iGO My way Android / iGO primo 2.0

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

taplohubert írta:
laci64 írta:Légyszíves pótold a telefonod típusát, és a rom verziót. Úgy könnyebb segíteni.
Egy Huawei U8160 (Vodafone 858 smart) Gravity 360 v9 rom
Na, akkor várakozás, amíg nem jön valaki, akinek van ilyen. De az adatlapodba kellene beírni az adatokat.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
fater
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 20:48:29
Készüléktípus: smart 2 szivatos fajta
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: fater »

huawei ügyileg. Kevés a vas. A primo beállításokban kapcsolj ki mindent. 3d nézetet, domborzatot, tts-t és minél kevesebb poi legyen bekapcsolva. Ne használj szkin, mert az is nagyon megfogja. Így próbld ki! Ha így sem megy akkor mondj le a primoról, ameddig nem lesz egy hardweresen erősebb géped.

Tuti navigáció ügyében pillanatnyilag az igo my way-t javaslom. Kicsit fapadosabb, mint a primo, de stabil nem dobálja a jelet, a primo térképeit használja. És az is igo, de az amigo ficsört hozza. Nagyon jó. Kevés a gépigénye mindenen megy. És abban is van tt-s csak azt a verziót kell feltenni. A primo még annyira új, hogy azok is csak kisérleteznek, akik PNA-n évek óta használják. A platform miatt a sys bejegyzések fele nem ér semmit, szinte mindent újra kell tanulni. Talán egy két hónap múlva már az igazi lesz. Addig a primo csak kisérletezgetés. Aki viszont rá akarja magát bízni valamire most még az igo my way-t javaslom. Linket pedig moco tud adni.
Avatar
szaboknak
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:46:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 3
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: szaboknak »

Feltettem a kollégám u8500 telójára a 480x320-as verziót ami kellemes meglepetést okozott mert szépen akadás mentesen fut rajta pedig abban még 3d gyorsító sincs,csak akkor lepődtem meg mikor kerestem benne bizonyos funkciókat,mint pld.a képnézegető.(sőt a megjelenítés sem olyan)
A másik ami meglepett a data.gro,hogy 31 mb az enyémmel ellentétben ami csak 13 és mégis hiányosabb.
Elő lehet csalogatni a hiányzó funkciókat?
snowball
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-05-15 vas. 17:17:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: snowball »

Arra van bármilyen megoldás vagy skin, hogy egy 2D-s mindig északra néző térképet mutasson? Nem is kellene szinte semmi gomb, csak egy szép nagy, akár teljes képernyős térkép, ugyanaz mint a 2D most, csak mindig északra nézzen. Alapvetően Primora keresnék, de ha My Way-re lenne, az is jó lenne.

Más: tudja valaki, hogy mi az a változat Primoból, hogy "thin_0.5"?
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

fater írta:huawei ügyileg. Kevés a vas. A primo beállításokban kapcsolj ki mindent. 3d nézetet, domborzatot, tts-t és minél kevesebb poi legyen bekapcsolva. Ne használj szkin, mert az is nagyon megfogja. Így próbld ki! Ha így sem megy akkor mondj le a primoról, ameddig nem lesz egy hardweresen erősebb géped.

Tuti navigáció ügyében pillanatnyilag az igo my way-t javaslom. Kicsit fapadosabb, mint a primo, de stabil nem dobálja a jelet, a primo térképeit használja. És az is igo, de az amigo ficsört hozza. Nagyon jó. Kevés a gépigénye mindenen megy. És abban is van tt-s csak azt a verziót kell feltenni. A primo még annyira új, hogy azok is csak kisérleteznek, akik PNA-n évek óta használják. A platform miatt a sys bejegyzések fele nem ér semmit, szinte mindent újra kell tanulni. Talán egy két hónap múlva már az igazi lesz. Addig a primo csak kisérletezgetés. Aki viszont rá akarja magát bízni valamire most még az igo my way-t javaslom. Linket pedig moco tud adni.
Azt hiszem én is visszatérek az IGO My Way-re. Abban volt olyan,tervezés,hogy gazdaságos.azzal semmi gondom nem volt.Primoban ilyen nincs.Van gyors,zöld,rövid egyszerű.képes 20-30 km eltéréssel tervezni hosszabb utat.Vagy kis utcákon keresztül visz..... Vagy csak én nem tudom még jól beállítani?
OnePlus3
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

robrobzon írta:Azt hiszem én is visszatérek az IGO My Way-re. Abban volt olyan,tervezés,hogy gazdaságos.azzal semmi gondom nem volt.Primoban ilyen nincs.Van gyors,zöld,rövid egyszerű.képes 20-30 km eltéréssel tervezni hosszabb utat.Vagy kis utcákon keresztül visz..... Vagy csak én nem tudom még jól beállítani?
Pedig azt mondják, ebben több a beállítási lehetőség. Lehet, még meg kel ismerni, ki kel tapasztalni.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

laci64 írta:
robrobzon írta:Azt hiszem én is visszatérek az IGO My Way-re. Abban volt olyan,tervezés,hogy gazdaságos.azzal semmi gondom nem volt.Primoban ilyen nincs.Van gyors,zöld,rövid egyszerű.képes 20-30 km eltéréssel tervezni hosszabb utat.Vagy kis utcákon keresztül visz..... Vagy csak én nem tudom még jól beállítani?
Pedig azt mondják, ebben több a beállítási lehetőség. Lehet, még meg kel ismerni, ki kel tapasztalni.
Igen ..Ma is próbálgattam. az a tervezés,hogy Rövid útvonal az nem jó levágja a kanyarokat ki utcákon keresztül ,de főútvonalon meg sokkal gyorsabb. Tehát ez kilőve....Hazafelé gyorsra állítottam,az jó,de autópálya közelében nem voltam....Mert ott azért egy 20-30 km-es kerülőbe belevihet. A zöld az simán kilőve.Gondolom az bevisz az erdőbe :whaaa: Még az egyszerűt fogom tesztelni.
A régiben volt a gazdaságos az nagyon jól működött.Felvitt autópályára de csak ha nem volt túl nagy kerülő,azonkívül leginkább főútvonalon tervzett csak a cél előtt vitt ki utcákba.....
OnePlus3
fater
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 20:48:29
Készüléktípus: smart 2 szivatos fajta
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: fater »

A zöld nem az erdőbe visz, hanem környezetbarát módon tervez. Kevesebb káros anyag kibocsájtással. Tehát ha megadod rendesen az autód adatait, az üzemanyag fogyasztás függvényében azt az utat fogja javasolni, ahol a legkevesebb környezetszennyezést követed el.
These users thanked the author fater for the post:
moco (2012-08-08 szer. 07:06:44)
Rating: 2.63%
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

fater írta:A zöld nem az erdőbe visz, hanem környezetbarát módon tervez. Kevesebb káros anyag kibocsájtással. Tehát ha megadod rendesen az autód adatait, az üzemanyag fogyasztás függvényében azt az utat fogja javasolni, ahol a legkevesebb környezetszennyezést követed el.
Mi alapján számol? Akkor még lehet ez lesz a legjobb,ez majdnem olyan mint a gazdaságos tervezés:-)
Hogy megettem...azt hittem az a mód kirándulós utakat szereti...:-) de így már értem:-)
OnePlus3
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

robrobzon írta:Hogy megettem...azt hittem az a mód kirándulós utakat szereti...:-) de így már értem:-)
:D :D :D
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Válasz küldése

Vissza: “Android”