iGO My way Android / iGO primo 2.0

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
denjin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012-07-29 vas. 18:27:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: denjin »

laci64 írta:Megjelent a TopMap 2012 Q2 Magyarország térkép.
Szia!

Nekem már 07hó 03óta van a q2es topmapom legalábbis akkor szereztem valamelyik weboldalról a könyvtár dátuma szerint. Ez ua lehet vagy ujabb?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

denjin írta:
laci64 írta:Megjelent a TopMap 2012 Q2 Magyarország térkép.
Szia!

Nekem már 07hó 03óta van a q2es topmapom legalábbis akkor szereztem valamelyik weboldalról a könyvtár dátuma szerint. Ez ua lehet vagy ujabb?
Ez érdekes, mert eddig senkinek nem volt meg.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

denjin írta:Amit én feltettem még a 180 oldal tájékán kaptam azt sajnos nem lehet áthelyezni, pedigmajdnem 20 megát foglal... Valaki esetleg priviben ha tudjátok,...:)
köszi

Sziasztok
Tisztázunk egy félreértést. Az alap progi a tel memóba települ, a térképek és a kiegészítők kerülnek a kártyára.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
tomi613
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:39:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4 [6.0.1]
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baracska
Has thanked: 11 times
Been thanked: 72 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: tomi613 »

laci64 írta:
denjin írta:
laci64 írta:Megjelent a TopMap 2012 Q2 Magyarország térkép.
Szia!

Nekem már 07hó 03óta van a q2es topmapom legalábbis akkor szereztem valamelyik weboldalról a könyvtár dátuma szerint. Ez ua lehet vagy ujabb?
Ez érdekes, mert eddig senkinek nem volt meg.
Megnéztem. Nekem is ugyan ez van meg Hungary_83_TM_2012.04_120626 néven már két hónapja. :D
laci64 írta:
denjin írta:Amit én feltettem még a 180 oldal tájékán kaptam azt sajnos nem lehet áthelyezni, pedigmajdnem 20 megát foglal... Valaki esetleg priviben ha tudjátok,...:)
köszi

Sziasztok
Tisztázunk egy félreértést. Az alap progi a tel memóba települ, a térképek és a kiegészítők kerülnek a kártyára.
Kiprobáltam: Eredetileg a telefon belső memóriájában 19.21mb de "Áthelyezés SD kártyára" után 514kb. :D
Nekem Link2SD-vel 6.38mb. Plusz az IGO mappa a hozzávalókkal természetesen az SD kártyán.

De persze ez a funkció Android 2.2-es verzió után lehetséges.
denjin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012-07-29 vas. 18:27:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: denjin »

Én is azért kérdeztem mert tettem már fel olyan primot aminél át lehetett helyezni az sd karira az appot (rootolatlan telefonommal is), csak az nem akart elindulni se sd-ről se teló memóriából. De amit itt kaptam és működőképes annál nem engedi áthelyezni sajna.

Van esetleg valakinek olyan verziója 320x480ra?
Avatar
tomi613
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:39:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4 [6.0.1]
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baracska
Has thanked: 11 times
Been thanked: 72 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: tomi613 »

denjin írta:Én is azért kérdeztem mert tettem már fel olyan primot aminél át lehetett helyezni az sd karira az appot (rootolatlan telefonommal is), csak az nem akart elindulni se sd-ről se teló memóriából. De amit itt kaptam és működőképes annál nem engedi áthelyezni sajna.

Van esetleg valakinek olyan verziója 320x480ra?
Ment PÜ! :)
Avatar
tomi613
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:39:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4 [6.0.1]
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baracska
Has thanked: 11 times
Been thanked: 72 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: tomi613 »

GjAk_v1.1 Skin 480x320 , 800x480 felbontásra. A fájl mind két verziót tartalmazza: (Két tárhelyen)
Google Docs: GjAk_v1.1.zip
Data.hu :GjAk_v1.1.zip

Átlátszó gombok: (Csak 480x320-ra): Igo/ui_android mappába
ui_android

Kép Kép
Kép Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tomi613 2012-09-03 hétf. 17:05:16-kor.
Avatar
tomi613
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:39:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4 [6.0.1]
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baracska
Has thanked: 11 times
Been thanked: 72 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: tomi613 »

Ezt egy másik fórumon találtam, de jó tudni ezeket!!!

1. data.zip - ez a program legfontosabb összetevője, ez tartalmazza a programrészeket, ikonokat, indító képet és egyéb megjelenő grafikus elemeket. Lehet szerkeszteni (pl. ikonok cseréje, indító kép cseréje és hasonlók) de nem célszerű, sőt tilos. Ugyanis szerzői jog védi, tehát a módosítása, terjesztése illegális!

2. branding.zip - ez az a fájl, amiben célszerű az ikonokat, indító képet, és hasonló grafikus elemeket cserélgetni, szabadon módosítható, megváltoztatása, terjesztése nem tartozik a jogilag tíltott dolgok közé.

3. skin - mint a neve is jelzi (skin = bőr, azaz külső megjelenés) alapvetően a program ui (user interface, azaz kezelői felület) megjelenését szabályozza. Gombok elhelyezése, felíratok helye és hasonlók. A skin készítők azonban ennél sokkal tovább mentek, és általa nem csak a megjelenést, hanem a program működését is megtudják változtatni. Szabadon módosítható, terjeszthető.

A prioritásnak is fontos szerepe van (nemrégen erről már volt egy kisebb vita, de itt sem árt tisztázni). Lehetőség van arra, hogy egy bizonyos grafikus elem, mint pl. az indító kép, vagy ikonok és hasonlók akár mindhárom összetevőben megtalálhatók legyenek. Tehát van egy indító kép a data.zip-ben, van egy a branding.zip-ben és van egy skin-ben. Akkor a program indulásánál melyik fog megjelenni? Ezt a prioritás dönti el.
A legmnagasabb prioritással a skin rendelkezik, ezt követi a branding.zip, majd a sort a data.zip zárja. Vagyis ha van skin, és tartalmaz indító képet, akkor az jelenik meg. Ha van skin, de nem tartalmaz indító képet, viszont a branding.zip meg igen, akkor az abban található kép jelenik meg, és így tovább.

Ezt a logikai felépítést (data.zip - branding.zip - skin) a program fejlesztői hozták létre.Van egy negyedik variáció, amit egy felhasználó alkotott meg, és az utóbbi időben terjed.

4. branding skin - ez egy branding.zip és egy skin keveréke. Annak idején azért hozták létre, amiért én ezt a hozzászólást írom. Túl nagy lett a zavar a branding.zip és a skinek terén, és a felhasználók egy része már nem értette, és nem tudta kezelni a helyzetet. Ezért valaki arra gondolt, a skint beépíti a branding.zip-be, és akkor többet nem kell bíbelődni azzal, hogyan és melyik skint kell kiválasztani, ahhoz melyik branding.zip-et használja. Ennek a megoldásnak véleményem szerint legalább annyira hátránya, mint előnye, hogy ebben az esetben csak egyetlen skint lehet használni. A program indulásakor automatikusan a branding.zip-ben található skin indul el, megváltoztatni, lecserélni nem lehet.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

tomi613 írta:GjAk_v1.1 Skin 480x320 , 800x480 felbontásra
GjAk_v1.1.zip
GjAk_v1.1.zip
És melyik, melyik?
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
tomi613
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:39:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4 [6.0.1]
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baracska
Has thanked: 11 times
Been thanked: 72 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: tomi613 »

laci64 írta:
tomi613 írta:GjAk_v1.1 Skin 480x320 , 800x480 felbontásra
GjAk_v1.1.zip
GjAk_v1.1.zip
És melyik, melyik?
Javítottam! :D
Válasz küldése

Vissza: “Android”