Nokia C6-01

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Todo »

csabics írta:mindent ugy csinálok ahogy le van írva (itt a fórumon találtam)
,de ezt kapom a Phoneix scan után:Cannot load, the product "RM-718" is not recognised.
Nem tudom mi a gond?
A navifirmmal egyébbként az euro 3-mas vagy hungary -t kell letölteni?
Köszi előre is.
A célnak mindkettő megfelel, de az euro3-as szoftot szokták gyakrabban használni!
Melyik phoenixet használod, mert úgylátom nem ismeri a productot! Erről az oldalról: viewtopic.php?f=64&t=40
A kisbetűset: "A legfrissebb Phoenix verzió." töltsd le!
Avatar
Biscione
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011-01-22 szomb. 14:29:27
Készüléktípus: Nokia C6-01
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Biscione »

Hali! Sikeresen frissítettem Belle-re, gyakorlatilag egy másik telefon lett :D Egy dolgot nem tudok elérni gyorsan, az energiatakarékos üzemmódot. Annánál könnyű volt előcsalogatni, de ezen nem tudom hogy kell. Help plíz!
Ha jó időben vagy jó helyen, akkor nyaralsz.
http://www.axl-zizzenetek.blogspot.com/
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Todo »

Biscione írta:Hali! Sikeresen frissítettem Belle-re, gyakorlatilag egy másik telefon lett :D Egy dolgot nem tudok elérni gyorsan, az energiatakarékos üzemmódot. Annánál könnyű volt előcsalogatni, de ezen nem tudom hogy kell. Help plíz!
A 701 belléjén bekapcsológomb rövid megnyomása után ki lehet választani az energiatakarékos módot! C6-01-nél nem?
These users thanked the author Todo for the post:
Biscione (2012-02-08 szer. 22:58:55)
Rating: 2.63%
Avatar
Biscione
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011-01-22 szomb. 14:29:27
Készüléktípus: Nokia C6-01
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Biscione »

Köszi, így megvan, azt gondoltam el lehet érni a főképernyőről is valahogy.
Ha jó időben vagy jó helyen, akkor nyaralsz.
http://www.axl-zizzenetek.blogspot.com/
korzo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-08-13 csüt. 07:29:54
Készüléktípus: nokia C6-01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: korzo »

Urak! Van arra lehetőség, hogy visszakerüljön az eredeti a szoft (még az Anna előtti) a telefonra?

Föltettem ezt a Belle-t de pont azokat változtatták meg, ami nekem fontos volt, így rühellem:
- Nekem egy képernyőn legyen rajta, az a kevés amit használok, de ez itt megoldhatatlan. Csak a villanylevél eleve fél képernyő.
- Az iSync csak USB-vel hajlandó működni
- Nem tudom beállítani, hogy fülhallgató csatlakoztatásakor profilt váltson.

Az Annát se szerettem, mert azzal is bajaim voltak (pl. romlott a zajszűrése, többször eldobálta a hívást stb.)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: potter55 »

korzo írta:Urak! Van arra lehetőség, hogy visszakerüljön az eredeti a szoft (még az Anna előtti) a telefonra?

Föltettem ezt a Belle-t de pont azokat változtatták meg, ami nekem fontos volt, így rühellem:
- Nekem egy képernyőn legyen rajta, az a kevés amit használok, de ez itt megoldhatatlan. Csak a villanylevél eleve fél képernyő.
- Az iSync csak USB-vel hajlandó működni
- Nem tudom beállítani, hogy fülhallgató csatlakoztatásakor profilt váltson.

Az Annát se szerettem, mert azzal is bajaim voltak (pl. romlott a zajszűrése, többször eldobálta a hívást stb.)
Otthon nem tudod visszatenni sehogy se. Csak box-szel lehet (ami egy nagyon drága eszköz). Macika tag tud ebben segíteni, kérdezd meg pü-ben.
These users thanked the author potter55 for the post:
korzo (2012-02-21 kedd 14:37:12)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
korzo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-08-13 csüt. 07:29:54
Készüléktípus: nokia C6-01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: korzo »

Köszönöm a gyors választ. Akkor még megpróbálok barátkozni egy kicsit ezzel a "szépséggel"...
korzo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-08-13 csüt. 07:29:54
Készüléktípus: nokia C6-01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: korzo »

Csak bajom van... A fentieket még csak-csak megbocsájtanám, de Belle alatt egyszerűen használhatatlan lett okostelefonként a telóm, pedig még a debreceni márkaszervizben is újratelepítettem, hátha a Mac-es "Nokia Software Updater" rontott el valamit:

- Folyamatosan eldobálja WiFi-t pedig kettőből is választhatna, és ekkor átlép 3G-re. Most arról nem beszélve, hogy két nap alatt elhasználta a 100MB-os havi keretemet (pedig nem kell több, mert szinte csak e-mailre használom), miközben WiFi-re is lett volna lehetősége, kb. 10 perc után "beakad", és semmilyen adatforgalmat nem csinál amíg újra nem indítom. A kapcsolatkezelőben beállított prioritást magasról lexarja...
- Nagyságrendileg romlott a WiFi érzékenysége, sokkal érzékenyebb lett arra, hogy hogy áll a telefon (lehet emiatt szakadozik?)
- Hiába van beállítva a kettős hálózati mód, folyamatosan a 3G-n csücsül, és zabálja az akksit.
- Az már csak apróság, hogy nem tölti le az IMAP-os kimenő leveleket (mac.com), csak a bejövőket. Pedig eddig ezt is tudta.

Lassan ott járok, hogy visszaküldöm garanciába ...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Damir »

korzo írta:Csak bajom van... A fentieket még csak-csak megbocsájtanám, de Belle alatt egyszerűen használhatatlan lett okostelefonként a telóm, pedig még a debreceni márkaszervizben is újratelepítettem, hátha a Mac-es "Nokia Software Updater" rontott el valamit:

- Folyamatosan eldobálja WiFi-t pedig kettőből is választhatna, és ekkor átlép 3G-re. Most arról nem beszélve, hogy két nap alatt elhasználta a 100MB-os havi keretemet (pedig nem kell több, mert szinte csak e-mailre használom), miközben WiFi-re is lett volna lehetősége, kb. 10 perc után "beakad", és semmilyen adatforgalmat nem csinál amíg újra nem indítom. A kapcsolatkezelőben beállított prioritást magasról lexarja...
- Nagyságrendileg romlott a WiFi érzékenysége, sokkal érzékenyebb lett arra, hogy hogy áll a telefon (lehet emiatt szakadozik?)
- Hiába van beállítva a kettős hálózati mód, folyamatosan a 3G-n csücsül, és zabálja az akksit.
- Az már csak apróság, hogy nem tölti le az IMAP-os kimenő leveleket (mac.com), csak a bejövőket. Pedig eddig ezt is tudta.

Lassan ott járok, hogy visszaküldöm garanciába ...
Ne lassan járj ott, hanem vidd szépen vissza nekik ;)
korzo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-08-13 csüt. 07:29:54
Készüléktípus: nokia C6-01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: korzo »

Damir írta: Ne lassan járj ott, hanem vidd szépen vissza nekik ;)
Visszaküldtem, de még ülnek rajta. Kíváncsi leszek mit kezdenek vele, bár szerintem semmit.
Vissza is csak azért küldtem, hogy érezzék a törődést 8-)

Ps.: erre az időre beüzemeltem a jó öreg E50-t (több mint ezer óra van benne :o). Tök jó kis teló még mindig, csak dög lassú...
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “C-széria”