iGO My way Android / iGO primo 2.0

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: moco »

emery1975 írta:
moco írta:Emberek! Kerüljünk mindenféle ide linkelést. Inkább privátban osszuk meg a linkeket, nehogy erre is berágjon Igo és bezárassa az oldalt. Ha kell, akkor a linkeket inkább beteszem a zárolt részbe.
Köszi.
Bocsi, nem kritizállak Moco!!!! De lassan ott tartunk, hogy: nehogy ide írjon valaki a topicba, mert mit szól majd hozzá az iGO! Ráadásul úgy, hogy hivatalosan nem is adott ki Androidra alkalmazást!! A térképfájlokat meg végképp nem ők készítik!! Nem sok ez így, egy kicsit?
Más oldalak meg orrba-szájba linkelik. Egy oldalról sem tudok, amit az iGO be tudott volna záratni ezért(sőt másért sem). Ne legyünk már ilyen "paranoiásak"!
Arról nem is beszélve, hogy TE nem félsz az iGO haragjától? (ezt már régen meg akartam kérdezni) Merthogy tőled kell kérni priviben.....(ott virít a topic első hsz-ben) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A köcsög iGO-nak meg :balta:
Nem kell a megjegyzés. Nem vita tárgya. Világosan le van írva a fórum szabályoknál.
Nem hiába lett kitalálva, hogy a linket privátban lehet csak kérni.
(megjegyzem miért is halnak be sorban a linkek?)
De nem magyarázkodom. Írni lehet, linkelgetni csak privátban.
Nem érdekel más oldalon mi van, nekem a Nokiaprogramok a legfontosabb. Gondolom nektek is.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
emery1975
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 20:43:15
Készüléktípus: Galaxy SII iPad 2 16GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 43 times
Been thanked: 58 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: emery1975 »

moco írta:
(megjegyzem miért is halnak be sorban a linkek?)
Max. a megaupload-os linkek. Még a data is tele van velük! Nekem mondjuk mindegy, mert megtalálom ami nekem kell.
Ha nem szegek ezzel szabályt, akkor ajánlom mindenkinek a BDW (BlueDragonWarez) oldalt. Ott minden van(navigációs programok, térképek, skinek,..stb.), élő linkekkel. ;) Így, itt is béke van!! :D ;)
Aktuális rom verzióm: GoaTrip 4.6-by- R2D2
Csak akkor köszönd meg, ha tényleg tudtam segíteni! És ha nem vagy szégyenlős....
fater
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 20:48:29
Készüléktípus: smart 2 szivatos fajta
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: fater »

eclipse írta:Sziasztok! Galaxy minire feltettem a 240x320-as igo-t és úgy jelenik meg, mintha nem stimmelne a felbontás (alul nem fér el a kijelzőn). Ráadásul a navigáció magyar, de a felirat angol és nem is lehet magyar nyelvet kiválasztani. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a segítséget!
A felbontásra nem tudok mit mondani, fogalmam sincs milyen felbontású a galaxi. A hungarian lang filet kell kicserélni vagy egyáltalán beletenni a content, lang mappába, ha a menü nem magyar.
zolcsika73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-07-05 kedd 15:49:45
Készüléktípus: samsung i9100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: zolcsika73 »

Kis segítséget szeretnék kérni:
Igo 8.4.3.179971-hez szeretnék telepíteni motogis skint. Felülírom a data.gro-t, ahogy írva van, de semmi nem változik, marad a régi kinézet és funkcionalitás.
Kipróbáltam más skinnel is, a helyzet ugyanez.
Megnéztem mi a helyzet a /data/data/com.navngo.igo.javaclient/ mappával, de ott csak egy link van az /sdcard/ext_sd/iGo/data.gro -ra.
Áttettem a sys.txt-t is, bár a leírás szerint nem fontos, de ez sem javított a dolgon.
Mit rontok el, vagy mit hagyok ki?
----- Samsung i9100 (Galaxy SII) -----
Minden szoftverben van hiba. Ha mégsem, akkor hibás a hiba is.
fater
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 20:48:29
Készüléktípus: smart 2 szivatos fajta
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: fater »

Szia!
A skinhez van egy Branding gro file is nem? Ugyanis attól lesznek szines ikonok. Ha igen akkor azt is írd felül. Utána save mappa ürítése a poi visibles file kivételével javasolt. Sőt!!!

Jah! Megoldódott a riasztási pontok bemondása is. Olyan speedcam adatbászist kell a spedcam mappába másolni, amely külön riasztási pontonként tartalmazza a tipusokat.pl-ul fix sebesség HU, piroslámpán áthaladásHU, mobil HU. Nem tudom miért, de az ömlesztettet nem kezeli. Az audio mappában egyenlőre csak négyféle tipusra van hang, de az legalább működik.
Avatar
eclipse
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-12-06 vas. 09:35:01
Készüléktípus: Galaxy S4 I9506 LTE 4.4.2
Has thanked: 66 times
Been thanked: 11 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: eclipse »

Köszönöm Fater!
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: apaszka »

moco írta:
gattt írta:Sziasztok!
Kicsit kezdő vagyok, és egy kis problémába ütköztem. :) Samsung Galaxy Ace-re kerestem programot (320X480-as felbontás), sikeresen telepítettem is az iGot, viszont egyetlen térkép sincs benne. :S Böngésztem a fórumban, de ezeket a hivatkozásokat korábban eltávolították.
Tudnátok segíteni egy Mo. vagy Közép-Európa térképpel privátban? sagla00 kukac gmail.com
Köszönöm a fáradalmakat!
:elsooldal:
Ha még aktuális én tudok adni egy ... Nekem míg androidosom volt LG GT540 ez ment a legjobban! Amiket találni ,soha nem volt ennyire frankó! Ez a leggyorsabb verzió amit ismerek, táblákat is szépen jelzi kereszteződéseknél. :yes: :hmm2:

Persze priviben keress meg,mert nem akarok kikapni a moderátortól!
zolcsika73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-07-05 kedd 15:49:45
Készüléktípus: samsung i9100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: zolcsika73 »

fater írta:Szia!
A skinhez van egy Branding gro file is nem? Ugyanis attól lesznek szines ikonok. Ha igen akkor azt is írd felül. Utána save mappa ürítése a poi visibles file kivételével javasolt. Sőt!!!
Nem volt Branding.gro csak data. Kipróbáltam a save mappa ürítését is, de ettől csak annyi történt, hogy következő indításkor újra be kellett állítani mindent.
Na mindegy, vadászok máshonnan motogist, lehet, hogy ez amit letöltöttem hibás.
----- Samsung i9100 (Galaxy SII) -----
Minden szoftverben van hiba. Ha mégsem, akkor hibás a hiba is.
fater
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 20:48:29
Készüléktípus: smart 2 szivatos fajta
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: fater »

letöltöttem a motogis-t. három file van benne. egy branding gro, egy data gro és egy sys text. kipróbálni nem tudom, mert más a felbontásom. nem tudom honnan töltötted, de tessék: http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=2472
mielőtt kikapnék a moditól, a skin teljesen legális.
zolcsika73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-07-05 kedd 15:49:45
Készüléktípus: samsung i9100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: iGO My way Android

Hozzászólás Szerző: zolcsika73 »

fater írta:letöltöttem a motogis-t. három file van benne. egy branding gro, egy data gro és egy sys text. kipróbálni nem tudom, mert más a felbontásom. nem tudom honnan töltötted, de tessék: http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=2472
mielőtt kikapnék a moditól, a skin teljesen legális.
Pontosan innen töltöttem le. Mégpedig ezt:
http://data.hu/get/4389503/motoGiS_800x ... -luboz.rar

No, ebben nem sok branding.gro van. :?
De mindegy, mert már barátkozom a Mariupol skinnel. :) Az müxik rendesen.
----- Samsung i9100 (Galaxy SII) -----
Minden szoftverben van hiba. Ha mégsem, akkor hibás a hiba is.
Válasz küldése

Vissza: “Android”