iGO My way Android / iGO primo 2.0

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

papzi írta:
laci64 írta:Megjelent a Navteq 2013.Q2 Európa csomag.
Sajnos nem frissebb, mint a TM 2013.07-es, pedig dátum szerint annak kéne lenni...
A TM minimum 3 hónappal jár előrébb.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
BoBa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012-10-06 szomb. 17:54:50
Készüléktípus: SGS3 4.3. - SGS4 5.0.1
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: BoBa »

laci64 írta:
BoBa írta:Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy S4 képernyő felbontása miatt nagyon kicsik a menük és a betűk. Ezt nem lehetne valahogy nagyobbra állítani? Van erre valami megoldás?
Ment pü.
Köszönöm.
Ez van meg nekem is. Ebben hogy, vagy hol tudom beállítani a betűk nagyságát?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

BoBa írta:Köszönöm.
Ez van meg nekem is. Ebben hogy, vagy hol tudom beállítani a betűk nagyságát?
Sehol. Nincs ilyen lehetőség.
These users thanked the author laci64 for the post:
SANKADI (2013-11-17 vas. 18:34:45)
Rating: 2.63%
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
macimeister
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-08-09 csüt. 17:53:02
Készüléktípus: Galaxy Nexus
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: macimeister »

Sziasztok!

Galaxy Nexus CM 10.2 alatt próbálkozok igo primo 9.6.22-vel.
Olyan problémám van, hogy csak álló modot használ. Ha elforgatom, akkor van animáció, de a kép továbbra is álló mard.
Sys.txt dönti el ezt és ha igen, akkor hol vagy az APK-m rossz?
Köszönöm
efzoltan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:55:53
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: efzoltan »

Telepítettem IGO-t JB-re, de sehogy sem sikerült a térképeket átmásolva használnom külső SD kártyáról.

Itt a fórumon találtam rá utalást, hogy lehetséges, de a pontos módját nem találtam.

Az alap IGO könyvtár az apk-val a belső tárhelyen van, mígy a content mappát a küldő tárhelyes IGO mappába tettem.
A sys.txt-ben próbáltam mindenféle folder beírást, de minden próbálkozás után azt írta ki, hogy nem találja a content mappa tartalmát.

(belső memtár cím sdcard0, külső extSdCard )

Tud valaki segíteni, hogy a térképek ne egyék meg a belső tárhelyemet? Természetesen rootolás nélkól?

Köszi!
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: moco »

Én az igo mappát mindennel együtt a memóriakártyára tettem.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

macimeister írta:Sziasztok!

Galaxy Nexus CM 10.2 alatt próbálkozok igo primo 9.6.22-vel.
Olyan problémám van, hogy csak álló modot használ. Ha elforgatom, akkor van animáció, de a kép továbbra is álló mard.
Sys.txt dönti el ezt és ha igen, akkor hol vagy az APK-m rossz?
Köszönöm
Vagy a CM 10.2 nem szereti.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Tájfun
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-10-10 csüt. 17:01:40
Készüléktípus: Galaxy S3
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: Tájfun »

Sziasztok!
Hozzáértők segítségét kérném. A SGS3 telón egy 9.6.22.317625 Primo van fent. Minden szép, és jó, de egy apró, számomra igen zavaró gond van vele, mégpedig az, hogy a navigálást a cél előtt kb. 50-60 méterre befejezi. Fent van a Doupas skin_V5.1, és a GjAk_v1.10_AriNe-40 skin is, ez utóbbinak van egy okos automata funkciója a célhoz éréskor. (nem kell vagy 8x nyomkodni, hogy kilépjek a programból, megy magától gombnyomkodás nélkül) De.. ebben az automata módban meg se várja, hogy bemondja Esztike, hogy megérkeztem a célhoz, túl hamar elkezdi a kilépési procedúrát, a visszaszámlálást. Minden bizonnyal ez a finis ablak feljövetele indítja az automata kilépést, a kockás zászlós ablak a kérdéssel, hogy megérkeztem-e. Hagyományos alapértelmezett módban is ugyanez van, a kockás zászló minimum 50-60 méterrel a cél előtt megjelenik. Skineket késöbb tettem fel, ezek nélkül is ez volt a legelejétől. Idegesítő, mert pl gyalogos üzemre átváltva egy 120 méterre lévő cím esetén is azt érzi, hogy megérkeztem a célhoz, és jön a kérdés, hogy megérkeztem-e. (ha nem-et nyomok, természetesen nem törlődik az útvonal, és persze közelebb érvén többet nem kérdi meg, hogy megérkeztem-e) Nem tudom, mi okozhatja ezt. Egyik régebbi Primo verzióval se volt még hasonló gondom. Nem találtam semmi arra utalót, amivel a kilépés sebességét lehetne állítani, avagy annak állítási lehetőségét, hogy a megadott koordináták közelében mikor gondolja azt, hogy a célhoz érhettem. Valami ötlet lenne-e erre a problémára? Bármi, sys.txt-s bejegyzés, avagy a data.zip\project_config\igo9.ini -ben valami, vagy bármi ötlet, ami orvosolhatja ezt a kis kellemetlen problémát.
Köszönöm!
berkidezso
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:33:15
Készüléktípus: N-95
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: berkidezso »

Micsoda problémáid vannak! Azt az 50 métert tedd meg gyalog!
Tájfun
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-10-10 csüt. 17:01:40
Készüléktípus: Galaxy S3
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: Tájfun »

Köszönöm a remek, magvas, igen hasznos reagálást, erre a megoldásra magamtól nem jöttem volna rá. Azt az 50 métert kocsival is, vagy akármi mással is, jó tanácsodat megfogadva akár gyalog is meg tudom tenni. A fent vázolt dolog egy a nem megfelelő működésre utaló kis zavaró probléma, ami nem természetes. Erre a jelentéktelen kis dologra kellő figyelmet fordítottak a program megalkotói, hisz minden eddig verzió tökéletesen működött. Ez a viszonylag új meg ezt csinálja. És én erre keresem a megoldást.
Válasz küldése

Vissza: “Android”