Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
pancsiika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-07-31 vas. 21:20:29
Készüléktípus: nokia c7-00
Nem:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: pancsiika »

sanyci írta:
pancsiika írta:Sziasztok! Kérlek segítsetek!
Új készüléket vásároltam! A kérdésem a következő lenne: Hol kell beállítani, vagyis be lehet e egyáltalán állítani a nokia c7-00 - nál azt hogy megjelenítse azt hogy ki küldött smst? A lényeg hogy lássan a feladót mielött megnyitom az smst! Az elöző telefonomnál uj üzenet érkezésekor kiírta azt hogy kitől jött az üzenet! Ennél csak az jelenik meg hogy új üzenet! Ezt be tudom állítani ennél is? Kérlek segítsetek! Nagyon hálás lennék érte!!!! :) Nagyon köszönöm előre is! Puszi nektek!
khm.

A főképernyőn az értesítések widget még a küldő fotóját is kirakja...
Szia! Betettem az értesítést a főképernyőre és kiirja hogy ki küldött smst és azt is hogy mikor :) nagyon nagyon köszönöm a segítséget! puszi érte
Avatar
deurob
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010-10-14 csüt. 06:18:03
Készüléktípus: GS4
Has thanked: 17 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: deurob »

Elmulasztott hívást, sms-t hanggal jelző programot milyet használtok ami jól működik? Van elég sok, de nem akarom kipróbálgatni őket.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Sziasztok!

Az Annaról nincs valami info!? :hmm2: ;)
dbcooper
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 14:17:23
Készüléktípus: Nokia Lumia 1020
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: dbcooper »

nokiae668 írta:Sziasztok!

Az Annaról nincs valami info!? :hmm2: ;)
de van. augusztusban fogod megkapni a frissitest, ha fuggetlen telod van. ha szolgaltatos, akkor kesobb.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

dbcooper írta:
nokiae668 írta:Sziasztok!

Az Annaról nincs valami info!? :hmm2: ;)
de van. augusztusban fogod megkapni a frissitest, ha fuggetlen telod van. ha szolgaltatos, akkor kesobb.
Köszönöm, nekem mind1 hogy milyen a telo, mert navifirmen ugy is kijon és az euro 3 ast teszem fel! ;)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

sanyci írta:
pancsiika írta:Sziasztok! Kérlek segítsetek!
Új készüléket vásároltam! A kérdésem a következő lenne: Hol kell beállítani, vagyis be lehet e egyáltalán állítani a nokia c7-00 - nál azt hogy megjelenítse azt hogy ki küldött smst? A lényeg hogy lássan a feladót mielött megnyitom az smst! Az elöző telefonomnál uj üzenet érkezésekor kiírta azt hogy kitől jött az üzenet! Ennél csak az jelenik meg hogy új üzenet! Ezt be tudom állítani ennél is? Kérlek segítsetek! Nagyon hálás lennék érte!!!! :) Nagyon köszönöm előre is! Puszi nektek!
khm.

A főképernyőn az értesítések widget még a küldő fotóját is kirakja...
Köszi! Mindig tanul az ember valamit! Mióta megvan a teló azóta kint van a föképernyőn az értesítések widget, de csak most a hozzászolásod után vettem észre, hogy főképernyő szerkesztés módban röviden rányomva lehet változtatni, hogy üzenet élönézet megjelenit vagy elrejt és úgytünik ez nálam gyárilag elrejt-re volt állitva!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

deurob írta:Elmulasztott hívást, sms-t hanggal jelző programot milyet használtok ami jól működik? Van elég sok, de nem akarom kipróbálgatni őket.
Én ezt használom és tökéletesen müködik!
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=36807
polgarati
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-08-01 hétf. 18:28:32
Készüléktípus: C7-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: polgarati »

Hello, sziasztok!
Napokban vásároltam egy C7-est. Amikor a wifit akartam kipróbálni jelentkezett egy kis probléma. Megtalálja és rá is csatlakozik a hálózatra, de a böngésző megnyitása utána az "Érvénytelen szervernév" hibaüzenet jelenik meg. Tudnátok valami tanácsot adni, vagy mindenképpen szervizbe kell vinnem?
A segítséget előre is köszönöm.
Nokia 3410 --> Nokia 6610i --> Sharp GX25 --> SonyEricsson K750i --> Nokia 3109 --> Nokia C1-02 --> Nokia C7-00
tibby
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2011-06-26 vas. 18:35:16
Készüléktípus: C7
Has thanked: 27 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: tibby »

Hello! A telefon aksiját m megformázni kikapcsolt állapotban kell? Mert amikor megvettem bekapcsolva rajtahagytam töltőn úgy kb 15 óráig, bár a töltésjelző lámpa már kb 3 óra után elaludt. Ezt csak azért kérdem, mert a C7esem már 1 hónapja megvan, de nekem úgy tűnik, hogy hamar lemerül.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

tibby írta:Hello! A telefon aksiját m megformázni kikapcsolt állapotban kell? Mert amikor megvettem bekapcsolva rajtahagytam töltőn úgy kb 15 óráig, bár a töltésjelző lámpa már kb 3 óra után elaludt. Ezt csak azért kérdem, mert a C7esem már 1 hónapja megvan, de nekem úgy tűnik, hogy hamar lemerül.
Szia

Az mimd 1 hogy hogy toltod az akkut, nem lesz rosszab se jobb, kulonben a micro usb s toltes se lenne benne, mert tonkre menne csak ha 1 egy nap 25 szor radugod a gépre...a telo max 2 napot bir ki ha hasznalod is de inkabb atlagosan 1 nap, ahogy olvastam + sajat tapasztalat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nokiae668 2011-08-01 hétf. 20:59:49-kor.
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”