Hasznos Android programok!

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Veszel-e programokat a Marketről?

Nem. Sosem vettem még semmilyen programot a Marketen.
287
56%
Igen. Megveszem, amire szükségem van.
76
15%
Volt már, hogy vásároltam.
150
29%
 
Szavazatok száma: 513

Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Lemon írta:
tnorbi írta:Amazonon megint akciók vannak... Valahogy meg lehet oldani, hogy itthonról is elérhető legyen az összes app?
Neked mi nem elérhető? Én simán tudtam leszedni belőle. Most is és korábban is.
Trónok harca.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Sziasztok!

4.4.2 -es rendszeren, hogy lehet beállítani az llamat, úgy hogy automatikusan kapcsoljon ki ba a repülőgépes üzemmód?
Olvastam valahol, hogy root kell hozzá, ez meg is van a telefonon, de még se működik. :hmm2:

A CM locker nevű alkalmazás miért, nem engedi bekapcsolni az értesítéseket, hogy megjelenjenek lezárt kijelzőn?
A clean master-be se engedi be kapcsolni az értesítéseket, beállítások alkalmazás sajnos leállt! :hmm2: ;)

Szerk.: Az értesítésekre rájöttem, hogy hol kell beállítani, Beállítások/Biztonsági beállítások/Hozzáférés értesítésekhez. 4.4.2 alatt!
fireman
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 20:29:47
Has thanked: 10 times
Been thanked: 42 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: fireman »

nokiae668 írta:Sziasztok!

4.4.2 -es rendszeren, hogy lehet beállítani az llamat, úgy hogy automatikusan kapcsoljon ki ba a repülőgépes üzemmód?
Olvastam valahol, hogy root kell hozzá, ez meg is van a telefonon, de még se működik. :hmm2:

És Xposed framework abban pedig a "Jelly Baen 4.x Airplan Mode Helper" modul. A google a Jelly Baen óta alapból nem engedélyezi a airplan hozzáférést.
These users thanked the author fireman for the post:
nokiae668 (2015-06-05 pén. 22:43:26)
Rating: 2.63%
OnePlus One 11S + (Samsung Galaxy S3 LTE + S2)
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

fireman írta:
nokiae668 írta:Sziasztok!

4.4.2 -es rendszeren, hogy lehet beállítani az llamat, úgy hogy automatikusan kapcsoljon ki ba a repülőgépes üzemmód?
Olvastam valahol, hogy root kell hozzá, ez meg is van a telefonon, de még se működik. :hmm2:

És Xposed framework abban pedig a "Jelly Baen 4.x Airplan Mode Helper" modul. A google a Jelly Baen óta alapból nem engedélyezi a airplan hozzáférést.
4.2.2 rootal ment a airplane, de 4.4 -en úgylátom már root se elég.
Itt egy alkalmazás, amihez xposed se kell. https://play.google.com/store/apps/deta ... medtoggles

Az xposed telepítése után, mikor a framework-t telepíteném feldob egy figyelmeztető üzenetet, hogy nem biztos, hogy be fog töltődni... ez mennyire van így?
Az xposed-t honnan tölthetem le?
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: Macika »

Nyalóka alatt meg már a mobilnet sem kapcsolgatható programból (pl Llama), sőt (ez mekkora marhaság!), már NFC tag-ről sem!!!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
fireman
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 20:29:47
Has thanked: 10 times
Been thanked: 42 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: fireman »

nokiae668 írta:
Az xposed telepítése után, mikor a framework-t telepíteném feldob egy figyelmeztető üzenetet, hogy nem biztos, hogy be fog töltődni... ez mennyire van így?
Az xposed-t honnan tölthetem le?
4.4 alatt nem volt gondom vele. Az intallert az XDA-án találod. Nyalóka alatt - másképp és másfajta telepítőt - kell használni.
A modulokat már a frameworkből éred el.
OnePlus One 11S + (Samsung Galaxy S3 LTE + S2)
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

fireman írta:
nokiae668 írta:Sziasztok!

4.4.2 -es rendszeren, hogy lehet beállítani az llamat, úgy hogy automatikusan kapcsoljon ki ba a repülőgépes üzemmód?
Olvastam valahol, hogy root kell hozzá, ez meg is van a telefonon, de még se működik. :hmm2:

És Xposed framework abban pedig a "Jelly Baen 4.x Airplan Mode Helper" modul. A google a Jelly Baen óta alapból nem engedélyezi a airplan hozzáférést.
Felraktam az Xposed-t és a modult is, aktiváltam újraindítottam és mégse kapcsol át magától repülőgépes módra. Mit kell még állítani rajta, hogy jó legyen?
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: sozs »

Igaz én az Auto Airplane Mode programot használtam LG L7II-n JB alatt, és root volt a telefon! Kapott a program root jogosultságot?
Avatar
kissati66
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2010-12-10 pén. 09:42:55
Készüléktípus: Nexus 5 MPA44G 6.0 Marshmallow
Tartózkodási hely: Székelykeresztúr, Erdély
Has thanked: 30 times
Been thanked: 15 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: kissati66 »

Macika írta:Nyalóka alatt meg már a mobilnet sem kapcsolgatható programból (pl Llama), sőt (ez mekkora marhaság!), már NFC tag-ről sem!!!
Nekem a Nights Keeper 5.1.1 alatt kikapcsolja (éjszakára) a mobilnetet, reggel meg vissza. De ezt írja is a Playen az utolsó update újdonságai közt. Lehet a Llamat is csak az új rendszerhez kellene igazítania a fejlesztőnek, több mint fél éve frissült utoljára.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: Macika »

kissati66 írta:
Macika írta:Nyalóka alatt meg már a mobilnet sem kapcsolgatható programból (pl Llama), sőt (ez mekkora marhaság!), már NFC tag-ről sem!!!
Nekem a Nights Keeper 5.1.1 alatt kikapcsolja (éjszakára) a mobilnetet, reggel meg vissza. De ezt írja is a Playen az utolsó update újdonságai közt. Lehet a Llamat is csak az új rendszerhez kellene igazítania a fejlesztőnek, több mint fél éve frissült utoljára.
Köszönöm szépen, tanulmányozni fogom a progit! :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Android”