jó akkor is ez van. mindennek jónak kell lenni ennyi a titok, nekem tökéletesen működik. vagy meg kell venni és nincs ilyen probléma :) mellesleg ha jól emlékszem akkor talán még a 12-es verziókban lehetett térképet letölteni a programban, szerintem a 13-astól ez a lehetőség megszünt. legalábbis nekem egyik 13-as sem mutatott semmit a "térképek kezelése" vagy a "sygic üzletem" alatt.
ja és a 13.4.2 -vel nem jött semmi új a sygic mappába, se új térképek nincsenek, szóval elég a 13.4.1 -est uninstallni és az új verziót meg feltelepíteni.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
somi36 (2014-02-22 szomb. 21:25:41)
Rating: 2.63%
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
somi36
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009-03-21 szomb. 17:49:27
Készüléktípus: galaxy note 3 XXUENC2
Nem: Férfi
Has thanked: 20 times
Been thanked: 0

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: somi36 »

bladehu2 írta:
somi36 írta:
laci64 írta:Miért nem használjátok a Mapdownloader-t?
Az a furcsa hogy én letöltöttem a szükséges térképeket.
A sygic mappában benne vannak a térképek, és így is indítás után a szoftver a térképvásárlás oldalra navigál, onnan pedig nem enged tovább.
Az igazán furcsa az, hogy az előző verzió tökéletesen működött, aztán az egyik indításnál már ezt csinálta.
ilyen akkor szokott lenni ha nem találja az ország térképeket, a base mapst vagy rossz a content.info fájl. akkor sem talál térképet ha nem az okosított változatnak megfelelő nevűek a térkép mappák (hun.ta.2013.06), vagy ha nem az internal sd-n van a sygic könyvtár és alatta a kellő cuccok. ja és ha content.info tartalma nem jó akkor is ez van. mindennek jónak kell lenni ennyi a titok, nekem tökéletesen működik. vagy meg kell venni és nincs ilyen probléma :) mellesleg ha jól emlékszem akkor talán még a 12-es verziókban lehetett térképet letölteni a programban, szerintem a 13-astól ez a lehetőség megszünt. legalábbis nekem egyik 13-as sem mutatott semmit a "térképek kezelése" vagy a "sygic üzletem" alatt.
ja és a 13.4.2 -vel nem jött semmi új a sygic mappába, se új
térképek nincsenek, szóval elég a 13.4.1 -est uninstallni és az új verziót meg feltelepíteni.
Amit leírsz logikus,de mint fentebb írtam a 13.4.1-es verzióval egyik napról a másikra ezt csinálta.
basaja
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2011-03-27 vas. 09:14:11
Készüléktípus: Motorola Moto G2
Nem: Férfi
Has thanked: 35 times
Been thanked: 19 times

Re: Android: Sygic Aura GPS Navigation

Hozzászólás Szerző: basaja »

Ugyanaz...egyébként a 13.4.1 verzióval simán letöltöttem az appon belül a térképeket...
Válasz küldése

Vissza: “Android”