Hasznos Android programok!

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Veszel-e programokat a Marketről?

Nem. Sosem vettem még semmilyen programot a Marketen.
287
56%
Igen. Megveszem, amire szükségem van.
76
15%
Volt már, hogy vásároltam.
150
29%
 
Szavazatok száma: 513

Avatar
csoszkaa
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2010-07-20 kedd 20:25:50
Készüléktípus: Pulse Mini+8GB MicroSD
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: csoszkaa »

a dropbox telepítése x)
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: reddoors »

csoszkaa írta:a dropbox telepítése x)
Hát akkor próbáld újra, ezen nem nagyon van mit elrontani.
Telepíted a Pc-re a programot , regisztrálsz , majd a telefonodra a Dropbox alkalmazást.
Elindítod az alkalmazást bejelentkezel és kész!
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Weather bug elite időjárásprogram. Egyedüliként tartalmaz Live Wallpaper -t is amelyben számtalan térkép és időjáráskép beállítási lehetőség van.
http://www.appbrain.com/app/com.aws.android.elite
http://www.megaupload.com/?d=3MGH5FLS
KépKép
Huawei MATE 9 Android 7
csokee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-02-02 hétf. 20:18:07
Készüléktípus: HTC Desire
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: csokee »

moco írta:
csokee írta:meg nincs, de augusztus elejen fogok venni 1 htc desire t mert 6. an lesz csak fizetesem (kozepiskolas vok) ... amint meg lesz ki fogom javitani..de meg mielott megveszem minnel tobb infot szeretnek gyujteni..ha ez valakit zavar akko nem kerdezek addig semmit amig nem lesz meg a mobil..bocsii
jaj dehogynem kérdezz! ilyenkor kell kérdezni. semmi gond, benéztem. azt hittem elfelejtetted átírni a telefonodat.
ha ilyenkor tájékozódsz, már képben leszel, mire meglesz a telód :)
koszii :) :) .. hat nem vagyok benne biztos :D mert hiaba olvastam mar az androidrol sokat eleg bonyolultnak tunik :D szoval ha megveszem a telot sztem minden nap lesz egy par kerdesem.. elore is sry :D noo megyek melozzni...sziasztok
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: moco »

csokee írta:koszii :) :) .. hat nem vagyok benne biztos :D mert hiaba olvastam mar az androidrol sokat eleg bonyolultnak tunik :D szoval ha megveszem a telot sztem minden nap lesz egy par kerdesem.. elore is sry :D noo megyek melozzni...sziasztok
amúgy így kell csinálni szerintem. még mielőtt megjön a telefon, előolvasni, progikat gyűjteni hozzá, stb.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Tommy_Angelo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:33:31
Készüléktípus: Omnia7+BB 9700+E52
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: Tommy_Angelo »

csokee írta:
moco írta:
csokee írta:meg nincs, de augusztus elejen fogok venni 1 htc desire t mert 6. an lesz csak fizetesem (kozepiskolas vok) ... amint meg lesz ki fogom javitani..de meg mielott megveszem minnel tobb infot szeretnek gyujteni..ha ez valakit zavar akko nem kerdezek addig semmit amig nem lesz meg a mobil..bocsii
jaj dehogynem kérdezz! ilyenkor kell kérdezni. semmi gond, benéztem. azt hittem elfelejtetted átírni a telefonodat.
ha ilyenkor tájékozódsz, már képben leszel, mire meglesz a telód :)
koszii :) :) .. hat nem vagyok benne biztos :D mert hiaba olvastam mar az androidrol sokat eleg bonyolultnak tunik :D szoval ha megveszem a telot sztem minden nap lesz egy par kerdesem.. elore is sry :D noo megyek melozzni...sziasztok
Nagyon nem bonyolult, a legegyszerűbb okostelefon, SZERINTEM! :)
Motorola V2288;Siemens C35;Nokia 3310;3330;3510i;3650;N-Gage;SE S700i;Alcatel S853;6680;E50;K800i;N82;HTC Touch Diamond;N95 8GB;iPhone 3G;6650 T-Mobile;3GS;N900;X6-00;Milestone
Tommy_Angelo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:33:31
Készüléktípus: Omnia7+BB 9700+E52
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: Tommy_Angelo »

Sparks72 írta:
Tommy_Angelo írta:Magyar névnap widget nincs valakinek?
Marketen: names
Természetesen magyar névnapokkal.
Kitettem widgetnek tegnap, de a tegnapi névnapokat írja még mindig... :(
Motorola V2288;Siemens C35;Nokia 3310;3330;3510i;3650;N-Gage;SE S700i;Alcatel S853;6680;E50;K800i;N82;HTC Touch Diamond;N95 8GB;iPhone 3G;6650 T-Mobile;3GS;N900;X6-00;Milestone
Sparks72
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-04-15 szer. 20:24:44
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 - LP7 stock
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: Sparks72 »

Tommy_Angelo írta:
Sparks72 írta:
Tommy_Angelo írta:Magyar névnap widget nincs valakinek?
Marketen: names
Természetesen magyar névnapokkal.
Kitettem widgetnek tegnap, de a tegnapi névnapokat írja még mindig... :(
Nálam ma Szabolcs napot ír. Az van ma, nem? :) Akkor felköszöntöm a bátyám gyorsan :mrgreen:
Elvileg jól kell működjön, legalábbis nálam nincs probléma vele, widgetként írja szépen a névnapot.
Samsung GS2 - Nokia N82 Titan
csokee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-02-02 hétf. 20:18:07
Készüléktípus: HTC Desire
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: csokee »

hat nekem a legokosabb telefonom egy 6120c volt :D szal nem lesz egyszeru megszokni :) azer is lesz meg egy csomo kerdesem hozza :) egy problema lesz hogy nem lesz internetem elofizetve mer azt mar nem tudnam kifizetni ... igy is draga :) de nemsokara koltozunk hazba es ott lesz wifi :) tudom h android internet nelkul nem jo dee sajna nekem ugy lesz :S
....
pld ha feltelepitek egy home progit akko az automatikusan menni fog ha bekapcsolom a mobilt vagy el kellesz inditani? :D es mondjuk ezeket a progikat eleg feltelepiteni es mennek? vagy pedig telepites utan meg toltenek le vmi a netrol? :S .... bocs a buta kerdesekert :)
Avatar
csoszkaa
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2010-07-20 kedd 20:25:50
Készüléktípus: Pulse Mini+8GB MicroSD
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Hasznos Android programok!

Hozzászólás Szerző: csoszkaa »

csokee írta:hat nekem a legokosabb telefonom egy 6120c volt :D szal nem lesz egyszeru megszokni :) azer is lesz meg egy csomo kerdesem hozza :) egy problema lesz hogy nem lesz internetem elofizetve mer azt mar nem tudnam kifizetni ... igy is draga :) de nemsokara koltozunk hazba es ott lesz wifi :) tudom h android internet nelkul nem jo dee sajna nekem ugy lesz :S
....
pld ha feltelepitek egy home progit akko az automatikusan menni fog ha bekapcsolom a mobilt vagy el kellesz inditani? :D es mondjuk ezeket a progikat eleg feltelepiteni es mennek? vagy pedig telepites utan meg toltenek le vmi a netrol? :S .... bocs a buta kerdesekert :)
szia!

van olyan progi és játék amit ha letöltessz belelépsz, aztán még tölt le,
ha leszedsz pl. egy home progit az utána megy, nem kell hozzá tölteni semmit és automatán fut.
tegnap előtt vettem meg én is első android mobilom, és úgyérzem helyesen döntöttem.
nekem nagyon bejött!
Üdv:
Csoszkaa
Válasz küldése

Vissza: “Android”