Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

pelyhe67 írta:sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha Bluetoos-on keresztül küldenek nekem üzenetet, hogy tudom beállítani, hogy hová mentse a telefonom az üzeneteket. Eleinte a bejövő üzenetek közé kerültek az adatok, most viszont már az E meghajtó Received Files mappába kerülnek. Ezt szeretném módosítani de nem tudom, hogy hogyan kell. Aki tud kérem segítsen!!!
Következő kérdésem lenne, hogy a Hívó nevének kimondása funkció alaphangja módosítható e? Ugyanis androidos telefonokon sokkal szebb hangzású programok vannak.
Várom válaszotokat köszönettel: Pelyhe67
Első kérdésre a válasz: viewtopic.php?f=136&t=3122#32 és még sok minden másra!!!
Másodikra: Nem
ackok21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 00:28:46
Készüléktípus: c7
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: ackok21 »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Ha a névjegyzékben beírom a születésnapokat, azok mért nem jelennek meg a naptárban? Nem akarok külön naptárbejegyzéseket is létrehozni, egyszerűbb, ha minden egy helyen van. Van erre valami megoldás, az spb mobile shall-en kívül (abban működik, de nem túl igényes az alkalmazás)?
Előre is köszönöm a válaszokat!
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

ackok21 írta:Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Ha a névjegyzékben beírom a születésnapokat, azok mért nem jelennek meg a naptárban? Nem akarok külön naptárbejegyzéseket is létrehozni, egyszerűbb, ha minden egy helyen van. Van erre valami megoldás, az spb mobile shall-en kívül (abban működik, de nem túl igényes az alkalmazás)?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Ha a nevjegyeknel beirod akkor latnod kell a naptarban is! Nekem latszik! ;)
These users thanked the author nokiae668 for the post:
ackok21 (2011-10-03 hétf. 09:19:17)
Rating: 2.63%
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

ackok21 írta:Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Ha a névjegyzékben beírom a születésnapokat, azok mért nem jelennek meg a naptárban? Nem akarok külön naptárbejegyzéseket is létrehozni, egyszerűbb, ha minden egy helyen van. Van erre valami megoldás, az spb mobile shall-en kívül (abban működik, de nem túl igényes az alkalmazás)?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Ha jól tudom akkor amikor beírod az ovi suite-nál a szülinapi dátumokat akkor utánna nem csak a névjegyzéket kell szinkronozálni hanem a "naptár és feladatok-at" is, és akkor megjelenik a telo naptárjában is a bejegyzés ( nálam müködik )! Persze ehhez még a szinkronizálási beállitásoknál megfelelően kell beállitani a szinkronizálni kivánt naptárelemek ídőtartományát!
These users thanked the author Todo for the post:
ackok21 (2011-10-03 hétf. 09:19:05)
Rating: 2.63%
ackok21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 00:28:46
Készüléktípus: c7
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: ackok21 »

Köszönöm, de akkor az összes szülinapot külön újra be kéne írni az ovi suitnál? Vagy azt szinkronizálásnál magától megoldja?
ackok21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 00:28:46
Készüléktípus: c7
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: ackok21 »

nokiae668 írta: Ha a nevjegyeknel beirod akkor latnod kell a naptarban is! Nekem latszik! ;)
Nem értem akkor nekem mért nem:( Megpróbáltam más s^3-as készülékeken, de azokon sem mutatta... Te nem állítottál rajta valamit, esetleg egy hack, vagy vmi alkalmazás...
Avatar
Pacee
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2009-08-21 pén. 12:46:35
Készüléktípus: Microsoft Lumia 950
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Pacee »

Ez érdekes! Próbaként beállítottam egy születésnapot 5.-re mert eddig nem tároltam őket a telefonban, de a naptárban nekem sem jelzi.
Eddigi készülékeim (sorban): Nokia 2110, Ericsson T20, Nokia 7210, Nokia 3650, Nokia 6230 & 3120, Nokia E51, Nokia C7-00, Nokia Lumia 620, LG Optimus F6, Blackberry Z10, Microsoft Lumia 950
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Sziasztok!
Nálam ha belemegyek a névjegyzékbe akkor a szerkesztés résznél (egy adott névnél) nincs születésnap megadási lehetőség!
Az ovi suite-val szinkronizálva vannak a névjegyeim! Ha itt megyek bele a névjegyzékbe akkor van lehetőség születésnap megadására (nap, hónap, év)!
Amikor beírtam az összes szülinapot (ami számomra fontos) akkor elöbb újra leszinkronizáltam a névjegyzéket, majd utánna a "naptár és feladatok-at" is, és ezekután minden beírt szülinap megjelent a naptárban is!Nem tudom, hogy van-e egyszerübb módja, de nekem igy sikerült és mtatja az összes szülinapot!
Amikor elöször próbálkoztam akkor hiába szinkronizáltam nem mutatta a szülinapokat, de rájöttem, hogy azért, mert a beállitásoknál a naptár és feladatok ídőtartomány "kevés volt"! Ezt úgy kell érteni, hogy beírtam például egy februári szülinapot (májusban) a szinkronizálási ídőtartomány viszont az aktuális naptól vissza 3 hét, előre pedig szintén 3 hét volt, tehát a beírt dátum kiesett az ídőtartományból! Miután átálitottam 1-1 évre, mindjárt megjelent az összes beírt szülinap!
These users thanked the author Todo for the post:
ackok21 (2011-10-03 hétf. 09:18:50)
Rating: 2.63%
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

6_2_3_0_i írta:
Doky586 írta:C7 telefonhoz keresek töltőt. De nem hálózati vagy autóst, hanem olyat hogy teszek a töltőbe négy ceruzaelemet, majd bedugom a telefonba és feltölti azt. Azaz kiránduláson sátorozáskor is használható távol mindentől. Legfeljebb veszek egy karton ceruzaelemet..
Sztem te vmi ilyesmit keresel:
http://www.dealextreme.com/p/aa-battery ... pack-15048
Kb. 2-3 hét még megjön, 4dolcsi ~800Ft. Szállítási díj nincs!
Ha körülnézel az oldalukon van jópár ilyen, szolártöltővel kiegészítve is.

Én épp mostanában rendeltem tőlük kábeleket, paypal-al fizettem, bő két hét alatt itt volt a cucc gond nélkül.
OK köszi az infót. Megrendeltem én is pár dolgot próbaképp.
(a 0.01$ airmail ár alatt maradtam, ez még nem szerepelt a tételek közt)
Ugye a Posta hozza, és csak bedobják a postaládába? Mivel olyan címet adtam meg ahol nem tartózkodok napközben.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Doky586 írta:
6_2_3_0_i írta:
Doky586 írta:C7 telefonhoz keresek töltőt. De nem hálózati vagy autóst, hanem olyat hogy teszek a töltőbe négy ceruzaelemet, majd bedugom a telefonba és feltölti azt. Azaz kiránduláson sátorozáskor is használható távol mindentől. Legfeljebb veszek egy karton ceruzaelemet..
Sztem te vmi ilyesmit keresel:
http://www.dealextreme.com/p/aa-battery ... pack-15048
Kb. 2-3 hét még megjön, 4dolcsi ~800Ft. Szállítási díj nincs!
Ha körülnézel az oldalukon van jópár ilyen, szolártöltővel kiegészítve is.

Én épp mostanában rendeltem tőlük kábeleket, paypal-al fizettem, bő két hét alatt itt volt a cucc gond nélkül.
OK köszi az infót. Megrendeltem én is pár dolgot próbaképp.
(a 0.01$ airmail ár alatt maradtam, ez még nem szerepelt a tételek közt)
Ugye a Posta hozza, és csak bedobják a postaládába? Mivel olyan címet adtam meg ahol nem tartózkodok napközben.
igen a posta hozza, nekem mindig az hozott mindent! :)

A belleről nem tudtok valamit??? :D :) ;)
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”