Nokia C6-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

pokca írta:Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, ha veszek egy Nokia C6-os telefont, és GYÁRILAG nincsen rajta Magyar nyelv, akkor Én azt megtudom-e oldani valahogyan, hogy legyen ?!
Előre is köszi a választ.
Szia!

Például így: viewtopic.php?f=64&t=40
gagusz87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 11:55:50
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: gagusz87 »

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Barátnő a c6-osán beállított réges-rég egy biztonsági kódot és most sim-kártyát cseréltünk benne. A következmény persze, hogy nem tudjuk bekapcsolni, mert Ő nem emlékszik már a kódra. Ezt hogyan tudjuk orvosolni?? A segítséget előre is köszönöm!

Üdv
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

gagusz87 írta:Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Barátnő a c6-osán beállított réges-rég egy biztonsági kódot és most sim-kártyát cseréltünk benne. A következmény persze, hogy nem tudjuk bekapcsolni, mert Ő nem emlékszik már a kódra. Ezt hogyan tudjuk orvosolni?? A segítséget előre is köszönöm!

Üdv
Rakd fel halott módban a szoftvert és ha utána se jó, akkor szerviz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
vatizs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-10-09 pén. 00:48:58
Készüléktípus: N97
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: vatizs »

Sziasztok!

A problémám a következő lenne. A telefonomnak a kijelzője az elmúlt 2 hétben elkezdett vibrálni, mostanra eljutott odáig, hogy már csak összecsukott állapotban jelenik meg rendesen minden rajta. Legelőször arra gyanakodtam, hogy szoft hibás lett, ezért újratettem, de nem segített. Ezután kezdtem el esetleg a kijelző szalaghibájára gyanakodni. másfél éve vettem a készüléket használtan zsebkopott állapotban. Azóta a telefon aktív van használva, napi rendszerességgel nyitottam ki, és be a kijelzőt. A kérdésem a következő lenne, hogy kb. mennyibe kerülne bele a szalagkábel, megéri-e itthon megjavítani, és hogy kb ugyan ez mennyi lenne boltba? Elvihetem-e az első maszekhoz, vagy hivatalos boltba vigyem? Egyik ismerősöm aki még anno Komáromba a gyárba fogott ilyen készüléket a kezében azt mondta hogy hálás ez a fajta készülék megéri megcsináltatni, de árat sajnos nem tudott mondani. A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv: Vatizs
eddi11
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-12-29 csüt. 14:00:27
Készüléktípus: Nokia 5800XM
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: eddi11 »

T. Vatizs

Én is ilyen problémával küzdöttem.Elvittem egy maszekhoz.közölte hogy nem szalag káben de meg csinálta 7800 ft-ért.
Meg szünt a probléma,jött másik.nem müködik a menü gomb.ez megint szalag kábel ugyan is integrálva van az átvezetö kábelre a mozgás érzékelö,a fény és kamera.valamint az a 3 gomb.tehát ezek közül valamelyik nem jó akkor kábel csere.

otthon is neki állhatsz.ha csináltál már telefont.egyébként a kábel ragasztva van a mechanikára.tehát a youtubos video szerint 100 fokig szabályozható hölégfúvóra is szükséged lesz.
tyros
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-05-25 hétf. 11:32:58
Készüléktípus: Nokia C6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: tyros »

Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem!
A napokban a C6-00 telefonom érintőkijelzője olykor olykor nem veszi észre ha érintem. Gondolom maga az érintőkijelző a baj. A kérdésem az lenne hogy ez ugye az az alkatrész ami az előlappal együtt van ugye?
Nem pedig az LCD panel.
Avatar
sihumens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 23:33:33
Készüléktípus: Lumia 1020 + Lumia520
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: sihumens »

Sziasztok. 2 problémám lenne ezzel a ketyerével. Az egyik az, hogy ha szétnyitott telefonnal netezek wifin és összecsukom, akkor azonnal megszünik a kapcsolat. A másik az, hogy egyik napról a másikra a kijelző kalibrálása eléggé ramaty lett. Megpróbáltam már újrakalibrálni, de nem enged a kör közepére kattintatni felül. A érintőfelület biztosan működik, mert amikor kalibrálom a kijelzőt, akkor a kijelző legfelső részén érzékeli a kör közepét, és nem is enged, csak oda kattintani, a kör közepére nem. Ez eléggé zavaros, így készítettem egy képet, amin látszik, hogy csak az 1-es pontokon engedi kalibrálni, a 2-es pontokon nem. Éppen ezért mikor végzek a kalibrálással, a kijelző felső részét nem lehet használni. Jah, illetve még egy probléma: Ha feloldom a kijelzőt, sokszor nem működik az érintőpanel, csak ha fel-le húzgálom rajta az ujjamat ERŐSEN, tehát gyengén nem reagál rá. Utána már persze minden jó megint. De ha 30-szor zárom le a képernyőt és oldom fel, akkor 30-szor kell eljátszani ezt a műveletet ha olyan kedve van. Remélem érthető volt. Valakinek vélemény?
Kép
npontpeti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011-05-28 szomb. 11:44:10
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Hozzászólás Szerző: npontpeti »

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Anyukámnak adtam régi telefonomat, ami egy C 6-00! Olyan "probléma" jött elő, ami nálam nem, hogy ha egy telefonkönyvbe írt számmal hívja valaki, akkor annak a nevét bemondja a telefon a csengőhangba... Mi ez? És ki lehet valahogyan kapcsolni? Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv Peti
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: fuu »

Itt tudod kikapcsolni:
Beállítások--üzemmódok--testreszabás--hívó nevének kimondása--ki.
Richyke90
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-04-17 csüt. 01:23:27
Készüléktípus: c6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Richyke90 »

Sziasztok!
Akadt egy kis problémám. Vannak olyan fényképek a telómban, amiket nem nyit meg, arra hivatkozik, hogy "Rendszerhiba" sérült a fájl. Kitörölni se engedi. Mit tudok ezzel tenni? Hogyan lehetne mégis valahogy eltüntetni? Képeket mellékelek. Nézzétek el nekem, este csináltam egy C3-00 készülékkel.http://kepfeltoltes.hu/140417/F_nyk_p00 ... es.hu_.jpg és http://kepfeltoltes.hu/140417/F_nyk_p00 ... es.hu_.jpg
Kérlek, segítsetek!!!!
Üdv Ricsi
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “C-széria”