Nokia C5-03

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
GZL
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2011-02-07 hétf. 17:20:07
Készüléktípus: NOKIA C5-03+LUMIA 620
Has thanked: 22 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: GZL »

Sziasztok

Felraktam a telóra az Opera Mobile 12-t.
Jobb a progi mint a régebbi Mini,de gyakran kiírja,hogy +telt a memória,kapcsoljon ki alkalmazásokat.
Van +oldás?Vagy ez a progi nem ok a C5-03-ra?
A Turbo (tömörítő) bekapcsolva van.A memkariról fogy a szabad terület közben,valszeg oda szemetel.Hol tudom ott üríteni a cachet!
Az Opera Mini 7.1.32446 is a telón hagytam.
Avatar
die nadel
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012-03-23 pén. 18:33:32
Készüléktípus: Nokia C5-03 - Nokia Lumia 625
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 11 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: die nadel »

@GZL!
Az Opera Mobile felejtős C5-03-ason, mert kevés a memória hozzá. Maradj az Opera Mini-nél.

Más téma. Két hete cseréltem le a C5-03-ast egy Lumia 625-re (Windows Phone 8.1-re frissítve). Csak ajánlani tudom. Nagyon jó telefon. Stabil, gyors, könnyen kezelhető és nincsenek memóriagondok.
These users thanked the author die nadel for the post:
GZL (2014-05-20 kedd 08:42:11)
Rating: 2.63%
GZL
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2011-02-07 hétf. 17:20:07
Készüléktípus: NOKIA C5-03+LUMIA 620
Has thanked: 22 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: GZL »

Sziasztok.

Ha nem akarom,hogy külföldön adatforgalom legyen a telón,akkor azt valahol ki lehet kapcsolni a telóban?
buvarsc
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014-04-13 vas. 07:36:33
Készüléktípus: nokia c5-03
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: buvarsc »

Sziasztok!

Nyúzom a C5-03-at, csúcs ez a telefon - legalábbis stabilitásában és üzemidejében veri a mai okostelókat. Simán viszi a 3 napot, úgy, hogy használom is. Nagyon stabil stb...

Egy gondom lenne. Itthon simán tudok csatlakozni a wifi hálózatra, megy a net stb... de nyilvános - tehát free wifi helyeken képtelen vagyok rá, se buszpályaudvarokon, sem autóbuszokon, sem mcdonaldsben nem csatlakozik fel.. miért lehet ez? Ismerősöm C5-03-a szintén ezt csinálja...van erre valamilyen okosság?
horvathg
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012-04-10 kedd 21:14:29
Készüléktípus: Nokia C5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 20 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: horvathg »

buvarsc írta:Sziasztok!

Nyúzom a C5-03-at, csúcs ez a telefon - legalábbis stabilitásában és üzemidejében veri a mai okostelókat. Simán viszi a 3 napot, úgy, hogy használom is. Nagyon stabil stb...

Egy gondom lenne. Itthon simán tudok csatlakozni a wifi hálózatra, megy a net stb... de nyilvános - tehát free wifi helyeken képtelen vagyok rá, se buszpályaudvarokon, sem autóbuszokon, sem mcdonaldsben nem csatlakozik fel.. miért lehet ez? Ismerősöm C5-03-a szintén ezt csinálja...van erre valamilyen okosság?
Szia, nem tudom mi lehet a probléma, szerintem beállítási gond lehetm, ha otthon működik a net.
Én így csatlakozom: a főképernyő közepén van egy sáv, amin ha WLAN ki van kapcsolva az van írva, hogy WLAN hálózat keresése ki. Arra egyszer, vagy kétszer rá kell kattintani. Ha kétszer kattintasz rá akkor feljön egy menü, abból én a WLAN-hálózat keresét szoktam kivákasztani, akkor feldobja, hogy milyen wlan hálózatokat talált a közelben, rákattintok arra amire csatlakozni akarok. Amikor elindítom a böngészőt általában kér valami jelszót, de az a nyílt helyen, kávézóban/hotelben ki van írva, vagy meg kell kérdezni.

Pl. itt találsz felhasználói kézikönyvet annak az Internet és a Kapcsolatok fejezetét olvasd át:
http://nds1.nokia.com/phones/files/guid ... _UG_hu.pdf

Ha valami beállítási gond van, akkor a tippjeim: Beállítások -> kapcsolatok-> célok menüben -> Internetnél látod az eltárolt WLAN hálózatokat és azok sorrendjét, itt érdemes kitörölni és újra felvenni az otthonit, hátha ez a baj, hogy kizárta a többit, de vigyázz hogy itt jelenik meg a mobilinternet/WAP kapcsolat is azokat semmiképpen ne törtöld!!!

Ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb mellett lévő kis :up: gombbal ha valaki segít neked!
bignath
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-12-03 csüt. 20:38:56
Készüléktípus: N70
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: bignath »

Új Nokia c5-03 felhasználó vagyok rutin nélkűl.
Két témában kérek segitséget: Hogy lehet a főképernyő ikonjait lecserélni ? A névlistában duplán szerepelnek a nevek, hogy lehet elrejteni a SIM kártya adatait?
A válaszokat köszönöm: bignath.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: Macika »

bignath írta:Új Nokia c5-03 felhasználó vagyok rutin nélkűl.
Két témában kérek segitséget: Hogy lehet a főképernyő ikonjait lecserélni ? A névlistában duplán szerepelnek a nevek, hogy lehet elrejteni a SIM kártya adatait?
A válaszokat köszönöm: bignath.
Az ikonokat sehogy, nem Android ez. :)
A névjegyzék: Menü -> Névjegyzék -> Opciók -> Beállítások
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Gerzegu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014-08-17 vas. 06:04:41
Készüléktípus: Nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: Gerzegu »

Tiszteletem :-)

Évek óta androidot használok, de most szeretnék egy c5-03 telefont is. A google névjegyzékem sehogyan sem tudom bemásolni. Utolsó próbálkozásom, hogy az android telefonon az összeset kijelölve bluetoothon átküldtem vcf ként. Meg is érkezett, de nem tudom bementeni. Vagyis a 800 szám kb 450 kb, de csak egy db név kerül be. Megnyitva az androidon a vcf et, látom benne vannak a számok. LEHET VALAMIT TENNI? Előre is köszi!
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: ferret »

Gerzegu írta:Tiszteletem :-)

Évek óta androidot használok, de most szeretnék egy c5-03 telefont is. A google névjegyzékem sehogyan sem tudom bemásolni. Utolsó próbálkozásom, hogy az android telefonon az összeset kijelölve bluetoothon átküldtem vcf ként. Meg is érkezett, de nem tudom bementeni. Vagyis a 800 szám kb 450 kb, de csak egy db név kerül be. Megnyitva az androidon a vcf et, látom benne vannak a számok. LEHET VALAMIT TENNI? Előre is köszi!
Másold be őket a memóriakártyára, a other/contacts(egyebek/névjegyek) mappába, menj a névjegyzékbe és importáld be őket.
Kép Kép
Gerzegu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014-08-17 vas. 06:04:41
Készüléktípus: Nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5-03

Hozzászólás Szerző: Gerzegu »

Köszönöm, megpróbáltam, de ugyanaz történt. Egy contact, Hornyak nevű, kerül be a névjegyzékbe. Lövésem sincs mi miatt nem tudja olvasni.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “C-széria”