Nokia C6-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Szabyka77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-10-05 hétf. 21:29:46
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Szabyka77 »

Nektek mennyit bír ki az akku ?
Nekem fél éves a teló de csak 1 napot max pedig nem sokat van használva és 3g se wifi nincs bekapcsolva ...Háttérbe nem fut semmi ...
Akku probléma lehet ?
Azt cserélhetik garban ?
Köszi!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Szabyka77 írta:Nektek mennyit bír ki az akku ?
Nekem fél éves a teló de csak 1 napot max pedig nem sokat van használva és 3g se wifi nincs bekapcsolva ...Háttérbe nem fut semmi ...
Akku probléma lehet ?
Azt cserélhetik garban ?
Köszi!
1 év garancia van az aksira.
Egy taskman programmal kéne megnézni, hogy pontosan mi fut a háttérben, mert a gyári nem mutat mindent.
These users thanked the author potter55 for the post:
Szabyka77 (2011-08-04 csüt. 11:35:27)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Szabyka77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-10-05 hétf. 21:29:46
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Szabyka77 »

Köszönöm.Amióta kilőttem az akku figyelő widgetet most 2.5 nap után merült le :)
Avatar
arthur877
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010-10-15 pén. 10:46:34
Készüléktípus: C6-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Megye, Zsámbok
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: arthur877 »

Nekem napokat bír, bekapcsolt 3G, BT headset használata mellett...
Kocsesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-07-20 szer. 10:36:02
Készüléktípus: Nokia C6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Kocsesz »

Sziasztok!
Légyszi írjatok pár mp3 lejátszót ami működik mis frankón mert már kipróbáltam egy csomót és vagy nem telepíthető pedig sis-es fájlok vagy gagyik (próbáltam a winampot, mediaplayert)vagy olyan oldalt ahol nem jár le a tanúsítvány
Köszi!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Kocsesz írta:Sziasztok!
Légyszi írjatok pár mp3 lejátszót ami működik mis frankón mert már kipróbáltam egy csomót és vagy nem telepíthető pedig sis-es fájlok vagy gagyik (próbáltam a winampot, mediaplayert)vagy olyan oldalt ahol nem jár le a tanúsítvány
Köszi!
Neked s60v5-ös verzió kell.
Tanúsítvány problémáról itt tudsz olvasni.

A TTPod, PowerMp3 stb van rá bőven lejátszó. Itt vannak összeszedve a dolgok.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
qukac
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010-12-03 pén. 10:08:51
Készüléktípus: C6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: qukac »

Bolondozik velem az ovi suite...Délelőtt kiírta hogy elérhető frissítés van a telefonra de akkor nem volt időm megcsinálni,most megint rádugtam frissítettem először az ovi suite-ot aztán akartam a telefonnak nekiállni de már nem lát semmilyen frissítési lehetőséget a szoftver.T-mobile-os vagyok és megörültem először mert azt hittem végre itt a régen várt 40-es szoft. de amúgy is csak kisebb programfissítéseket írt ki :S
Arcus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010-09-03 pén. 17:56:56
Készüléktípus: N73
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Arcus »

üdv

Vettem én is egy ilyen telót, nagyon tetszett képekről emg amiket olvastam róla, hát enkem a gombok rajta elég gagyinak tűnnek ( műanyag) főleg a kamera gomb. Ami még nem tetszik, Wifi hálózatot ha keresek, és talál 3-at rámegyek az egyikre hogy csatlakozzon, de kéri hogy irjam be az SSID nevet, ilyennel még nem találkoztam, minek kell megadni neki, ha kiválasztom amelyikre csatlakozni akarok? A másik a fényképezés, beállitom hogy felhős mód, meg vakut kikapcsolom, kilépek a fényképezésből, majd vissza már nincsenek meg amiket beállítottam. GPS műholdat hol kell kerestetni vele? WIFI kezelő progi nincs valami? Milyen programokat érdemes rátelepiteni? ( videolejátszó, navigáció, msn, böngésző) Szignózásban, hack-elésben, is kérnék segítséget! Tmobilos vagyok, szoftver: 20.0.42 ( ezt írja legfrissebbnek :( ) Köszi!
Avatar
golyos
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009-04-17 pén. 13:50:06
Készüléktípus: ZTE Grand X IN Rooted-HTC WfS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp 11.ker
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: golyos »

Arcus írta:üdv

Vettem én is egy ilyen telót, nagyon tetszett képekről emg amiket olvastam róla, hát enkem a gombok rajta elég gagyinak tűnnek ( műanyag) főleg a kamera gomb. Ami még nem tetszik, Wifi hálózatot ha keresek, és talál 3-at rámegyek az egyikre hogy csatlakozzon, de kéri hogy irjam be az SSID nevet, ilyennel még nem találkoztam, minek kell megadni neki, ha kiválasztom amelyikre csatlakozni akarok? A másik a fényképezés, beállitom hogy felhős mód, meg vakut kikapcsolom, kilépek a fényképezésből, majd vissza már nincsenek meg amiket beállítottam. GPS műholdat hol kell kerestetni vele? WIFI kezelő progi nincs valami? Milyen programokat érdemes rátelepiteni? ( videolejátszó, navigáció, msn, böngésző) Szignózásban, hack-elésben, is kérnék segítséget! Tmobilos vagyok, szoftver: 20.0.42 ( ezt írja legfrissebbnek :( ) Köszi!
Szignózás,hackelés, Minden fent van az oldalon a forumban. viewtopic.php?f=82&t=3080
Nekem semilyen SSID nevet nem kért még soha.Free wifire és a saját kodoltamra is rácsatlakozik gond nélkül.A fényképező minden kilépésnél visszalép az eredeti beállitásra,ez ilyen mint minden Nokián.
Gps pozició Menű-alkalmazások-hely-gps adatok és már keresi is a műholdat.De ha rámész a Térképekre akkor is keresni kezd.Szabadtéren csináld az első inditást mindenképpen ha nem használsz netet.Az első mindig több idő utána gyorsabb.
Arcus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010-09-03 pén. 17:56:56
Készüléktípus: N73
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Arcus »

Köszi a választ. Vadi új a teló, mégis összecsukva egy picit lötyög a billentyűzet. Nagyon félek már kinyitni is, nem törhet le vagy valami? Másik kérdés, navifirm-el már van sokkal újabb magyar szoft., igaz t-mobilos nincs, de ha felrakom a gyárit akkor gondolom a garancia is ugrik? Valahogy meglehet csinálni hogy a gari igy ne ugorjon?

cert. hack-elést elkezdtem:
felmentem a megadott oldalra: http://cer.s603rd.cn/index.php megcsináltam amit kér és ezt irja ki:
You have successfully submitted the application which will be completed within 12 hours as soon as possible for you, and you can re-enter the serial number at any time to inquire whether or not the completion of your inquiries.
Please collecte the web site to download the certificate again, and I hope you promote our website so that others can quickly obtain the certificate Saipan.

Ez most mi? :sly:
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”