Androidról általában...

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Hipphappsero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011-12-28 szer. 23:50:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: Hipphappsero »

kukszi: ebay-en keresztül ugyanezt a terméket fele ennyiért (ingyenes posta költséggel) is lehet kapni. :whistle:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Hipphappsero írta:kukszi: ebay-en keresztül ugyanezt a terméket fele ennyiért (ingyenes posta költséggel) is lehet kapni. :whistle:
tényleg? akkor mutass már egy linket is :whistle:
mert érdekes módon én _ugyanezt_ a terméket nem találom fél áron, a legolcsóbb 6,224.41 (+885.65 posta). persze lehet olcsón venni mindenféle powerbankot,
csak épp azoknak a többsége a ráírt kapacitás harmadát sem tudja.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: sozs »

Miből gondolod, hogy ez tudja? Az ilyen kupon, ezt vedd meg oldalak nem mindig a jó minőségről szólnak...
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Itt magáról a termékről van szó nem az áról .mindenki ott veszi meg ahol akarja és tudja. Biztos vannak aki használják a telefonjukat gps erdőben mezőn. Pl. geocachingelni és ott nincs konnektor hogy feltöltsd ha lemerül.
Skyp: kukuc-
Hipphappsero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011-12-28 szer. 23:50:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: Hipphappsero »

bladehu2 írta:tényleg? akkor mutass már egy linket is :whistle:
mert érdekes módon én _ugyanezt_ a terméket nem találom fél áron, a legolcsóbb 6,224.41 (+885.65 posta). persze lehet olcsón venni mindenféle powerbankot,
csak épp azoknak a többsége a ráírt kapacitás harmadát sem tudja.
(Féltem, hogy a linkelés már durva ellenreklám lenne.)
5600mAh External Power Bank Battery Charger

7.89 GBP = kb. 2,806.32 HUF
Posta ingyenes.

A képen ránézésre ugyanaz a termék van, csak az oldala más színű.

Kukszi: Nem bántásból írtam ám, csak úgy érdekességképpen. :) Remélem, nincs harag.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

sozs írta:Miből gondolod, hogy ez tudja? Az ilyen kupon, ezt vedd meg oldalak nem mindig a jó minőségről szólnak...
csak az árából gondoltam meg abból hogy íbéjen is ennyiért voltak a tegnapi találati listában. és abból is hogy vettem már olcsó 5000mah-st, nagy nehezen 1x tudta feltölteni az 1730mah-s telefont. aztán kidobtam a picsbe és vettem egy 6000-es drágábbat ami röhögve 3x feltölti nulláról ugyanazt a telót. a bmw meg a dacia is autó, de mégis van némi minőségbeli különbség a drágább javára.
Hipphappsero írta:(Féltem, hogy a linkelés már durva ellenreklám lenne.)
5600mAh External Power Bank Battery Charger
7.89 GBP = kb. 2,806.32 HUF
Posta ingyenes. A képen ránézésre ugyanaz a termék van, csak az oldala más színű.
nem kell félni, nem kukszi árulja (gondolom) úgyhogy ha tudsz olcsóbban akkor legközelebb ne tartsd magadban :) nem tudom ezt nekem miért nem dobta ki az íbéj, ma ugyanarra rákeresve (5600 power bank) rögtön bedobta 5.-re :hmm2:
na mindegy, lényeg hogy akinek ilyen kell az biztos örülni fog neki hogy fele annyiért is tud venni, főleg hogy most már azt is tudja pontosan hol.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Sziasztok.Egy kis segítség kellene.(S Galaxy Tab)Rendezgettem a képeket videókat a memkártyán,mappába pakolásztam őket hogy ne legyenek ömlesztve.Erre most a galériában nincs egy se.Csak a QuickPic látja őket.Mit kellene csinálnom hogy újra a galériában legyenek?
Előre is köszi.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: laci64 »

bobvosgy írta:Sziasztok.Egy kis segítség kellene.(S Galaxy Tab)Rendezgettem a képeket videókat a memkártyán,mappába pakolásztam őket hogy ne legyenek ömlesztve.Erre most a galériában nincs egy se.Csak a QuickPic látja őket.Mit kellene csinálnom hogy újra a galériában legyenek?
Előre is köszi.
Nem tettél bele véletlenül egy .nomedia nevű fájlt? Rejtett, ezért nem biztos, hogy látszik.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

laci64 írta:
bobvosgy írta:Sziasztok.Egy kis segítség kellene.(S Galaxy Tab)Rendezgettem a képeket videókat a memkártyán,mappába pakolásztam őket hogy ne legyenek ömlesztve.Erre most a galériában nincs egy se.Csak a QuickPic látja őket.Mit kellene csinálnom hogy újra a galériában legyenek?
Előre is köszi.
Nem tettél bele véletlenül egy .nomedia nevű fájlt? Rejtett, ezért nem biztos, hogy látszik.
De volt az sd-n egy .nomedia mappa.Töröltem.Most a képek látszanak de a videóim még mindig nem,pedig azok ömlesztve vannak csak a kártyán.
Szerk:megoldódott,memkártyak ki-be és jó lett.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Androidról általában...

Hozzászólás Szerző: laci64 »

bobvosgy írta:De volt az sd-n egy .nomedia mappa.Töröltem.Most a képek látszanak de a videóim még mindig nem,pedig azok ömlesztve vannak csak a kártyán.
Szerk:megoldódott,memkártyak ki-be és jó lett.
Ugye, ugye! :D
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Válasz küldése

Vissza: “Android”