Nokia C6-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
kungfupanda
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-06-14 kedd 08:19:13
Készüléktípus: nokia c5-00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: kungfupanda »

Sziasztok!
A Nokia c6 telefonunk eredeti memóriakártyáját kicseréltük 8 gb-osra, és a csere közben elhagytuk az eredetit. A készülékünk T-mobile-os és szoftverfrissítve lett. Az eredeti memókártyán voltak a térképek és egyéb programok, és mivel a telefonra internetkapcsolat nincs előfizetve, ezért nem tudjuk a telefonnal letölteni a programokat. Tudja-e valaki, hogy milyen adatok szerepeltek az eredeti memókártyán, esetleg valaki fel tudja-e rakni netre, vagy hogyan lehetne ezeket a dolgokat feltelepíteni számítógép segítségével.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kungfupanda írta:Sziasztok!
A Nokia c6 telefonunk eredeti memóriakártyáját kicseréltük 8 gb-osra, és a csere közben elhagytuk az eredetit. A készülékünk T-mobile-os és szoftverfrissítve lett. Az eredeti memókártyán voltak a térképek és egyéb programok, és mivel a telefonra internetkapcsolat nincs előfizetve, ezért nem tudjuk a telefonnal letölteni a programokat. Tudja-e valaki, hogy milyen adatok szerepeltek az eredeti memókártyán, esetleg valaki fel tudja-e rakni netre, vagy hogyan lehetne ezeket a dolgokat feltelepíteni számítógép segítségével.
A térképeket elvileg fel lehet tenni Nokia Suite-tal.
Vagy NaviFrim-mel letöltöd az egész szoftvert (memóriakártya adatait is) és felrakod Phoenix-szel.
These users thanked the author potter55 for the post:
kungfupanda (2012-10-05 pén. 16:04:48)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
kungfupanda
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-06-14 kedd 08:19:13
Készüléktípus: nokia c5-00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: kungfupanda »

Ha részleteznéd annak örülnék, mert a gondom az, hogy T-mobilos és garanciális készülékünk van és nem szeretném elcseszni a garanciát.Ezért keresek olyan megoldást, ami legális. Ezért lett volna jó, hogy ha valaki lemásolja a memóriakártyáját.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kungfupanda írta:Ha részleteznéd annak örülnék, mert a gondom az, hogy T-mobilos és garanciális készülékünk van és nem szeretném elcseszni a garanciát.Ezért keresek olyan megoldást, ami legális. Ezért lett volna jó, hogy ha valaki lemásolja a memóriakártyáját.
Elvileg a T-s szoftver is fent van. Rakd fel azt és nem vesznek észre semmit. De előtte készíts biztonsági mentést.
Ha van még kérdésed, akkor abban a topikban tedd fel, majd ott segítenek.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
kungfupanda
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-06-14 kedd 08:19:13
Készüléktípus: nokia c5-00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: kungfupanda »

Köszönöm szépen a segítséget.
Szerintem félre értettük egymást, én nem akarok szoftvert frissíteni. Csak azt hittem, hogy elegendő, ha egy másik T-mobile-os eredeti memóriakártya tartalmát felmásolom az új microsd-re. De látom, hogy ez nem így megy, ezért inkább feladom.
Mégegyszer köszönöm szépen a segítségedet.
Avatar
golyos
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009-04-17 pén. 13:50:06
Készüléktípus: ZTE Grand X IN Rooted-HTC WfS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp 11.ker
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: golyos »

kungfupanda írta:Köszönöm szépen a segítséget.
Szerintem félre értettük egymást, én nem akarok szoftvert frissíteni. Csak azt hittem, hogy elegendő, ha egy másik T-mobile-os eredeti memóriakártya tartalmát felmásolom az új microsd-re. De látom, hogy ez nem így megy, ezért inkább feladom.
Mégegyszer köszönöm szépen a segítségedet.
Ne legyél ennyire földhözragadt.
A szoftverfrissités kb 25 perc és egyrészt új telód van másrészt rajta lesz ami most hiányzik.
A memóriakártya másolása szerintem gázosabb megoldás hiszen ki rendelkezik szűz telefonnal.
Egyszerübb és gyorsabb a szoftvert frissiteni és teljesen legális.
Megjegyzem a t-nél nekem azt sem vették észre,hogy a telefonon a független szoftver van nem pedig T-s.
A szervíz be sem kapcsolja a telefonod hanem rögtön rátolja az aktuális szoftvert és kész viheted.
De ha beviszed egy T-s szervízbe akkor ők is rárakják neked ingyen ha akarod és nem kell vele szorakoznod.
Avatar
kungfupanda
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-06-14 kedd 08:19:13
Készüléktípus: nokia c5-00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: kungfupanda »

Nagyon szépen köszönöm a részletes tanácsokat. Akkor megyek abba a topikba amit javasoltál, elolvasom, hogy mit kell csinálni, és akkor megpróbálom a szoftvert frissíteni, meg az anyagokat rátölteni a telóra. :Notworty:
Avatar
kungfupanda
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-06-14 kedd 08:19:13
Készüléktípus: nokia c5-00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: kungfupanda »

Sziasztok!
A gondom az, hogy a Nokia c6-oo-ra feltelepítettem a "ovi_maps_3_06_11wk23_b05_s60_5_0_5250_plus_195602"-ot azaz a OVI STORE-n levő térképet.Régen, ha a Térképek ikonra kattintás után kiválasztottam a keresést, akkor megjelent egy utcatérkép azonnal.Most pedig előbb internetes csatlakozást akar és utána egy üres lap jelenik meg nagyítós funkcióval és ha elkezdem kicsinyíteni, akkor egy földgöb jelenik meg. A keresőbe akármit beírok, azt írja, hogy ilyen nincs.Ezután kipróbáltam és bemásoltam a telefon memokártyájára az eredeti cities mappát (450mega) és ezután sem jelenik meg a térkép.Mit csinálok rosszul, vagy mi a teendő, hogy tudjam használni az offline térképet.Előre is köszönöm szépen a tanácsokat.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

kungfupanda írta:Sziasztok!
A gondom az, hogy a Nokia c6-oo-ra feltelepítettem a "ovi_maps_3_06_11wk23_b05_s60_5_0_5250_plus_195602"-ot azaz a OVI STORE-n levő térképet.Régen, ha a Térképek ikonra kattintás után kiválasztottam a keresést, akkor megjelent egy utcatérkép azonnal.Most pedig előbb internetes csatlakozást akar és utána egy üres lap jelenik meg nagyítós funkcióval és ha elkezdem kicsinyíteni, akkor egy földgöb jelenik meg. A keresőbe akármit beírok, azt írja, hogy ilyen nincs.Ezután kipróbáltam és bemásoltam a telefon memokártyájára az eredeti cities mappát (450mega) és ezután sem jelenik meg a térkép.Mit csinálok rosszul, vagy mi a teendő, hogy tudjam használni az offline térképet.Előre is köszönöm szépen a tanácsokat.
Szia!
Nokia suite-al tölts rá térképet.
Avatar
kungfupanda
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-06-14 kedd 08:19:13
Készüléktípus: nokia c5-00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: kungfupanda »

Köszönöm, akkor megpróbálom.Ha nem jön össze, akkor visszajövök.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “C-széria”