Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

gerisgeris1970 írta:Sziasztok!
Pár napja megcsináltam C-7 Annán a 6 képernyős dolgot,amihez nem kell hackelt készülék.Azóta naponta többször is lefagy a készülékem vagy kiírja,hogy megtelt a memória és újraindul. :sad: Ennyire nem bírja a plusz 3 képernyőt?Ennyire kihat a RAM-ra? :blink: Mi lesz akkor ha jön hivatalosan a Belle? :hmm2: arra állítólag alapból 6 főképernyőt lehet kreálni.
Valami más lehet a bibi! Nekem is volt C7-es telcsim ( igaz az enyém hackelt volt) és még a belle feltétele előtt én is használtam a 6 képernyős módot, de nálam nem produkálta az általad leírt hibákat! Utánna amikor kiszivárgott a belle az elsők között voltam aki feltette és ott is gond nélkül futtatta a 6 főképernyőt! Tehát tapasztalatból mondom, hogy a telcsi zőkkenésmentesen képes futtatni a 6 főképernyőt és a bellét!
These users thanked the author Todo for the post:
gerisgeris1970 (2012-01-29 vas. 23:10:01)
Rating: 2.63%
Avatar
DoomT
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009-02-25 szer. 17:56:30
Készüléktípus: Nokia C7 + Lumia 800
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: DoomT »

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség nekem. Van e köztetek olyan aki talált a neten arra vonatkozó adatot, hogy otg-n valamilyen webcam működött e a c7el? Esetleg saját tapasztalat? Ha igen, milyen webcam, kell e valami program hozzá? Vagy ha rá van kötve a videorögzítő automatikusan arról vesz fel?
(am egy távcsőhöz való rögzítés és felvétel miatt érdekel, a hidegben jobb mint egy laptop, maga a telefon pedig nem rögzíthető fixen)
Ha valaki tud valamit írjon már típust, linket bármit.
Előrre is köszönöm.
Nokia E51 ---> Nokia C7 + Lumia 800
Avatar
Demens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011-04-20 szer. 16:33:22
Készüléktípus: LG Optimus 4X HD
Nem: Férfi
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Demens »

Sziasztok.
Sajnos sikerült leejtenem a telefont és a bal felső sarkában a fémes fekete keret behorpadt. Az még nem is lenne akkora gond, de szét is nyílt egy picit a bekapcsológombtól a töltő csatlakozóig. A horpadás miatt nem tudom összepattintani. Szerintetek ezt szervizben javítják, vagy felejtsem el? Félek, hogy beporosodik.
Köszi.
Alcatel OT 302 - Sony Ericsson T100 - Nokia 3100 - Sony Ericsson T290i - Siemens A31 - Nokia 3500 classic - Nokia 3110 classic - Nokia C7-00 + Sony Ericsson Xperia X1 - LG Optimus 4X HD
sambala
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011-04-26 kedd 18:17:09
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: sambala »

Demens írta:Sziasztok.
Sajnos sikerült leejtenem a telefont és a bal felső sarkában a fémes fekete keret behorpadt. Az még nem is lenne akkora gond, de szét is nyílt egy picit a bekapcsológombtól a töltő csatlakozóig. A horpadás miatt nem tudom összepattintani. Szerintetek ezt szervizben javítják, vagy felejtsem el? Félek, hogy beporosodik.
Köszi.
Hello!
Szerviz középkonzol részt cserél 12 000-ért.
Vagy utángyártottat veszel 5 körül és kicseréled magad, de akkor ugrik a jótállás.
Avatar
Demens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011-04-20 szer. 16:33:22
Készüléktípus: LG Optimus 4X HD
Nem: Férfi
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Demens »

sambala írta:
Demens írta:Sziasztok.
Sajnos sikerült leejtenem a telefont és a bal felső sarkában a fémes fekete keret behorpadt. Az még nem is lenne akkora gond, de szét is nyílt egy picit a bekapcsológombtól a töltő csatlakozóig. A horpadás miatt nem tudom összepattintani. Szerintetek ezt szervizben javítják, vagy felejtsem el? Félek, hogy beporosodik.
Köszi.
Hello!
Szerviz középkonzol részt cserél 12 000-ért.
Vagy utángyártottat veszel 5 körül és kicseréled magad, de akkor ugrik a jótállás.
Szóval akkor hiába van még garancia a telóra, ilyen problémát csak pénzért javítanak... :no:
Alcatel OT 302 - Sony Ericsson T100 - Nokia 3100 - Sony Ericsson T290i - Siemens A31 - Nokia 3500 classic - Nokia 3110 classic - Nokia C7-00 + Sony Ericsson Xperia X1 - LG Optimus 4X HD
sambala
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011-04-26 kedd 18:17:09
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: sambala »

ha csak a fényes rész sérült kívül-belül akkor az olcsóbb, egyben van a kijelzővel, az olyan 8000 ft, be kell vinni meg kell kérdezni, de ez esztétikai sérülés, nincs rá garancia, sajnos...
keszgreg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-11-21 hétf. 22:39:45
Készüléktípus: Nokia N82 Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: keszgreg »

Hali mindenkinek! Ma frissítettem a C7-en (Anna) a térképek alkalmazást utána magyarországot majd a hangutasításokat. Azóta csak azt írja ki, hogy "válassza le az USB-t a térképek használatához." Ilyenkor mi a teendő? Szervíz? Köszi.
DenverX
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-11-22 vas. 22:17:48
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: DenverX »

Todo írta:
listi írta:
Az előzmények törlése a következő módon történik:
Megnyitod az internet menüt, (itt az a jó, ha kezdőlapnak a
könyvjelzők vannak beállítva.) majd opciók, szemáéyesadatpk
törlése és itt lehet az előzményeket és a chace-t törölni.
Szia!
A bökkenő csak az, hogy te az internetes elözmények törlésének menetét írtad le! A megoldás pedig az OVI MAPS navigációs elözmények törlésére kerestetik, ami az általad leírtakkal nem oldható meg!
Na szóval tom h régi hozzászólás de lehet van akit érdekel még. Én megtaláltam hogy kell az előzményeket törölni. Kell hozzá egy fájlkezelő (pl. x-plore) és ezt a két fájlt kell törölni:
C:\private\20001f63\searchhistory.s2d
C:\private\20001f63\settings\recent.s2d
És bumm, már el is tűntek a keresési előzmények.
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

Sziasztok!
Valami történt az imént a készülékemmel amit nem értek, :hmm2: hátha tud valaki valami okosat ajánlani.Egyes widgetek nem töltenek be és ahogy végig nézem a WGZ kiterjesztésűek.Csak azok,hiába szedem le és rakom őket újra,régebbi verziót is,nem töltődnek be.És most nézem ha menüből indítanám őket akkor is csak fehér képernyő ugrik be,alkalmazás nem indul el. :wacko: Anna van a készüléken.Valakinek valami ötlet??
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

gerisgeris1970 írta:Sziasztok!
Valami történt az imént a készülékemmel amit nem értek, :hmm2: hátha tud valaki valami okosat ajánlani.Egyes widgetek nem töltenek be és ahogy végig nézem a WGZ kiterjesztésűek.Csak azok,hiába szedem le és rakom őket újra,régebbi verziót is,nem töltődnek be.És most nézem ha menüből indítanám őket akkor is csak fehér képernyő ugrik be,alkalmazás nem indul el. :wacko: Anna van a készüléken.Valakinek valami ötlet??
Lehet, hogy ezek az X aktás esetek! Annakidején nálam is előfordult ilyen és nem találtam rá magyarázatot! Csak akkor voltak hajlandóak újra müködni miután újraraktam a szoftot! Természetesen semmi olyan elözménye nem volt, hogy telepítettem volna valamit! Sőt az a helyzet, hogy most a 701-es telcsin 2 napja újra elöjött egy ilyen érdekes hiba, merthogy egyetlen memória ellenörző widgetet sem lehet müködésre birni!
These users thanked the author Todo for the post:
gerisgeris1970 (2012-02-01 szer. 09:38:10)
Rating: 2.63%
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”