iGO My way Android / iGO primo 2.0

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
felixo
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 00:28:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 4
Tartózkodási hely: www.nokiaprogramok.hu/forum/
Has thanked: 93 times
Been thanked: 10 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: felixo »

lemiux írta:Sziasztok!

valaki esetleg pü-ben tudna nekem Osztrák , Német, Román térképet?
köszi
Hát ezt nem hiszem el. :duhos2:

Nem tudsz olvasni ?????????????????????????????????????????? :angry:
-- Galaxy S 4 --
Avatar
oldman360
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010-10-07 csüt. 20:53:54
Készüléktípus: Samsung Galaxy S9+
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: oldman360 »

Az iGO My Way alkalmazásban van-e olyan lehetőség, hogy GPS koordinátákat adjak meg, és oda elnavigáljon?

Nem találok ilyet, remélem nem amiatt hogy nincs benne ilyen...
:-(
Oldman
GT-i9100 Galaxy S II - XXLQ5
gyotam20
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:26:12
Készüléktípus: Samsung I9000 GalaxyS
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: gyotam20 »

Sziasztok
Olyan problémám van hogy feltettem egy Horvát ország térképet és mikor tervezni akarok azt írja hogy nem lehetséges mert nincs összefüggő útvonal vagy mifene ez mitől lehet ? Amúgy a térképen tudok böngészni nézelődni Horvátországba vele meg ismeri tervezésnél az utcákat is mindet mi lehet a gond ???
Zte Blade Cm7 Godfather Edition.
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: istnag »

gyotam20 írta:Sziasztok
Olyan problémám van hogy feltettem egy Horvát ország térképet és mikor tervezni akarok azt írja hogy nem lehetséges mert nincs összefüggő útvonal vagy mifene ez mitől lehet ? Amúgy a térképen tudok böngészni nézelődni Horvátországba vele meg ismeri tervezésnél az utcákat is mindet mi lehet a gond ???
Nem ugyanaz a térkép van fent, pl Magyarország : navteq horvátország meg mondjuk Topmap, vagy fordítva ;)
visit
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-06-08 szer. 13:06:34
Készüléktípus: Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: visit »

carlosca írta:2011.Q1-es Navteq új térképe 2011.Q1_110405 + POI 2011.Q1_110509 ja és 3D-s épületek 2011.Q1_110404 is használatba vehetők már, aki jobban szereti mint a TM -et
Ezek magyar része elég siralmas. Kipróbáltam, nagyon sok olyan körforgalom nincs benne, ami pedig már a tavaly decemberi TM-es-ben is benne voltak. Vagy a nagyobb parkok csak egy zöld pacni, míg a TM-esben a parkon belüli utak is szépen bent vannak.
Avatar
Miauut
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010-09-16 csüt. 16:55:55
Készüléktípus: Asus Padfone 2
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 8 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: Miauut »

visit írta:
carlosca írta:2011.Q1-es Navteq új térképe 2011.Q1_110405 + POI 2011.Q1_110509 ja és 3D-s épületek 2011.Q1_110404 is használatba vehetők már, aki jobban szereti mint a TM -et
Ezek magyar része elég siralmas. Kipróbáltam, nagyon sok olyan körforgalom nincs benne, ami pedig már a tavaly decemberi TM-es-ben is benne voltak. Vagy a nagyobb parkok csak egy zöld pacni, míg a TM-esben a parkon belüli utak is szépen bent vannak.
Ellent kell, hogy mondjak neked, az én tapasztalatom az, hogy a TM-es térképeken a földutak többsége nincs rajta, a NTQ térképeken meg rajta van.

:smartass:

Miauut
Nokia 7710 > Htc Universal > Htc Kaiser > Samsung i900 > Htc x7510 > SExperia x10 > Galaxy Note > Asus PF2
visit
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-06-08 szer. 13:06:34
Készüléktípus: Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: visit »

Miauut írta:
visit írta:
carlosca írta:2011.Q1-es Navteq új térképe 2011.Q1_110405 + POI 2011.Q1_110509 ja és 3D-s épületek 2011.Q1_110404 is használatba vehetők már, aki jobban szereti mint a TM -et
Ezek magyar része elég siralmas. Kipróbáltam, nagyon sok olyan körforgalom nincs benne, ami pedig már a tavaly decemberi TM-es-ben is benne voltak. Vagy a nagyobb parkok csak egy zöld pacni, míg a TM-esben a parkon belüli utak is szépen bent vannak.
Ellent kell, hogy mondjak neked, az én tapasztalatom az, hogy a TM-es térképeken a földutak többsége nincs rajta, a NTQ térképeken meg rajta van.

:smartass:

Miauut
Ezek szerint másfelé járunk... :-) Talán össze kellene gyúrni őket...
Mondjuk én kifejezetten q1_0425-ös Navteq-et néztem, mivel fél évvel újabb az én TM-esemnél. És sokkal-sokkal elnagyoltabb. Vissza is tettem a tavaly decemberi TM-est. Persze szeretnék friss TM-est :-)
MattRex
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2010-07-04 vas. 11:10:38
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 8GB + 16GB SD
Has thanked: 6 times
Been thanked: 89 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: MattRex »

Már van márciusi TM-es is!
Samsung GT-I9000 Galaxy S ([IMM76I] ICS F4k MOD v4.0.4 r3 Deodex [AOSP][4.0.4] Multilanguage, [Kernel][ICS] Devil3_1.4.1 (Voodoo Snd v10 + OC/UV + BLN))
Avatar
imirider
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-04-10 pén. 16:36:14
Készüléktípus: SGS II -- XXKDH
Has thanked: 23 times
Been thanked: 1 time

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: imirider »

Hali !
Galaxy Minire lett telepítve a 8.4.2.139242-es MyWay ( 240 x 320 ). Az lenne a kérdésem, hogy mi módon lehet előcsalogatni a magyar nyelvű menüt benne ? A régióknál csak 5 ország szerepel, de a magyar nem. :sad:
Előre is köszi !
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: Macika »

kirusz1 írta:
MattRex írta:
kirusz1 írta:igonak hol lehet bejelenteni a hiányosságokat?pl a ház ahol lakok nincs a naviba
Első kérdésem: Esetleg megvetted? (mert csak akkor lenne elviekben jogod panaszkodni, ha így van, nem szóltam)
Második kérdés: Miből gondolod hogy IGO-nak bármi köze van a térképkreáláshoz? A Térképeket külön cégek készítik: TopMap, TeleAtlas, Navteq stb.
nem vettem meg.de nem is reklamálni akarok.nekik is érdekük hogy minnél pontosabb legyen a térkép.nem?
Első:
A jogtiszta felhasználóknak van egy cím, ahol jelezhetik, a program azonosítójával együtt a hibákat.
Ebből látszik, hogy soha nem volt még (nemcsak androidra) jogtiszta iGO-d.

Második:
Frászt kapok, amikor valaki úgy vizsgáztat egy navigációs programot, hogy egy általa kiválóan ismert útvonalra programozza be, majd lobogtatja, hogy de szaaaar, elvitt volna az erdőbe...
Szóval kérem szépen, ellenkező híresztelés ellenére a navigációs program NEM arra van, hogy egy ismert útvonalon elvezessen egy ismert úti célhoz!
Hanem arra való, hogy egy ismeretlen útvonalon elvezessen egy ismeretlen úti célhoz. És ebben nincs semmi hiba!!!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Android”