Nokia C6-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
vezeto
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010-12-15 szer. 11:22:26
Készüléktípus: C6-00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: vezeto »

Sziasztok!

Eddig is sok okosságot tudtam meg amit ez úton is köszönök.

Lenne egy sürgős kérdésem:
bluetooth-on keresztül kaptam a telefonra egy doc fájlt amit nem tudok más mappába áthelyezni csak valami saját mappa nevü helyre,
az üzeneteket a memoriakártyára mentem de hiába másolom le a kártyát nem találom rajta a kapott fájlt pedig a telefonon fent van,
a telefon fájlkezelőjével megnéztem de azzal sem találom sem a kártyán sem a tel memoróájában.
valaki tudna segíteni miként tudom levadászni a telefonról a fájlt?
linuxom van és az ovi suit-ot nem tudom használni

válaszokat előre is köszönöm
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

vezeto írta:Sziasztok!

Eddig is sok okosságot tudtam meg amit ez úton is köszönök.

Lenne egy sürgős kérdésem:
bluetooth-on keresztül kaptam a telefonra egy doc fájlt amit nem tudok más mappába áthelyezni csak valami saját mappa nevü helyre,
az üzeneteket a memoriakártyára mentem de hiába másolom le a kártyát nem találom rajta a kapott fájlt pedig a telefonon fent van,
a telefon fájlkezelőjével megnéztem de azzal sem találom sem a kártyán sem a tel memoróájában.
valaki tudna segíteni miként tudom levadászni a telefonról a fájlt?
linuxom van és az ovi suit-ot nem tudom használni

válaszokat előre is köszönöm
Szia!

Tedd fel az X-plore progit, abban van Üzenetkezelő, amivel a kapott fájlokat oda másolod ahova akarod.
B187
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-05-26 csüt. 09:57:39
Készüléktípus: c-6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: B187 »

nokia C6 eladó!!!! fóliás, 2év garis alig használt, minden gyári tartozékával. irány ár: 45000ft
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

B187 írta:nokia C6 eladó!!!! fóliás, 2év garis alig használt, minden gyári tartozékával. irány ár: 45000ft
Van apró rész, inkább oda nyiss neki egy topicot, figyelj a hirdetés adataira!
npontpeti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011-05-28 szomb. 11:44:10
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: npontpeti »

Hello! Olyan problémám van, hogy szeretnék névjegyhez csengőhangot társítani, és a küvetkezőt írja kia a telefon:"A névjegyet át kell másolni a telefonmemőriába a kijelölt adat hozzáadásához. Folytatja?" Meg is csinálom, de ezután 2x jelenik meg az adott névjegy. Próbáltam csak SIM memória használattal, meg csak Telefonmemóriával, meg egyszerre a kettővel, de vagy nem jelent meg egy névjegy sem, vagy valamelyik többször. Úgy szeretném beállítani, hogy csak 1x jelenjen meg a névjegy. Köszönöm a segítséget!!!
npontpeti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011-05-28 szomb. 11:44:10
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: npontpeti »

És még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha SIM memóriára van állítva a telefon(névjegyzék) mentése, akkor nem is lehet a névjegyhez csengőhangot rendelni? Köszi
flompi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-05-28 szomb. 19:44:14
Készüléktípus: c6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: flompi »

Helló!
Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet a qwerty-s billentyűzeten ékezetes betűket előcsalni? Igaz még csak 4 napja van meg a c6-om, de nem sikerült felfedezni(ha létezik) azt a billentyűkombinációt vagy beállítást. A válaszokért és segítségért előre is köszi!
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

flompi írta:Helló!
Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet a qwerty-s billentyűzeten ékezetes betűket előcsalni? Igaz még csak 4 napja van meg a c6-om, de nem sikerült felfedezni(ha létezik) azt a billentyűkombinációt vagy beállítást. A válaszokért és segítségért előre is köszi!
Vagy hosszan nyomod a sárga karakteres gombokat, és azt írja, vagy pedig előtte nyomsz egy shift-et (bal alsó sarokban egy sárga nyil /fn/)
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

npontpeti írta:És még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha SIM memóriára van állítva a telefon(névjegyzék) mentése, akkor nem is lehet a névjegyhez csengőhangot rendelni? Köszi
Sokkal jobb, ha minden névjegyedet a telefon memóriáján tárolsz. Anno, mielőtt megvettem az első symbian telefonom és is a SIM-en tároltam mindent. Hidd el jobb, ha a telefonon van, több mindent tudsz beállítani, meg nem nyekereg mindenért. Ha meg félnél, hogy elvesznének ezer fajta szinkronizáció, és biztonsági mentés létezik hálistennek. Ovi Suite, https://contactsui.ovi.com/contacts, Névjegyzékben: opciók-névjegykártya másol, Fájlkezelő-mentés
Avatar
golyos
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009-04-17 pén. 13:50:06
Készüléktípus: ZTE Grand X IN Rooted-HTC WfS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp 11.ker
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: golyos »

Hello!

Opera mobile 11.00.1444 -et használok.
Sokszor kiirja,hogy kevés a memoria zárjak be néhány alkalmazást.Ezt hogyan birnám kiküszöbölni-javítani?
Tudomásom szerint semmi nincs nyitva hacsak a háttérben nem fut valami.Mondjuk taskmanegert nem használok.
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”