Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
Demens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011-04-20 szer. 16:33:22
Készüléktípus: LG Optimus 4X HD
Nem: Férfi
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Demens »

envagyok írta:Következő szoftvereket keresek nokia c7 anna-ra, de valahogy nem sikerült sehogy sem erre a rendszerre kompatibilis programokat találnom:

1.: remote desktop program, amivel a mobiltelefonon keresztül elérem a pc-m.

2.: vpn szoftver, amivel távolról be tudok lépni az otthoni hálózatomba

3.: illetve van egy nas-om, érdekelne, azt wifi-n keresztül hogyan tudom a legegyszerűbben elérni.

Előre is köszönöm a segítséget.
1.: Teljes értékű dekstop programot én még symbianra nem találtam (nagy szívfájdalmam), csak olyanokat, amikkel a kurzort tudod vezérelni és kattintani, meg 1-2 műveletet végrehajtani, de ennyi. Androidra van, azt tudom.
Alcatel OT 302 - Sony Ericsson T100 - Nokia 3100 - Sony Ericsson T290i - Siemens A31 - Nokia 3500 classic - Nokia 3110 classic - Nokia C7-00 + Sony Ericsson Xperia X1 - LG Optimus 4X HD
Avatar
Demens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011-04-20 szer. 16:33:22
Készüléktípus: LG Optimus 4X HD
Nem: Férfi
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Demens »

Sziasztok.
Lecseréltem a hátterem arra a Belles gyárira amin ilyen narancssárga, piros árnyalatú tollak vannak. A Coming Next widget-et hozzá akartam alakítani, az előző háttérrel remekül működött. Skin Fetcher-el végig csináltam mindent ahogy kell, erre generált egy világos szürke hátteret, (nem a gyári kékes-szürke) amin a szavakat is alig látom. Próbáltam mindenféle beállítást variálni, töröltem a generált skineket a C:/data mappából, újraindítások, de mindig ugyanazt generálja.
Mit csinálhatnék még?
Előre is köszi.
Alcatel OT 302 - Sony Ericsson T100 - Nokia 3100 - Sony Ericsson T290i - Siemens A31 - Nokia 3500 classic - Nokia 3110 classic - Nokia C7-00 + Sony Ericsson Xperia X1 - LG Optimus 4X HD
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Demens írta:1.: Teljes értékű dekstop programot én még symbianra nem találtam (nagy szívfájdalmam), csak olyanokat, amikkel a kurzort tudod vezérelni és kattintani, meg 1-2 műveletet végrehajtani, de ennyi. Androidra van, azt tudom.
Sajnos amig nem lesz 1280-as felbontása 17' méretben a telónak (kb annyi mint a monitoré) addig sose nevezhető teljes értékűnek.. Mostanában már egeret és usb billentyűzetet ugyan tudok a telefonhoz csatolni.
Van VNC progi S60-ra. A PC verziója is azt tudja amit írsz. Minek több?
Van másfajta progi is ami tud winampot egyebet vezérelni, bluetooth-on át (S60v2-n interneten át is) de azon funkciókat nem nevezném "remote desktop"-nak.
keszgreg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-11-21 hétf. 22:39:45
Készüléktípus: Nokia N82 Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: keszgreg »

Sziasztok, a következőt kérdezném. Körülbelül 3 hete vettem a t-mobile-nál egy c7-et. Symbian3 van rajta, de annát szeretnék rá rakni az nfc kihasználása miatt meg mert jobban is tetszik. Hogyan tudnám frissíteni? Jah és a garancia nem veszlik el szerintetek? Előre is köszi. ;)
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

keszgreg írta:Sziasztok, a következőt kérdezném. Körülbelül 3 hete vettem a t-mobile-nál egy c7-et. Symbian3 van rajta, de annát szeretnék rá rakni az nfc kihasználása miatt meg mert jobban is tetszik. Hogyan tudnám frissíteni? Jah és a garancia nem veszlik el szerintetek? Előre is köszi. ;)
Szia!

Nokia suiton is tudod frissíteni, garancia nem veszlik el! ;)
radolive
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-09-07 hétf. 15:55:40
Készüléktípus: Lumia 710
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: radolive »

Üdvözletem!

Nagy tisztelettel szeretnék megkérni egy(vagy több) hozzáértőt, akinek a kisujjában van a Belle os-re váltás Annaról. Elolvastam Taylor oldalát(nagyon jó a leírás azoknak akik már csináltak hasonlót), próbáltam értelmezni az ott leírtakat, de mivel teljesen laikus vagyok a témához, nem kezdtem bele. Nekem egy link is jó, ahol tényleg lépésről-lépésre le van írva minden.

Előre is köszönöm!
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

radolive írta:Üdvözletem!

Nagy tisztelettel szeretnék megkérni egy(vagy több) hozzáértőt, akinek a kisujjában van a Belle os-re váltás Annaról. Elolvastam Taylor oldalát(nagyon jó a leírás azoknak akik már csináltak hasonlót), próbáltam értelmezni az ott leírtakat, de mivel teljesen laikus vagyok a témához, nem kezdtem bele. Nekem egy link is jó, ahol tényleg lépésről-lépésre le van írva minden.

Előre is köszönöm!
De ott is lépésről lépésre van minden! De Itt van a C7 CFW ott is levan írva! ;)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

nokiae668 írta:
radolive írta:Üdvözletem!

Nagy tisztelettel szeretnék megkérni egy(vagy több) hozzáértőt, akinek a kisujjában van a Belle os-re váltás Annaról. Elolvastam Taylor oldalát(nagyon jó a leírás azoknak akik már csináltak hasonlót), próbáltam értelmezni az ott leírtakat, de mivel teljesen laikus vagyok a témához, nem kezdtem bele. Nekem egy link is jó, ahol tényleg lépésről-lépésre le van írva minden.

Előre is köszönöm!
De ott is lépésről lépésre van minden! De Itt van a C7 CFW ott is levan írva! ;)
Megpróbálhatom, de szerintem Taylor oldalán nagyon részletes a leírás!
1.Elöször letöltöd a phoenixet: http://www.mediafire.com/?uembonu7rvjjohf Telepítés közben virusírtó legyen kikapcsolva és semmilyen nokiás progi ne fusson még a háttérben sem! Win7 esetében rendszergada módban futtasd!
2.Taylor oldaláról letöltöd ezt a fájlt: Nokia C7 RM-675 RC Belle euro3.....
3. A letöltött fájlokat bemásolod ide: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-675 (ha a mappa nem létezik akkor létrehozod)
4.Ahonnan letöltötted az elöző csomagot onnan letöltöd egy mappába (csinálsz egy tetszőleges nevű mappát a gépeden) a következő fájlokat:
Nokia C7 RM-675 111.030.0607 Calibrated core
A rofs3 cleaned mappából a RM-675 111.030.0607 02.01 truetest 79u prd.rofs3 fájlt!
A hacked uda mappából pedig a RM-675 111.030.0607 U01.01 79u.uda fájlt!
Aztán követed a videón látottakat addig, hogy kitörlöd az utolsó fájlt! Ezután annyi a változás, hogy a külön mappába letöltött fájlokat szépen betallózod és felülírod velük a már ottlévőket!
radolive
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-09-07 hétf. 15:55:40
Készüléktípus: Lumia 710
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: radolive »

köszönöm Todo, valami ilyesmire gondoltam. Este ki is próbálom. Köszönöm
csabai22
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 11:20:05
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note4
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: csabai22 »

Sziasztok!Olyan háttérképet keresek,mint a nokia lumina 800 reklámokban azok a színes négyszögek.
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”