Hasznos Android programok!

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Veszel-e programokat a Marketről?

Nem. Sosem vettem még semmilyen programot a Marketen.
287
56%
Igen. Megveszem, amire szükségem van.
76
15%
Volt már, hogy vásároltam.
150
29%
 
Szavazatok száma: 513

MattRex
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2010-07-04 vas. 11:10:38
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 8GB + 16GB SD
Has thanked: 6 times
Been thanked: 89 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: MattRex »

moco írta:miért mindig gyula jut eszembe a klein után? :D aztán ugrik be.. :D
Vagy tudat alatt vonzódsz a nőkhöz, így kleingyhez is, de ezt a titkot nem akarod felfedni és ezért egy férfinév hozzáadásával palástolod... :tongue2:
Samsung GT-I9000 Galaxy S ([IMM76I] ICS F4k MOD v4.0.4 r3 Deodex [AOSP][4.0.4] Multilanguage, [Kernel][ICS] Devil3_1.4.1 (Voodoo Snd v10 + OC/UV + BLN))
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: moco »

MattRex írta:
moco írta:miért mindig gyula jut eszembe a klein után? :D aztán ugrik be.. :D
Vagy tudat alatt vonzódsz a nőkhöz, így kleingyhez is, de ezt a titkot nem akarod felfedni és ezért egy férfinév hozzáadásával palástolod... :tongue2:
:angry: na ja.
szét offoltuk/tam a topikot. törölgetni is fogok. :D
de tényleg klein gyula ugrik be először. valahogy adja magát a kleingy nick név :D
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
martin1212
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-04-07 csüt. 20:44:39
Készüléktípus: samsung galaxy s gt-i9000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: martin1212 »

Valaki tudna mondani samsung galaxy s gt-i9000-re valami jó programot? Elöre is kösz ;D
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: kleingy »

Android Market. :D
CM9
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

fonix232 írta:
gerisgeris1970 írta:
moco írta:Gerisgeris! Nem kéne előbb elolvasni a használato utasítást, amit adtak hozzá?
Olvashatom én az utasítást,potyó egy telcsi ez.No,de mindegy.Akkor majd googlezok,és másfele keresem a segítséget :(
Pontosan melyik Huawei telefon ez? Mert már elég sok van (Huawei U8000-es széria fullosan Android, illetve az Ideos sorozat is, meg a Vodafone 845 (asszem) is Huawei, T-Mobile Pulse és Pulse Mini, RedBullMobile2 és RBMK, stb).
Ez pontosan a Huawei U8110
Történt most egy fura dolog,megosztom Veletek hátha tud valaki valami logikusat mondani vagy tippet adni,mert ilyen még nem történt velem.Szóval összekötöttük telcsit PC-vel,hogy zenéket rakjunk rá.3 albumot fel is tettünk memória kártyára,széthúztuk és a mobil kiírta,hogy nem ismeri fel mem.karit és formázni kell.Hiába vettük ki,majd vissza semmi.Már le is formáztuk,de így sem ismeri fel,mintha nem is lenne.Mi történhetett és miért?Holnap nyilván új memkari vásárlás :wacko:
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: kleingy »

Formázd le a telefonban. A kábel lehúzása előtt a vindózban megcsináltad a Külső hardver eltávolítását normálisan? Az szokott ilyen gondot csinálni ugyanis.
CM9
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

kleingy írta:Formázd le a telefonban. A kábel lehúzása előtt a vindózban megcsináltad a Külső hardver eltávolítását normálisan? Az szokott ilyen gondot csinálni ugyanis.
:oops: Nem csináltam meg külső hardver eltávolítást :oops: De nem is szoktam,mert már néhányszor próbáltam és mindég azt közli,hogy valami használja,nem lehet eltávolítani.Ilyenkor fogom és széthúzom,legyen az mobil,pendrive,stb.Eddig még nem okozott galibát ( win7). Lehet most kezdte? :shock:
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: kleingy »

Simán lehet sajnos. Elég tipikus a hibajelenség ugyanis a leírásod alapján (és saját ismereteim szerint)... Hozzá kell szokni sajnos, minél okosabbak a mobiljaink, annál háklisabbak erre (mivel oprendszer van ezen is és rossz néven veszi az ilyesmit). Ha azt mondja, hogy valami használja, akkor nincs még megnyitva véletlen a mappa, amiben a memkari fájljait mutatja vagy mondjuk egy kép vmi képszerkesztőben, stb? Nálam csak akkor ír ki ilyet.
CM9
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

kleingy írta:Simán lehet sajnos. Elég tipikus a hibajelenség ugyanis a leírásod alapján (és saját ismereteim szerint)... Hozzá kell szokni sajnos, minél okosabbak a mobiljaink, annál háklisabbak erre (mivel oprendszer van ezen is és rossz néven veszi az ilyesmit). Ha azt mondja, hogy valami használja, akkor nincs még megnyitva véletlen a mappa, amiben a memkari fájljait mutatja vagy mondjuk egy kép vmi képszerkesztőben, stb? Nálam csak akkor ír ki ilyet.
Mindent be szoktam zárni, csak firefox volt ( szokott ) nyitva lenni . Most már megtörtént, biztos többet nem választok semmit így le. Csak most feleségem éjszakás ( 22-re ment ) és vitte magával telcsit .Így csak holnap tudom kipróbálni , hogy mobilban leformázva mit produkál , megjavul-e ( amit nem remélek ) vagy újat kell venni . Köszönöm a segítségeket . További szép estét .
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
robit1973
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010-12-24 pén. 17:38:14
Készüléktípus: Tronsmart TS4 Stock 4.2.1
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: robit1973 »

gerisgeris1970!
Nekem is Huawei U8110 (Pulse Mini) van. Mi a gondod pontosan a képernyő lezárással? Hátha tudok segíteni.
Válasz küldése

Vissza: “Android”