iGO My way Android / iGO primo 2.0

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
sharky76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009-10-31 szomb. 19:54:29
Készüléktípus: SE Experia Mini Stock ICS ROM
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: sharky76 »

laci64 írta:
sharky76 írta:Milyen licensz-fájlt tettél bele, ami nem volt eredetileg benne? Én egy iPhone-os licenszet találtam, de azzal sem mutat mindent, csak a forgalmi eseményeket. Azt pedig nehezen tudom elképzelni, hogy sehol sincs pl. útlezárás, vagy bármi más. :)
Ez még így is lesz addig, amíg nem állítják helyre a dolgokat. Egyébként neki a térképek kezelésével volt gondja, nem a tmc vel.
Bocs. :)

Amúgy köszi a választ. :)
fater
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 20:48:29
Készüléktípus: smart 2 szivatos fajta
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: fater »

Tapizz rá a forgalmi eseményekre. Végig lehet görgetni. A legtöbb bejegyzés jó ütemben haladó forgalomról szól, de lesz közötte más is. A map mappában egy országnak csak egy térképe legyen, mert hiába van benne a ta, a nq, v.a tm csak az egyiket látja. Tehát ha felteszed a ta térképet menni fog vele. Aztán ha felteszed az nq térképét, le kell törölnöd a ta térképet ahhoz, hogy lássa az nq-t. Térképcserélővel meg lehet oldani, hogy ki lehessen választani a navigációból, hogy éppen melyik térképcsomagot szeretnéd használni, de egyenlőre azt hiszem dolgoznak az okosok rajta, hogy android alatt is működjön a mapchanger. Szerintem napokon belül meglesz, ha már nincs kész.
re_anubis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012-07-24 kedd 23:06:09
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 XXDLIB
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: re_anubis »

laci64 írta:
re_anubis írta:Köszi a segítséget, megtaláltam a problémát: licensz hiánya volt.
A track export működik nálatok? Nekem az sem jó, sd kártya hibára hivatkozik. Valószínűleg nem megfelelő az elérési útvonal, de nem tudom hol kellene átírni.
Neked aztán vannak kérdéseid. Bevallom, fogalmam sincs, miről van szó. :D
Lehetőség van nyomvonalrögzítésre, amivel pld segíteni tudod a térkép készítőket (pld egy új út esetében, ami még nincs a térképen), hogy javítgassák a térképeiket, amit aztán mi letöltünk. Legalább ennyit tegyünk értük, ha már nem tudunk fizetni a térképért, nem igaz?
Ez az egyebek/útvonaladat-figyelő menüpontban található: a jobb alsó sarokban a 'felvétel'-t kell megnyomni és már megy is a trackelés. Uitt lehet leállítani is a nyomvonalrögzítést.
A rögzített nyomvonalat megérintve, a képernyő alján a 'egyebek' menüben van az 'exportálás' funkció, ami már .gpx formátumban kiexportálná a nyomvonalat - ha működne, de sztem elérési útvonal probléma miatt nem működik, mert az S3-ban másabb a külső sd kártya elérési útvonal, mint a megszokott.
These users thanked the author re_anubis for the post:
moco (2012-08-04 szomb. 19:18:16)
Rating: 2.63%
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

re_anubis írta:Lehetőség van nyomvonalrögzítésre, amivel pld segíteni tudod a térkép készítőket (pld egy új út esetében, ami még nincs a térképen), hogy javítgassák a térképeiket, amit aztán mi letöltünk. Legalább ennyit tegyünk értük, ha már nem tudunk fizetni a térképért, nem igaz?
Ez az egyebek/útvonaladat-figyelő menüpontban található: a jobb alsó sarokban a 'felvétel'-t kell megnyomni és már megy is a trackelés. Uitt lehet leállítani is a nyomvonalrögzítést.
A rögzített nyomvonalat megérintve, a képernyő alján a 'egyebek' menüben van az 'exportálás' funkció, ami már .gpx formátumban kiexportálná a nyomvonalat - ha működne, de sztem elérési útvonal probléma miatt nem működik, mert az S3-ban másabb a külső sd kártya elérési útvonal, mint a megszokott.
Megint tanultunk. :D Remélem mindenki elolvassa. :D
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
cibuu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-06-24 szer. 11:50:21
Készüléktípus: nokia 6300
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: cibuu »

van Samsung Galaxy Ace telefonra olyan primo ami a tök eredeti gyári skinnel müködik?és hogy lehet olyan hangot tenni rá hogy utcaneveket is mondjon?
czs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-08-05 pén. 08:17:48
Készüléktípus: samsung galaxy gio 2.3.6
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: czs »

sziasztok
nálam majdnem tökéletes a p2 480x320 galaxy gio-n
a tts-el van csak pici nyűgöm:
- az ötös út helyett öcss útat mond
- illetve ha leszakad a műholdról akkor azt angolul olvassa (idézem: dzsipiesz alsóvonal lost)
tudja valaki a probléma okát?
köszi
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

cibuu írta:van Samsung Galaxy Ace telefonra olyan primo ami a tök eredeti gyári skinnel müködik?és hogy lehet olyan hangot tenni rá hogy utcaneveket is mondjon?
Van új, normális méretű ikonok, normális betűméret. Működő TMC és TTS. A menüről nem tudok mit mondani, mert nem tudom kipróbálni.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

mrnagy írta:Sziasztok!

Valaki PÜ-ben tudna küldeni friss TM térkép linket?
Magyarország és környezete kellene.
:google:
These users thanked the author laci64 for the post:
mrnagy (2012-08-05 vas. 07:24:40)
Rating: 2.63%
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
rokec
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-05-06 csüt. 19:04:20
Készüléktípus: Samsun galaxy S2 ICS 4.03
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: rokec »

Bocsánat, de az utóbbi hónapokban lemaradtam. Nekem most az "Igo My way 8.4.3.179971" van a Galaxy S2 -n. Jól működik, de zabálja az aksit. Akkor most ez az Igo primo 2.0 ez már az újabb verzió? A menüje magyar nyelvű, és magyarul is dumál ? GS2-n nem eszi úgy az aksit? Megköszönném ha valaki adna pár infót róla. Tudom a google a barátom, de nem szeretek egy géppel beszélgetni. :Notworty:
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: iGO My way Android / iGO primo 2.0

Hozzászólás Szerző: laci64 »

rokec írta:Bocsánat, de az utóbbi hónapokban lemaradtam. Nekem most az "Igo My way 8.4.3.179971" van a Galaxy S2 -n. Jól működik, de zabálja az aksit. Akkor most ez az Igo primo 2.0 ez már az újabb verzió? A menüje magyar nyelvű, és magyarul is dumál ? GS2-n nem eszi úgy az aksit? Megköszönném ha valaki adna pár infót róla. :Notworty:
Röviden, és tömören igen.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Válasz küldése

Vissza: “Android”