Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
Pacee
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2009-08-21 pén. 12:46:35
Készüléktípus: Microsoft Lumia 950
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Pacee »

CsCsabesz írta:Engem heteken keresztül szívatott ezekkel a hibákkal. A melóm miatt sokat használom és az ügyfeleket nem érdekli, hogy miért nem vagyok elérhető!
Remélem, hogy itt a vége a hibák sorának!
Mennyi idős a SIM kártyád? Lehet, hogy cserére szorulna. Nekem is csinált ilyet, de most jó, pedig csak megtisztogattam a SIM kártyát, de hamarosan kicseréltetem én is.
Eddigi készülékeim (sorban): Nokia 2110, Ericsson T20, Nokia 7210, Nokia 3650, Nokia 6230 & 3120, Nokia E51, Nokia C7-00, Nokia Lumia 620, LG Optimus F6, Blackberry Z10, Microsoft Lumia 950
CsCsabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 14:45:02
Készüléktípus: nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: CsCsabesz »

Pacee írta:
CsCsabesz írta:Engem heteken keresztül szívatott ezekkel a hibákkal. A melóm miatt sokat használom és az ügyfeleket nem érdekli, hogy miért nem vagyok elérhető!
Remélem, hogy itt a vége a hibák sorának!
Mennyi idős a SIM kártyád? Lehet, hogy cserére szorulna. Nekem is csinált ilyet, de most jó, pedig csak megtisztogattam a SIM kártyát, de hamarosan kicseréltetem én is.
Szia Pacee!

Nincs egy éves a kártya. A t-s 14-es szofttal TÖKÉLETESEN működött a mobil. Annával jöttek a gondok. Anna egyébként független euro3-as.
Bajkopet67
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-09-28 szer. 13:28:03
Készüléktípus: Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Bajkopet67 »

nokiae668 írta:
Bajkopet67 írta:
Bajkopet67 írta:Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy frissítettem a Nokia C7-es telefonom operációs szoftverét és eltűnt a magyar nyelv. Hogy vagy honnan tudnám visszatenni?

Nekem nem tudna valaki segíteni? :?2: :!:
Phonixel felraksz egy magyar szoftvert, mert pont olyan telod van ami nem magyar product kódú ezért tünt el a magyar nyelv!

A GYIK - be is van irva róla!
Köszönöm. Mindent úgy csináltam ahogy ezen az oldalon le van irva http://nokia-n8.atw.hu/ de nekem nem hozza létre ezt a könyvtárat:C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\ Nincs a Nokia könyvtárban DataPackage\Products nevű könyvtár. :duhos2:
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Bajkopet67 írta:
Bajkopet67 írta:Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy frissítettem a Nokia C7-es telefonom operációs szoftverét és eltűnt a magyar nyelv. Hogy vagy honnan tudnám visszatenni?

Nekem nem tudna valaki segíteni? :?2: :!:

Szia!
Ment PÜ! Már tegnap is írtam, de úgylátszik valakit zavart, mert eltünt a hozzászolás!!! ( A lap tetején látod: Felhasználói vezérlőpult (0 új üzenet) • Saját hozzászólásaim )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Todo 2011-10-01 szomb. 07:22:09-kor.
Bajkopet67
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-09-28 szer. 13:28:03
Készüléktípus: Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Bajkopet67 »

nokiae668 írta:
Bajkopet67 írta:
Bajkopet67 írta:Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy frissítettem a Nokia C7-es telefonom operációs szoftverét és eltűnt a magyar nyelv. Hogy vagy honnan tudnám visszatenni?

Nekem nem tudna valaki segíteni? :?2: :!:
Phonixel felraksz egy magyar szoftvert, mert pont olyan telod van ami nem magyar product kódú ezért tünt el a magyar nyelv!

A GYIK - be is van irva róla!
Köszönöm. Mindent úgy csináltam ahogy ezen az oldalon le van írva: http://nokia-n8.atw.hu/ de ami a 10. pontnál van nekem nem jelenik meg a menü alatt az a Connections sáv, és nem tudok rájönni, hogy miért. :duhos2:
Bajkopet67
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-09-28 szer. 13:28:03
Készüléktípus: Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Bajkopet67 »

Köszönöm. Viszont most az van, hogy mindent úgy csináltam ahogy itt le van írva: http://nokia-n8.atw.hu/ de ami a 10. pontnál van kép, nekem nem jelenik meg a menük alatt az a rész (Connections) és nem tudok rájönni, hogy miért. Ha rányomok a Product/Phone Information-ra akkor kiolvassa a telefonból az adatokat, de ennyi.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Bajkopet67 írta:Köszönöm. Viszont most az van, hogy mindent úgy csináltam ahogy itt le van írva: http://nokia-n8.atw.hu/ de ami a 10. pontnál van kép, nekem nem jelenik meg a menük alatt az a rész (Connections) és nem tudok rájönni, hogy miért. Ha rányomok a Product/Phone Information-ra akkor kiolvassa a telefonból az adatokat, de ennyi.
Esetleg ha elolvasnád a PÜ-t amit küldtem, lehet, hogy már végeztél volna!? :hmm2:
Avatar
Pacee
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2009-08-21 pén. 12:46:35
Készüléktípus: Microsoft Lumia 950
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Pacee »

CsCsabesz írta:
Pacee írta:
CsCsabesz írta:Engem heteken keresztül szívatott ezekkel a hibákkal. A melóm miatt sokat használom és az ügyfeleket nem érdekli, hogy miért nem vagyok elérhető!
Remélem, hogy itt a vége a hibák sorának!
Mennyi idős a SIM kártyád? Lehet, hogy cserére szorulna. Nekem is csinált ilyet, de most jó, pedig csak megtisztogattam a SIM kártyát, de hamarosan kicseréltetem én is.
Szia Pacee!

Nincs egy éves a kártya. A t-s 14-es szofttal TÖKÉLETESEN működött a mobil. Annával jöttek a gondok. Anna egyébként független euro3-as.
Hülye kérdés, de megtisztogattad a SIM kártyádat? Nekem azóta nem csinált ilyet! Egyébként lehet, hogy attól függetlenül kérhetnél egy új kártyát...
Eddigi készülékeim (sorban): Nokia 2110, Ericsson T20, Nokia 7210, Nokia 3650, Nokia 6230 & 3120, Nokia E51, Nokia C7-00, Nokia Lumia 620, LG Optimus F6, Blackberry Z10, Microsoft Lumia 950
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Kedves új C7 tulajok!
Sokszor felmerülő kérdés a teló szoftverének magyaritása (vagy csak a szoftverfrissítés a phoenixel) ebben szeretnék segítséget nyujtani nektek!
ELTÜNT A MAGYAR NYELV FRISSÍTÉS UTÁN!
Ennek az az oka, hogy olyan készüléket vásároltatok, amit külföldi piacra szántak, csak a boltban ahol vásároltátok ráhúzták a magyar nyelvet, ami a frissítéskor természetesen eltűnik. A megoldás az, hogy a phoenix progival a telefonod szinének megfelelő olyan firmware-t teszel rá ami tartalmazza a magyar nyelvet! Ez lehet T-MOBIL hungary,Pannon hungary,Vodafone hungary,Country Variant hungary vagy akár az EURO3-as firmware (részletesen leírva itt megtaláljátok a productokat és sok más hasznos információt a teloval kapcsolatban: viewtopic.php?f=136&t=3122) természetesen ezekből ahogy emlitettem mindig a telod szinének megfelelőt!
Ezen az oldalon: viewtopic.php?f=82&t=2885
megkeresitek ezt: " Kellékek a módosításhoz, főzéshez: Megosztás" itt a megosztásra kattintva le tudjátok tölteni a legújabb phoenixet a navifirm progit és a képes segítséget is! (képes segítség: phoenix help by BZS.rar, phoenix stay in flash mode zip.) Ezekért nagy köszönet jár bzs73 fórumtársnak!!!
Ha telepítetted a phoenixet ( Win 7 esetén rendszergazda módban futtasd,vírusírtó legyen kikapcsolva és semmilyen nokiás progi ne fusson még a háttérben sem!!!) akkor a következőket teszed!
Leformázod az E meghajtot!
A navifirm progival Nokia Care Suite módban a kijelölt 8 fájl mellé még kijelölöd a "RM-675_M005.21.emmc.fpsx" vagy a "RM-675_M005.16.emmc.fpsx" fájlok valamelyikét (csak az egyiket fogod látni attól függöen, hogy melyik productot választod!)! Ez a fájl az E meghajtó gyári tartalma! Ha úgy érzed, hogy nincs rá szükséged akkor nem kell letölteni elég az elöre kijelölt 8 fájl! Ebben az esetben a phoenix reklamálni fog ezért a fájlért! Ekkor alkalmazod az ebben a képes útmutatóban látható eljárást: "phoenix stay in flash mode zip."
Ezeket a fájlokat bemásolod a "C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-675" mappába! (ha a mappa nem létezik akkor létrehozod!)
A phoenix progi addig ne fusson amig a fájlok nincsenek a helyükön!
Phoenix használata: viewtopic.php?f=64&t=40
Valamelyik Nokiás proginak (Ovi suite vagy Pc suite telepítve kell, hogy legyen,mert az telepíti a gépre a cabel drivereket)
A phoenix használata elött mindig csináljatok biztonsági mentést a névjegyzékről, naptárbejegyzésekről, képekről és videókról! Frissítés után pedig kizárólag ezeket a mentéseket tegyétek vissza!
Remélem tudtam segíteni!
Üdv: Todo
pelyhe67
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-06-09 szer. 15:27:24
Készüléktípus: nokia lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: pelyhe67 »

sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha Bluetoos-on keresztül küldenek nekem üzenetet, hogy tudom beállítani, hogy hová mentse a telefonom az üzeneteket. Eleinte a bejövő üzenetek közé kerültek az adatok, most viszont már az E meghajtó Received Files mappába kerülnek. Ezt szeretném módosítani de nem tudom, hogy hogyan kell. Aki tud kérem segítsen!!!
Következő kérdésem lenne, hogy a Hívó nevének kimondása funkció alaphangja módosítható e? Ugyanis androidos telefonokon sokkal szebb hangzású programok vannak.
Várom válaszotokat köszönettel: Pelyhe67
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”