Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
Demens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011-04-20 szer. 16:33:22
Készüléktípus: LG Optimus 4X HD
Nem: Férfi
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Demens »

Sziasztok.
Megpróbáltam telepíteni ezt: Mp3Cut_v2.06_S^3.sis. Frissítési hibát ír ki. Ez miért lehet? Még soha előtte nem telepítettem ennek semmilyen régebbi verzióját.
Alcatel OT 302 - Sony Ericsson T100 - Nokia 3100 - Sony Ericsson T290i - Siemens A31 - Nokia 3500 classic - Nokia 3110 classic - Nokia C7-00 + Sony Ericsson Xperia X1 - LG Optimus 4X HD
Avatar
WeghA
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2010-12-01 szer. 14:50:42
Készüléktípus: Nokia C7 +8Gb Kingston MicroSD
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: WeghA »

Sziasztok!
Tudtok valami olyan programot ami például az Opera, Garmin ikonját Annásra változtatja, hogy illeszkedjen a többihez? Valahogy meg lehet ezt oldani?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

WeghA írta:Sziasztok!
Tudtok valami olyan programot ami például az Opera, Garmin ikonját Annásra változtatja, hogy illeszkedjen a többihez? Valahogy meg lehet ezt oldani?
Próbáld ki ezt.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Demens írta:Sziasztok.
Megpróbáltam telepíteni ezt: Mp3Cut_v2.06_S^3.sis. Frissítési hibát ír ki. Ez miért lehet? Még soha előtte nem telepítettem ennek semmilyen régebbi verzióját.
Van valami összetevője a programnak, ami már a telefonon rajta van.
Próbáld ki ezt a szerkesztőt.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Sziasztok
C7 telefonhoz keresek töltőt. De nem hálózati vagy autóst, hanem olyat hogy teszek a töltőbe négy ceruzaelemet, majd bedugom a telefonba és feltölti azt. Azaz kiránduláson sátorozáskor is használható távol mindentől. Legfeljebb veszek egy karton ceruzaelemet..

Mi lehet ennek a neve?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Doky586 írta:Sziasztok
C7 telefonhoz keresek töltőt. De nem hálózati vagy autóst, hanem olyat hogy teszek a töltőbe négy ceruzaelemet, majd bedugom a telefonba és feltölti azt. Azaz kiránduláson sátorozáskor is használható távol mindentől. Legfeljebb veszek egy karton ceruzaelemet..

Mi lehet ennek a neve?
Töltés ceruzaelemről a neve. :mrgreen:
Vagyis Nokia DC-8.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
WeghA
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2010-12-01 szer. 14:50:42
Készüléktípus: Nokia C7 +8Gb Kingston MicroSD
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: WeghA »

potter55 írta:
WeghA írta:Sziasztok!
Tudtok valami olyan programot ami például az Opera, Garmin ikonját Annásra változtatja, hogy illeszkedjen a többihez? Valahogy meg lehet ezt oldani?
Próbáld ki ezt.

Köszi. Működik a program, de nekem csak a mappa ikonokat sikerül változtatnom. A zene lillás mappa ikonját sikerült is eltüntetnem és lett belőle egy sima sárga ikon mappa
Hogy lehetne ezt vissza csinálni?
Letöltöttem egy mappa ikon pakkot amibe .mif kiterjesztésű fájlok vannak tudok azzal valamit kezdeni? Olyan jó lenne szép egységes ikonok lennének.
lichtenc7
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-09-22 csüt. 23:33:00
Készüléktípus: c7
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: lichtenc7 »

Sziasztok...
Következő a problémám...
Frissítettem ezt az anna szoftot amit az ovi dobott...
Ennek örömére lassabb lett a telom... már a menü gomb megnyomásakor is gondolkodik..
aztán még eltűnt az office is róla meg a reader is... a főmenübe a kereső, a mobiltv és a új zenék menünek nincs ikonja, na ebből is gondolom hogy valami nem kerek... és egyéb hibajelenségek... Ha valaki tudna segíteni hogy mi a francot csináljak vele azt nagyon megköszönném!!! Vagy hogy tudom visszavarázsolni az előző szoftot vagy valami... Ismerőseim körében akiknek ilyen telefonjuk van, azon szerencsések közé tartoztam akiknek hibátlanul és gyorsan működött a teloja, de a frissítés óta rotty!
Jah ez az nfc technológia szépnek tűnik, de próbáltuk 2 c7-tel és nem működik, és úgy veszem észre hogy blutuszt használ...
Még annyi, megrepedt a kijelzőmön az üveg... gariba nem javítják... de a töltőm is elment 1 hónapra rá... lovém sajna nem volt hogy kijavíttassam az üveget... de a töltőjét azt azért megcsinálhatták volna, de nem. Hivatkoztak hogy a külső sérülés miatt. Hozzáteszem: kabátzsebbe repedt meg az üveg elvileg nem érte semmi külső behatás a melegen kívül, ja és bőrtokban volt. A lényeg hogy a szerviz óta 2 napot bír az aksi energiatakarékos üzemmódba, úgy hogy szegényt alig használom, sőt napi 5 percet sem telefonálok róla.... (A 15 centis adatkábelről töltöm, laptopról) Valakinek valami ötlet? Vélemény? Valami?

Előre is köszönöm ha valaki valami értékes hozzászólással tud gazdagítani...
További szép napot mindenkinek, vagy holnapot.. :D
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

lichtenc7 írta:Sziasztok...
Következő a problémám...
Frissítettem ezt az anna szoftot amit az ovi dobott...
Ennek örömére lassabb lett a telom... már a menü gomb megnyomásakor is gondolkodik..
aztán még eltűnt az office is róla meg a reader is... a főmenübe a kereső, a mobiltv és a új zenék menünek nincs ikonja, na ebből is gondolom hogy valami nem kerek... és egyéb hibajelenségek... Ha valaki tudna segíteni hogy mi a francot csináljak vele azt nagyon megköszönném!!! Vagy hogy tudom visszavarázsolni az előző szoftot vagy valami... Ismerőseim körében akiknek ilyen telefonjuk van, azon szerencsések közé tartoztam akiknek hibátlanul és gyorsan működött a teloja, de a frissítés óta rotty!
Jah ez az nfc technológia szépnek tűnik, de próbáltuk 2 c7-tel és nem működik, és úgy veszem észre hogy blutuszt használ...
Még annyi, megrepedt a kijelzőmön az üveg... gariba nem javítják... de a töltőm is elment 1 hónapra rá... lovém sajna nem volt hogy kijavíttassam az üveget... de a töltőjét azt azért megcsinálhatták volna, de nem. Hivatkoztak hogy a külső sérülés miatt. Hozzáteszem: kabátzsebbe repedt meg az üveg elvileg nem érte semmi külső behatás a melegen kívül, ja és bőrtokban volt. A lényeg hogy a szerviz óta 2 napot bír az aksi energiatakarékos üzemmódba, úgy hogy szegényt alig használom, sőt napi 5 percet sem telefonálok róla.... (A 15 centis adatkábelről töltöm, laptopról) Valakinek valami ötlet? Vélemény? Valami?

Előre is köszönöm ha valaki valami értékes hozzászólással tud gazdagítani...
További szép napot mindenkinek, vagy holnapot.. :D
Szia!
Csinálj egy biztonsági mentést, de csak a névjegyzékről, naptárbejegyzésekről, képekről és videókról! Aztán a fájlkezelőben formázd le az E meghajtót és ha van memóriakártya a telcsibe (F) akkor azt is! A navifirm progival: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=43692
Nokia Care Suite módban az elöre kijelölt 8 fájl mellé még pipáld ki a "RM-675_M005.21.emmc.fpsx" fájlt! Igy együtt a 9 fájlt phoenixel felteszed a telóra és minden tökéletes lesz! Miután frissítettél Annára lesz két újabb frissítés " 1/2, 2/2", többek között ezek tartalmazzák az office és a reader progikat!
Phoenix használata: viewtopic.php?f=64&t=40
Ezen az oldalon: viewtopic.php?f=82&t=2885 megtalálod a képes utmútatókat is
"-Saját Phoenix help, képekkel: Letöltés (Norm és Dead mod)
-További fontos phoenix help: Phoenix Stay in Flash Mode (Legújabb phoenix-hez)" úgyanitt a megosztásnál le tudod tölteni a legfrissebb phoenixet!
Azon ne is törd a fejed, hogy az elöző szoftot visszateszed, mert hazavágod a telcsidet!!!
Sok érdekességet pedig itt is olvashatsz: viewtopic.php?f=136&t=3122
These users thanked the author Todo for the post:
lichtenc7 (2012-01-03 kedd 12:39:25)
Rating: 2.63%
6_2_3_0_i
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:20:42
Készüléktípus: HUAWEI P9
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: 6_2_3_0_i »

Doky586 írta:Sziasztok
C7 telefonhoz keresek töltőt. De nem hálózati vagy autóst, hanem olyat hogy teszek a töltőbe négy ceruzaelemet, majd bedugom a telefonba és feltölti azt. Azaz kiránduláson sátorozáskor is használható távol mindentől. Legfeljebb veszek egy karton ceruzaelemet..

Mi lehet ennek a neve?
Sztem te vmi ilyesmit keresel:
http://www.dealextreme.com/p/aa-battery ... pack-15048
Kb. 2-3 hét még megjön, 4dolcsi ~800Ft. Szállítási díj nincs!
Ha körülnézel az oldalukon van jópár ilyen, szolártöltővel kiegészítve is.

Én épp mostanában rendeltem tőlük kábeleket, paypal-al fizettem, bő két hét alatt itt volt a cucc gond nélkül.
Egyébként meg lehet, hogy az Asia Center kütyüseinél is találsz ilyet.
These users thanked the author 6_2_3_0_i for the post:
bandiras (2011-09-23 pén. 12:22:31)
Rating: 2.63%
2110i, 6110, 7110, 6210, 6310, 6230i, E51, C7 RIP NOKIA :-( Galaxy S4 mini, HUAWEI P9
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”