Nokia C6-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Arcus írta:Köszi a választ. Vadi új a teló, mégis összecsukva egy picit lötyög a billentyűzet. Nagyon félek már kinyitni is, nem törhet le vagy valami? Másik kérdés, navifirm-el már van sokkal újabb magyar szoft., igaz t-mobilos nincs, de ha felrakom a gyárit akkor gondolom a garancia is ugrik? Valahogy meglehet csinálni hogy a gari igy ne ugorjon?

cert. hack-elést elkezdtem:
felmentem a megadott oldalra: http://cer.s603rd.cn/index.php megcsináltam amit kér és ezt irja ki:
You have successfully submitted the application which will be completed within 12 hours as soon as possible for you, and you can re-enter the serial number at any time to inquire whether or not the completion of your inquiries.
Please collecte the web site to download the certificate again, and I hope you promote our website so that others can quickly obtain the certificate Saipan.

Ez most mi? :sly:
Itt a válasz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Arcus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010-09-03 pén. 17:56:56
Készüléktípus: N73
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Arcus »

Köszi a választ így már érthető. :) Vadi új a teló, mégis összecsukva egy picit lötyög a billentyűzet. Nagyon félek már kinyitni is, nem törhet le vagy valami? Másik kérdés, navifirm-el már van sokkal újabb magyar szoft., igaz t-mobilos nincs, de ha felrakom a gyárit akkor gondolom a garancia is ugrik? Valahogy meglehet csinálni hogy a gari igy ne ugorjon?
Avatar
golyos
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009-04-17 pén. 13:50:06
Készüléktípus: ZTE Grand X IN Rooted-HTC WfS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp 11.ker
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: golyos »

Arcus írta:Köszi a választ így már érthető. :) Vadi új a teló, mégis összecsukva egy picit lötyög a billentyűzet. Nagyon félek már kinyitni is, nem törhet le vagy valami? Másik kérdés, navifirm-el már van sokkal újabb magyar szoft., igaz t-mobilos nincs, de ha felrakom a gyárit akkor gondolom a garancia is ugrik? Valahogy meglehet csinálni hogy a gari igy ne ugorjon?
Ne izgulj nem törik le,nekem legalább is nagyon massziv.Bár nekem nem tünt fel,hogy lötyögne. :hmm2:

A navifirmes verzió a 40-es szoft ami még egyenlőre csak a magyar product kodú független telefonokra jó.Ez már 1 hónapja kint van lassan megjelenik a T-s szoft is1-2 hónap csúszással.
A garancia nem feltétlenül ugrik mert ha visszarakod a Product kodot(a T_mobosat) akkor nem veszik észre a szervizben.Mondjuk ott az az első lépés,hogy újrarakják a szoftot ,igy kevés az esély rá,hogy észreveszik.
Olvass vissza a 64-65. oldalra ott éppen ezt taglaltuk,hogyan rakjuk fel a 40-es szoftot T-s telora. :taps1:
Szoftverfrissités bövebben: viewforum.php?f=64

Ui: Az idézet gomb melleti kézre ha rányomsz,megköszönheted a választ. :yeah:
These users thanked the author golyos for the post:
Arcus (2011-08-14 vas. 07:57:34)
Rating: 2.63%
Arcus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010-09-03 pén. 17:56:56
Készüléktípus: N73
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Arcus »

Sikerült, már a 40-as szoft van rajta. Phoenix-el raktam rá. Nem sok különbséget látok. Origo ikon az eltűnt lentről, menü még mindig zavaros nekem, eléggé össze vissza van pakolva minden. És mintha pár dolog hiányozna is a térképnél például több minden volt, events, időjárás, stb...Most csak az időjárás ikon van ott. Ezeket nem lehet feltenni? Azt irja a telefonguru hogy gyárilag van benne windows live is hát ezt se találom én. Honnan tudok rátölteni ilyen programokat? Skype is jól jönne, meg valami Core player de ezt se találok ami feltelepüne rá, valami jobb mp3 lejátszó is jó lenne. Amugy napfényél alig látni valamit a kijelzőn...Most már csak a product code-ot kellene visszaaírni de win 7 64-en nem megy.
Arcus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010-09-03 pén. 17:56:56
Készüléktípus: N73
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Arcus »

Na visszaírtam a product code-ot az eredetire, akkor így még megvan a 2 év gari ugye?? Remélem jót írtam bele : 059C8R2 :confused2:
Gariba vissza lehet-e vinni olyan indokkal egy új Nokia C6-ot, hogy összecsukva és szétnyitva is lötyög a Qwerty? Oldalsó kamera gomb is mozog. T-mobilos....
Avatar
golyos
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009-04-17 pén. 13:50:06
Készüléktípus: ZTE Grand X IN Rooted-HTC WfS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp 11.ker
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: golyos »

Nekem semelyik nem lötyög ,szerintem nézesd meg.
Arcus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010-09-03 pén. 17:56:56
Készüléktípus: N73
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Arcus »

üdv

Az mitől van, hogy függőlegesen fogom a telefont de oldalra van az egész képernyő fordulva, megforditom majd vissza akkor már jól mutatja? Elég gyakran csainálja...
Avatar
peterking
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:03:11
Készüléktípus: Nokia N95+8G v30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: peterking »

Sziasztok keresek egy programot de nem tudom mi a neve. A képforgató szenzort kapcsolta ki, be egy gombnyomásra.
Formáznom kellett a telefont, és most nem találom sehol. Már két napja keresem, de név híján nem megy. Ha tudja valaki a nevét, vagy van link írja meg. Köszi. :hmm2:
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

peterking írta:Sziasztok keresek egy programot de nem tudom mi a neve. A képforgató szenzort kapcsolta ki, be egy gombnyomásra.
Formáznom kellett a telefont, és most nem találom sehol. Már két napja keresem, de név híján nem megy. Ha tudja valaki a nevét, vagy van link írja meg. Köszi. :hmm2:
Accel switch
jason111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 11:46:49
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: jason111 »

hellosztok azt szeretném emg tudni hogy valaki tude valami hasznos progit amit ki rakhatok föképernyöre is ?
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”