Hasznos Android programok!

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Veszel-e programokat a Marketről?

Nem. Sosem vettem még semmilyen programot a Marketen.
287
56%
Igen. Megveszem, amire szükségem van.
76
15%
Volt már, hogy vásároltam.
150
29%
 
Szavazatok száma: 513

Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

gerisgeris1970 írta:Sziasztok! Tudja-e valaki,hogy az Xposed-ben melyik az a modul amivel állítható a telóban sok minden pl.:állapotsáv,zárképernyő,stb.Fel van telepítve a GravityBox KK,de ezen felül van-e még hasonló?
xblast tools. gravity nekem nem jött be, wanam meg csak samura jó (ott is leginkább stock romhoz).
These users thanked the author bladehu2 for the post:
gerisgeris1970 (2014-06-16 hétf. 18:23:14)
Rating: 2.63%
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: Macika »

nsee írta:
Macika írta:
Ez is jónak tűnik nagyon. Ráadásul egyszerű(bb) a kezelése.
...

Köszönöm megnézem ezeket a programokat. Tetszik a plusz funkciókkal ellátott program majd kiderül szükségem van-e rá.
Igazából csak egy egyszerű ha kell egy-egy gomb nyomásra át állítható kellene ami tudja a csendes, utcai, munkahelyi, éjszakai stb előre beállított profil alapján. Ami most van - "normál", rezgő és néma az vajmi kevés a finom hangoláshoz :)
Bosszantó, hogy ilyen programokat kelljen vadászni a komfortos használathoz 2014-ben egy mobilhoz!!!! :shock:
Én ezt máshogyan látom, rengeteg embernek nincs szüksége profilokra, azoknak miért legyen ott a háttérben futva, miért foglalja az általában mindig szűkös memóriát?
Épp ez a zseniális az Androidban szerintem, hogy mindenki egyedileg tudja összeállítani a szükséges szoftvereit (vadászni, hogy szavaddal éljek), ne legyen 2 egyforma mobil, minden igényt egyenként lehessen kielégíteni...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

Limahl írta:
Segal írta:
gerisgeris1970 írta:Sziasztok! Tudja-e valaki,hogy az Xposed-ben melyik az a modul amivel állítható a telóban sok minden pl.:állapotsáv,zárképernyő,stb.Fel van telepítve a GravityBox KK,de ezen felül van-e még hasonló?
Wanam Xposed
Wanam Kit
de ne kavard a 2-öt ,mert lehetnek zavarok,nem kicsik.
Kiabál ha el akarom indítani hogy csak samu romra jó CM-re nem.Úgyhogy ez a lehetőség kilőve,marad bladehu2 ajánlatának kipróbálása.
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

bladehu2 írta:
gerisgeris1970 írta:Sziasztok! Tudja-e valaki,hogy az Xposed-ben melyik az a modul amivel állítható a telóban sok minden pl.:állapotsáv,zárképernyő,stb.Fel van telepítve a GravityBox KK,de ezen felül van-e még hasonló?
xblast tools. gravity nekem nem jött be, wanam meg csak samura jó (ott is leginkább stock romhoz).
Szia! Nem tudom figyelted-e,hogy ez az Xblast megváltoztatja a szolgáltató nevét,vagyis ha lehúzom a redőnyt akkor a térerő ikon alatt nem a telenor jelenik meg nálam hanem,hogy xblast.No,nem sokat zavar csak most vettem észre. :wacko:
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

gerisgeris1970 írta:
bladehu2 írta:
gerisgeris1970 írta:Sziasztok! Tudja-e valaki,hogy az Xposed-ben melyik az a modul amivel állítható a telóban sok minden pl.:állapotsáv,zárképernyő,stb.Fel van telepítve a GravityBox KK,de ezen felül van-e még hasonló?
xblast tools. gravity nekem nem jött be, wanam meg csak samura jó (ott is leginkább stock romhoz).
Szia! Nem tudom figyelted-e,hogy ez az Xblast megváltoztatja a szolgáltató nevét,vagyis ha lehúzom a redőnyt akkor a térerő ikon alatt nem a telenor jelenik meg nálam hanem,hogy xblast.No,nem sokat zavar csak most vettem észre. :wacko:
hali. ez maximum akkor van nálam ha a carrier label alatt nem üresen vannak a lockscreen/notification mezői. mondjuk arra nem emlékszem hogy eredetileg itt nem-e xblast volt beírva, elképzelhető. nézd meg, ha be van írva vmi akkor kitörlöd üresre és a default szolgáltatónak kell majd megjelennie.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
gerisgeris1970 (2014-06-17 kedd 14:07:21)
Rating: 2.63%
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

bladehu2 írta: hali. ez maximum akkor van nálam ha a carrier label alatt nem üresen vannak a lockscreen/notification mezői. mondjuk arra nem emlékszem hogy eredetileg itt nem-e xblast volt beírva, elképzelhető. nézd meg, ha be van írva vmi akkor kitörlöd üresre és a default szolgáltatónak kell majd megjelennie.
Ez volt a megoldás,köszi.Sose jöttem volna rá.
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

gerisgeris1970 írta:
bladehu2 írta: hali. ez maximum akkor van nálam ha a carrier label alatt nem üresen vannak a lockscreen/notification mezői. mondjuk arra nem emlékszem hogy eredetileg itt nem-e xblast volt beírva, elképzelhető. nézd meg, ha be van írva vmi akkor kitörlöd üresre és a default szolgáltatónak kell majd megjelennie.
Ez volt a megoldás,köszi.Sose jöttem volna rá.
szívesen. nagyon jó ez a cucc. mióta felraktam (kb fél éve) azóta abszolute nem hiányoznak a főzött romok, de még a kitkat sem. viszont ha már úgyis xposed-ezel akkor javaslom még a greenify-t meg az intelli3g-t (mindkettőből bőven jó az ingyenes verzió). a masterkey multi fix sem árt, én legalábbis nyugodtabb vagyok tőle hogy egy apk nem fog azt csinálni -kihasználva 3 bugot- telepítéskor amihez épp kedve van. ja és van rengeteg olyan modul ami csak egy-egy funkciót tud de benne van az xpblast-ban is, azokat nem érdemes külön-külön is felrakni mert abból csak kavarodás lesz.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
gerisgeris1970 (2014-06-17 kedd 18:09:13)
Rating: 2.63%
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

http://tech2.hu/google-play-alkalmazas- ... es-1844570

Sokaknak újdonság lehet ez, nekem is. Nem csak 15 percig igényelhető vissza a pénzünk.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: Damir »

tnorbi írta:http://tech2.hu/google-play-alkalmazas- ... es-1844570

Sokaknak újdonság lehet ez, nekem is. Nem csak 15 percig igényelhető vissza a pénzünk.
Addig oké, hogy ott van a kiválasztásnál a refund, csak aztán ez valóban meg is történik?

Mert könnyen írhatnak annyit, hogy sorry, letelt már a 15 perc, hiába választottad ki a refund opciót. :roll:
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Damir írta:
tnorbi írta:http://tech2.hu/google-play-alkalmazas- ... es-1844570

Sokaknak újdonság lehet ez, nekem is. Nem csak 15 percig igényelhető vissza a pénzünk.
Addig oké, hogy ott van a kiválasztásnál a refund, csak aztán ez valóban meg is történik?

Mert könnyen írhatnak annyit, hogy sorry, letelt már a 15 perc, hiába választottad ki a refund opciót. :roll:
Gondolom ha jó indokod van, visszafizetik. PL ha nem indul el a cuccos, de több, mint 15 percig töltötte hozzá a dolgokat.
Válasz küldése

Vissza: “Android”