Nokia C6-01

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Todo »

spider925 írta:Sziasztok!

Végre neki ültem egy picit és feltoltam ezt a Belle okosságot a telóra. (Persze már az se ment simán :bolond2: )

Na de, egy kis chatelés a nokia help deskes munkatárssal, meg ez meg az, és végre sikerült rá feltolni.
Na és ha már nem szívta volna eleget a vérem, nesze neked, hát nem szlovén a telefonom? -.-'
Itthon vettem a GSMLineba, de mint kiderült ez eredetileg szlovén.
Product kódja ha valaki érdekel: 059F4W6

Szóval szeretném visszakapni szeretett nyelvünket. Ebben kérném a segítségeteket. Ezt csak phoenixxel lehet vagy esetleg van rá más megoldás is?

komolyan már bánom,hogy neki álltam... Jó volt nekem a régi rendszer is :| egyébként is ragaszkodom a régi dolgokhoz, amik beváltak és megszoktam őket. Most kaptam egy tök új rendszert, amivel eddig csak szívtam. És még csak most fognak előjönni az újabb hibák, zavaró tényezők :/

(Ja és persze a GSMlineosokhoz se tudom hozzávágni a telefont, mert a garanciám elveszett xD f**k yea :taps2: )
Igen csak phoenixel tudsz rá magyar nyelvet varázsolni! A Navifirm progival letöltöd a telcsid színének megfelelő euro3-as szoftot és phoenixel felteszed!
Phoenix progi és a használata!
These users thanked the author Todo for the post:
spider925 (2012-04-10 kedd 19:27:37)
Rating: 2.63%
spider925
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 10:31:29
Készüléktípus: C6-01
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: spider925 »

Todo írta:
spider925 írta:Sziasztok!

Végre neki ültem egy picit és feltoltam ezt a Belle okosságot a telóra. (Persze már az se ment simán :bolond2: )

Na de, egy kis chatelés a nokia help deskes munkatárssal, meg ez meg az, és végre sikerült rá feltolni.
Na és ha már nem szívta volna eleget a vérem, nesze neked, hát nem szlovén a telefonom? -.-'
Itthon vettem a GSMLineba, de mint kiderült ez eredetileg szlovén.
Product kódja ha valaki érdekel: 059F4W6

Szóval szeretném visszakapni szeretett nyelvünket. Ebben kérném a segítségeteket. Ezt csak phoenixxel lehet vagy esetleg van rá más megoldás is?

komolyan már bánom,hogy neki álltam... Jó volt nekem a régi rendszer is :| egyébként is ragaszkodom a régi dolgokhoz, amik beváltak és megszoktam őket. Most kaptam egy tök új rendszert, amivel eddig csak szívtam. És még csak most fognak előjönni az újabb hibák, zavaró tényezők :/

(Ja és persze a GSMlineosokhoz se tudom hozzávágni a telefont, mert a garanciám elveszett xD f**k yea :taps2: )
Igen csak phoenixel tudsz rá magyar nyelvet varázsolni! A Navifirm progival letöltöd a telcsid színének megfelelő euro3-as szoftot és phoenixel felteszed!
Phoenix progi és a használata!
Köszönöm a válaszod. De hogy lehet az,hogy a navifirm 4.0ás NET keretrendszert kér? :D
rezer
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2011-03-19 szomb. 10:17:41
Készüléktípus: HTC ONE X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: rezer »

Sziasztok!
Teljesen ugyan az a problémám mint az előző úriembernek. Ugyan ez a szitu, GSM Line nál vásárolt C6-01 Angol rendszer, szeretném visszakapni a magyar nyelvemet.
Valamint az orosz is jó lenne.
Nálam annyi a problémás dolog, hogy a Phoenix RM-718 nak írja de rm-601 es a product kódja. Na most lehetséges az hogy a GSM Line feltolt rá egy RM718 ra való romot?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Damir »

rezer írta:Sziasztok!
Teljesen ugyan az a problémám mint az előző úriembernek. Ugyan ez a szitu, GSM Line nál vásárolt C6-01 Angol rendszer, szeretném visszakapni a magyar nyelvemet.
Valamint az orosz is jó lenne.
Nálam annyi a problémás dolog, hogy a Phoenix RM-718 nak írja de rm-601 es a product kódja. Na most lehetséges az hogy a GSM Line feltolt rá egy RM718 ra való romot?
Szia!

Az akku alatti matricán nézd meg, hogy milyen. Ha 718, akkor van rá magyar, amit úgy tudsz feltenni, ahogy Todo linkelte pár hsz-el feljebb.

Általában eltérő RM szám eltérő hardvert is jelent, így nem hiszem, hogy fel tudták tenni rá, bár bármi lehetséges. Az a lényeg, hogy ha a matricán egyező RM számú szoftvert teszel fel, akkor nem ölheted meg a telefont.

Jó sokat szívtok ezzel a GSMLine-al...... :sly:
rezer
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2011-03-19 szomb. 10:17:41
Készüléktípus: HTC ONE X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: rezer »

Köszi Damir!
Viszont ez tényleg érdekes, hogy RM718 at ír és akkor lehet hogy a GSM Line is így rakta rá a magyar nyelvet mert egyik régebbi verzióban sincsen.
A másik pedig, hogy a product code alapján nekem az apac1 black szoftvert kell leszednem hozzá ami ugye ászsia XD
Mi történne, ha mégis fel akarnám rakni a 718 ra valót?
rezer
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2011-03-19 szomb. 10:17:41
Készüléktípus: HTC ONE X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: rezer »

Na megnéztem.. Hát rossz hír.. RM601 van oda írva. De akkor a Phoenix miért írja hogy RM718?
Valamint azt meg lehetne próbálni, hogy product code ot átírom? Ha igen akkor hogyan mert sem phoenix el sem NSS el nem megy :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Damir »

rezer írta:Köszi Damir!
Viszont ez tényleg érdekes, hogy RM718 at ír és akkor lehet hogy a GSM Line is így rakta rá a magyar nyelvet mert egyik régebbi verzióban sincsen.
A másik pedig, hogy a product code alapján nekem az apac1 black szoftvert kell leszednem hozzá ami ugye ászsia XD
Mi történne, ha mégis fel akarnám rakni a 718 ra valót?
Hát, hirtelen google-ban keresgélve azt találtam, hogy fel lehet tenni a 601-re a 718-ast, és visszafelé is, viszont figyelni kell, hogy nagyobb számú kell, hogy felkerüljön, vagy ugyanaz, kisebb nem lehet.
rezer
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2011-03-19 szomb. 10:17:41
Készüléktípus: HTC ONE X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: rezer »

De nem lesz semmi probléma a telefonnal?Mármint ha felmegy rá az RM718 ?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Damir »

rezer írta:De nem lesz semmi probléma a telefonnal?Mármint ha felmegy rá az RM718 ?
Elvileg nem, mivel most is az van rajta.

De felelősséget nem vállalok, ha mégis beszarik a teló. :roll:
spider925
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 10:31:29
Készüléktípus: C6-01
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: spider925 »

Sziasztok. Hát elszaladt az idő, még mindig nem csináltam meg a telefont :D
Igazság szerint a windowsra se tudtam rátolni a 4.0ás NET keretrendszert, most azonban sikerült.
Na és vissza térve a dologra:
C6-01 RM-718
Soft version: 111.030.0609
Product code: 059F4W6
product code az szlovén piaci
na most ugye én szeretnék feldobni egy magyar verzsiönt.
tegyek fel egy euro3 blacket? 059C384
vagy hungary blacket? :) 059C386

Szóval ez az ami nekem magas :D
ja és az NSS se működik :/ A Scan résznél Error-t ír
mindent úgy csináltam ahogy az a leírásban szerepel

Továbbá amikor a PC suite-al frissítettem, ugye megszűnt létezni minden alkalmazásom, játékom.
Ez most is várható vele járója lesz? Elvégre ugyanaz a rendszer marad csak más nyelven.

Köszönöm a segítséget!

ja és előző kommentre válaszolva: k**ja be a GSM line. első és utolsó telefonom tőlük, vagy ha nem is, de legközelebb ott helyben végig nézem a létező összes gyártási kódot, még azt is,hogy Kovács kettő Béla bá vagy a Pista bácsi szállította-e a boltba :D
Komolyan az ember kér valamit, először nem is azt kaptam, majd másodjára szintén egy sz*rt vittem haza, csak ugye ez nem derült ki rögtön...
Nem baj, hibáiból tanul az ember :))
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “C-széria”