Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
bandiras
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2010-08-25 szer. 13:22:49
Készüléktípus: SGS4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pestújhely
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: bandiras »

potter55 írta:
CsCsabesz írta:Szevasztok

T-s c7-re feltettem az euro3-t kb. 2 hete. Minden szép és jó volt míg nem párosítottam a héten a brutus fülesemmel. Most már azért nem vagyok olyan happy!
Több gondom is van jelenleg a készülékkel:
1, csatlakozási hiba felirattal megszakítja az élő vonalamat (anna előtt ez nem volt jellemző)
2,hívok valakit, nálam nagy kuss még vonalhang sincs a hívottnál pedig rendesen kicseng, de ott is nagy kuss van (anna előtt soha nem volt ilyen gondom)
3,bejövő hívásom van a mobil csörög a füles meg sem nyikkan, felvenni csak a mobilról tudom, de beszélni már nem tudunk. Kinyomom, majd azonnal visszahívom és láss csodát minden rendesen működik. A brutus és a füles ikonja végig ott kuksol a jobb felsőben. (anna előtt ez sem volt)
A fenti gondok naponta többször is jelentkeznek.
Ötlet?
Ereszem rá megint a phoenixet?
Csináljak belőle gyertyatartót?
Tedd fel megint a szoftvert phoenix-szel. Ha utána se jó, akkor szerviz.

Nekem is csinálta ezt, amíg használtam a Speeddial-t... mióta nem használom sokkal boldogabb vagyok :)
Egyébként a hard reset nagyon sok problémámat megoldotta, úgy látszik nyomokban már jelen van a Microsoft...
Simacsiga1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-09-09 pén. 12:21:31
Készüléktípus: S3 I9305
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Simacsiga1 »

Sziasztok!most frissítettem annara,ahol megjelent az nfc.az lenne a kérdésem,hogy valakinek működik-e,mert próbáltam az egyik haverommal,neki is c7es van,és nem sikerült,pedig az nfc be van kapcsolva.ha van vkinek ötlete,írjon! Előre is köszi!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Simacsiga1 írta:Sziasztok!most frissítettem annara,ahol megjelent az nfc.az lenne a kérdésem,hogy valakinek működik-e,mert próbáltam az egyik haverommal,neki is c7es van,és nem sikerült,pedig az nfc be van kapcsolva.ha van vkinek ötlete,írjon! Előre is köszi!
Tudod mi azaz NFC? :hmm2: Itt a válasz is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
zsoltix
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-03-13 vas. 20:43:05
Készüléktípus: Motorola Defy
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: zsoltix »

Simacsiga1 írta:Sziasztok!most frissítettem annara,ahol megjelent az nfc.az lenne a kérdésem,hogy valakinek működik-e,mert próbáltam az egyik haverommal,neki is c7es van,és nem sikerült,pedig az nfc be van kapcsolva.ha van vkinek ötlete,írjon! Előre is köszi!
Nekem működik!
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Sziasztok!
Használja valamelyikőtök ezen telefont SIP (VoIP) telefonálásra? (VoipBooster, VoipCheap stb)
A SIP profilt sikeresen beállítottam és azt írja regisztrálva, de nem tudom hogy indítsak rajta keresztül hívást. Az S60-ra való leírást hiába olvasgatom.. Tudtok segíteni?
Avatar
tnoise
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:29:21
Készüléktípus: C7
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: tnoise »

Doky586 írta:Sziasztok!
Használja valamelyikőtök ezen telefont SIP (VoIP) telefonálásra? (VoipBooster, VoipCheap stb)
A SIP profilt sikeresen beállítottam és azt írja regisztrálva, de nem tudom hogy indítsak rajta keresztül hívást. Az S60-ra való leírást hiába olvasgatom.. Tudtok segíteni?
Szia, én Voip-ra a MobileVoip alkalmazást használom - ott semmilyen beállításra nincs szükség. Regisztrálsz a www.12voip.com-on, letöltöd mobilra és akár PC-re is, és máris olcsóbban hívod a világot - a saját számod kijelzésével (ez nem alapbeállítás).
A környező országok legtöbbjében a vezetékes számok ingyen hívhatók - de felhívnám a figyelmed a fair use policy-ra ;) nekem néhány óra után elkezdett fogyni a keretem.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Néhány oldallal elörébb volt szó a cellainfórmáció megjelenitéséről! Észrevettem, hogy ez csak akkor müködik ha a Menü>Beállitások>Kapcsolatok>Hálózat>Hálózatmód
GSM-re van állitva! Ha kettős módra vagy 3G-re akkor nem!
These users thanked the author Todo for the post:
Pacee (2011-09-14 szer. 19:24:43)
Rating: 2.63%
tibby
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2011-06-26 vas. 18:35:16
Készüléktípus: C7
Has thanked: 27 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: tibby »

Annán a Games mappába nem kellene lennie valamilyen játéknak?

Ha letöltöm a 2 lehetséges Symbian Anna frissítést, attól Phoenixxel még újra fogom tudni húzni? (mert ugye csak ugyanolyat, vagy frissebb szoftvert lehet felrakni)
pccase
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011-03-07 hétf. 08:49:44
Készüléktípus: C7-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: pccase »

Sziasztok!

Készítettem a névjegyzékről, és az üzeneteimről biztonsági mentést. Visszaállításkor a telefon kiírja, hogy az üzenetek mappa megtelt (kb 6-700 sms körül) zárjak be pár alkalmazást, persze nem fut semmi.(Nagyon sok sms kb 2700). Miért, hisz arról a telefonról mentettem le amire visszatölteném. A névjegyzéket sikerült visszatölteni. Van ötletetek, hogy hogyan tudnám visszatölteni az üzeneteket?

Üdv:
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

tibby írta:Annán a Games mappába nem kellene lennie valamilyen játéknak?

Ha letöltöm a 2 lehetséges Symbian Anna frissítést, attól Phoenixxel még újra fogom tudni húzni? (mert ugye csak ugyanolyat, vagy frissebb szoftvert lehet felrakni)
Szia!

A 22.14 es szoftverbe van magyar nyelv!!! A 24. -est ne tedd fel!

Ha felrakod a 24 est akkor utanna nincs vissza ut, csak angol nyelv lesz rajta! ;)
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”