Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
sanyci
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009-09-04 pén. 09:18:28
Készüléktípus: Nokia 700
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baja
Has thanked: 4 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: sanyci »

power1111 írta:hello mindenkinek !!! érdekel engem ez a c7 nevezetü készülék ,szeretnék venni egy ilyen telót ! ezen a fórumon elolvastam kb 150 oldalt !!sajna többet nem nagyon érkeztem mert valahogy nincs rá időm meg ha van is akkor nem a pc -m előt ülök .... szóval olvastam ebben a fóumba hogy egy pár embernek nem ismeri fel a pc ezt a telefon mikor rádugja az usb re !!! és hogy néha restártol a teló csak ugy magától ! :( meg az aksi tul hamar lemerül 1 nap alatt kb :( ezek a problémák engem egy kicsit elszomorit .... mivel nem olvastam el végig ezt a fórumot azt szeretném megkérdezni még hogy milyen problémái vannak ezeknek a telefonoknak ???? ha tudtok kérlek tikteket irjatok !!!!! előre is köszönöm !!!
Mint minden okostelefon 1-1,5 nap alatt lemerül, ha használod (az androidosok még ennyit se bírnak! - pl. a HTC Desire és a Samsung Galaxy Spica nálam 0,5-0,75 napot bírt maximum!) Ha nem használod, egy hónapot is kibír...
A többi hiba általában az garanciális javítással megoldódott! (magyar ritka probléma, és a gyártó cserélte-javította)
Ha T-s vagy keress meg privátban, mert van új, fóliás C7-esem eladó!
Nokia 3110>5110>6110>6210>6600>7610>6630>N70>E61>E50>E90>E51>E71>E52>5800XM>C7>700
Ericsson GA318>T39m (T39m még megvan!)
Samsung Galaxy Spica>HTC Desire (Az Android még nem nőtt fel a feladathoz)
Murmucka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-07-20 kedd 21:47:25
Készüléktípus: 6700c
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Murmucka »

sanyci írta:
power1111 írta:hello mindenkinek !!! érdekel engem ez a c7 nevezetü készülék ,szeretnék venni egy ilyen telót ! ezen a fórumon elolvastam kb 150 oldalt !!sajna többet nem nagyon érkeztem mert valahogy nincs rá időm meg ha van is akkor nem a pc -m előt ülök .... szóval olvastam ebben a fóumba hogy egy pár embernek nem ismeri fel a pc ezt a telefon mikor rádugja az usb re !!! és hogy néha restártol a teló csak ugy magától ! :( meg az aksi tul hamar lemerül 1 nap alatt kb :( ezek a problémák engem egy kicsit elszomorit .... mivel nem olvastam el végig ezt a fórumot azt szeretném megkérdezni még hogy milyen problémái vannak ezeknek a telefonoknak ???? ha tudtok kérlek tikteket irjatok !!!!! előre is köszönöm !!!
Mint minden okostelefon 1-1,5 nap alatt lemerül, ha használod (az androidosok még ennyit se bírnak! - pl. a HTC Desire és a Samsung Galaxy Spica nálam 0,5-0,75 napot bírt maximum!) Ha nem használod, egy hónapot is kibír...
A többi hiba általában az garanciális javítással megoldódott! (magyar ritka probléma, és a gyártó cserélte-javította)
Ha T-s vagy keress meg privátban, mert van új, fóliás C7-esem eladó!
Akkor szarul volt beállítva a Desire barátom...

Jó ROM-al, folyamatos szinkronizáció, gyakori telefon mellett is ki kell bírja több mint egy napot az akksinak a Desire-ben.
Avatar
sanyci
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009-09-04 pén. 09:18:28
Készüléktípus: Nokia 700
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baja
Has thanked: 4 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: sanyci »

Murmucka írta:
sanyci írta:
power1111 írta:hello mindenkinek !!! érdekel engem ez a c7 nevezetü készülék ,szeretnék venni egy ilyen telót ! ezen a fórumon elolvastam kb 150 oldalt !!sajna többet nem nagyon érkeztem mert valahogy nincs rá időm meg ha van is akkor nem a pc -m előt ülök .... szóval olvastam ebben a fóumba hogy egy pár embernek nem ismeri fel a pc ezt a telefon mikor rádugja az usb re !!! és hogy néha restártol a teló csak ugy magától ! :( meg az aksi tul hamar lemerül 1 nap alatt kb :( ezek a problémák engem egy kicsit elszomorit .... mivel nem olvastam el végig ezt a fórumot azt szeretném megkérdezni még hogy milyen problémái vannak ezeknek a telefonoknak ???? ha tudtok kérlek tikteket irjatok !!!!! előre is köszönöm !!!
Mint minden okostelefon 1-1,5 nap alatt lemerül, ha használod (az androidosok még ennyit se bírnak! - pl. a HTC Desire és a Samsung Galaxy Spica nálam 0,5-0,75 napot bírt maximum!) Ha nem használod, egy hónapot is kibír...
A többi hiba általában az garanciális javítással megoldódott! (magyar ritka probléma, és a gyártó cserélte-javította)
Ha T-s vagy keress meg privátban, mert van új, fóliás C7-esem eladó!
Akkor szarul volt beállítva a Desire barátom...

Jó ROM-al, folyamatos szinkronizáció, gyakori telefon mellett is ki kell bírja több mint egy napot az akksinak a Desire-ben.
Gyári rommal, a Nokián szokásos beállítások (Wifi ki, 3G-s szinkron 15 percenként, állandóan bekapcsolt BT) mellett ennyit tudott... Még akkor se bírt sokkal többet, ha hozzá se nyúltam. De kb. attól is félig lemerült, hogy este az ágyam mellett volt repülőgép üzemmódban... (Mondjuk nekem nem OLED-es volt, hanem a későbbi TFT-s)

Mindegy, egy okostelónál az a lényeg, hogy estig biztosan kibírja, ha reggel veszem le a töltőről. Na ezt eddig egy Android-os teló se tudta legalább 90%-os biztonsággal...

A félreértések elkerülése végett én a saját használati szokásaim tapasztalatairól beszélek. Van akinél a C7 is elmegy egy hetet, csak annak nem tudom minek van egyáltalán okostelója...
Nokia 3110>5110>6110>6210>6600>7610>6630>N70>E61>E50>E90>E51>E71>E52>5800XM>C7>700
Ericsson GA318>T39m (T39m még megvan!)
Samsung Galaxy Spica>HTC Desire (Az Android még nem nőtt fel a feladathoz)
Avatar
tnoise
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:29:21
Készüléktípus: C7
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: tnoise »

Maradjunk annyiban, hogy én pl. használom a telót (napi min.1,5 óra telefonálás, e-mail 30p-es szinkronnal, internet, kevés játék, esetleg egyéb funkciók - hívásszűrés, zenelejátszás, skype... stb). Én retttenetesen boldog tudok lenni, ha estig kibírja napközbeni töltés nélkül...
Először nagyon zavart E52 után (annak nagyobb az aksija, kisebb kijelző, de gyakori memóriagondokkal is küzd ;)), mert az nálam 1,5-2 napot bírt, tehát egy éjszakát még elment gond nélkül... hát ez nem. Ez van.

" A töltő legyen veletek "... ámen :D
power1111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 14:06:03
Készüléktípus: n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: power1111 »

köszönöm nektek az infókat fiuk lányok :) majd ha valami még az eszembe jut akkor szólok !! amugy sanyci köszönöm az ajánlatot de nem kérem köszönöm !!!! meg amugy is szlovákiai vagyok ! szevasztok
Avatar
tnoise
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:29:21
Készüléktípus: C7
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: tnoise »

na es azt meg nem is mondtam, ha utkozben laptopon dolgozom es a telorol wifin osztom meg a netet... akkor kb 3 ora ;) es kifullad... Ilyenkor ha usb-n toltom a telot laptoprol (ami nincs halozatba dugva ertelemszeruen) akkor gyorsabban merul a telo,mint ahogy tolt (wifi nelkul is!)

ez van... ahol fat vagnak, ott hullik a forgacs...

..a tolto legyen veletek :D..
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

tnoise írta:na es azt meg nem is mondtam, ha utkozben laptopon dolgozom es a telorol wifin osztom meg a netet... akkor kb 3 ora ;) es kifullad... Ilyenkor ha usb-n toltom a telot laptoprol (ami nincs halozatba dugva ertelemszeruen) akkor gyorsabban merul a telo,mint ahogy tolt (wifi nelkul is!)
Rossz módszert használsz.
Nem wifi-n kellene átvinni, hanem a telefon beépített modemét kellene használnod. Ekkor alig merül. BlueTooth-al <1Mbps, USB-vel sokkal nagyobb a sebesség (5-10Mbps). Kényelmesebb tisztább érzés. :) és energiatakarékosabb. Semmi progi nem kell hozzá, csak be kell állítani. Egyszerre 1pc használhatja, de a PCn továbboszthatod a netet ha kell..
komgeza
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-08-23 vas. 16:38:03
Készüléktípus: Nokia C7-00 Belle
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hatvan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: komgeza »

Nokia BetaLabs Nokia Play To v10.2.2 S^3 progi nem megy fel a telóra, sem online, sem offline módban, már mindent próbáltam ,QT fent van .A progi már volt fent a telón és kitünően
működött egy samu tévén.Egy véletlen ovi frissítéssel becsúszott angol nyelv miatt :duhos2: :duhos2: újra kellett rakni a softot szervízben.Azóta nem tudom visszarakni kedvenc DLNA progimat, a Nokia Play To v10.2.2 S^3-t.Az ovisuite hibakódot ír a telepítés végén:2148532241...a telefonon a telepítő csík az utolsó miliméternél megáll és nem lehet telepíteni]üzenetet dobja ki :no: :no:
Ha valakinek lenne valami ötlete,azt megköszönném :Notworty: :Notworty:
tibby
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2011-06-26 vas. 18:35:16
Készüléktípus: C7
Has thanked: 27 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: tibby »

Srácok, nincs valakinek ötlete, hogy a telefon miért jön le magától wifiről? Ezt már írták többen is. Lehet azért, mert percenként frissít?
Vagy ez ilyen "feature" , hogy magától lejön? Az energiatakarékosságot néztem, az nem változtat a dolgon.
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Nekem még mindig nem írja ki a hívó nevét.
A számok +36301234567 formában vannak benne, csak a telefonmemória van engedélyezve, de semmi..
Bejövő híváskor csak a szám látszik. Miután leteszem megnézem a naplót, és ott már a nevet írja ki. érdekes. és bosszantó.

teszteltem: Sikerült elérnem hogy mutassa a neveket: (talán ez a megoldás)
a névjegyzéket nem szabad takmanagerrel bezárni... (inkább fusson a háttérben, de anélkül is mutatja)
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”