Nokia C6-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Coresma1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 18:20:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Coresma1 »

kisTreko írta:Sziasztok!
Átolvastam az első 20 oldalt, de nem találtam választ egy kérdésemre.
Garmin Mobile XT 5.00.50 rendesen fut rajta, ha a vodánál veszem a telót?
Jelenleg E66-om van, azon fent van és hibátlanul működik.
Előre is köszi.
Igen
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Coresma1 írta:Sziasztok segítsetek kicsit, szeretnék haverom c6-osára feltenni 1 módosított szoftvert mert ami rajta van a telóján az össze visza fagy... tudnátok ajánlani nekem 1-2 módosított szoftvert?? illetve mivel tegyem fel a telefonra a szoftvert Phoenix vagy jaf? köszi!
Nincs rá főzött ROM (én úgy tudom). Frissíteni kéne a hivatalosra, meg formázni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Coresma1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 18:20:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Coresma1 »

potter55 írta:
Coresma1 írta:Sziasztok segítsetek kicsit, szeretnék haverom c6-osára feltenni 1 módosított szoftvert mert ami rajta van a telóján az össze visza fagy... tudnátok ajánlani nekem 1-2 módosított szoftvert?? illetve mivel tegyem fel a telefonra a szoftvert Phoenix vagy jaf? köszi!
Nincs rá főzött ROM (én úgy tudom). Frissíteni kéne a hivatalosra, meg formázni.
Pl.: akkor navifirmel leszedem a legfrissebbet (mert vodafonos és azon asszem 20.as a legújabb sima gyári nokiában meg 40.es ha jól tudom) és akkor pl JAF-al meg simán rá rakom?
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Coresma1 írta:
potter55 írta:
Coresma1 írta:Sziasztok segítsetek kicsit, szeretnék haverom c6-osára feltenni 1 módosított szoftvert mert ami rajta van a telóján az össze visza fagy... tudnátok ajánlani nekem 1-2 módosított szoftvert?? illetve mivel tegyem fel a telefonra a szoftvert Phoenix vagy jaf? köszi!
Nincs rá főzött ROM (én úgy tudom). Frissíteni kéne a hivatalosra, meg formázni.
Pl.: akkor navifirmel leszedem a legfrissebbet (mert vodafonos és azon asszem 20.as a legújabb sima gyári nokiában meg 40.es ha jól tudom) és akkor pl JAF-al meg simán rá rakom?
Igen igy tudod frissíteni (vagy phoenix-szel)! A phoenix-szel rá tudod rakni a 40.-es szoftot is csak utánna visza kell írni a teló productját!
Avatar
Strelec
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-07-22 pén. 09:10:42
Készüléktípus: Nokia C6-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Komárom
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Strelec »

Sziasztok!

QT-s szoftok telepítésekor folyton belefutok QTMobility frissítési hibába.
Mivel a QTMobility-t nem tudtam eltávolítani, követtem a neten fellelt javaslatokat, végül nyomtam egy reszetet.
A hatása az lett - korábban volt már efféle kérdés ebben a topikban - , hogy a programok feltelepülnek ugyan, de nem indulnak.

Valóban csak reszettel kezelhető a probléma, vagy van valamilyen alternatív, kevesebb macerával járó megoldás is?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Strelec írta:Sziasztok!

QT-s szoftok telepítésekor folyton belefutok QTMobility frissítési hibába.
Mivel a QTMobility-t nem tudtam eltávolítani, követtem a neten fellelt javaslatokat, végül nyomtam egy reszetet.
A hatása az lett - korábban volt már efféle kérdés ebben a topikban - , hogy a programok feltelepülnek ugyan, de nem indulnak.

Valóban csak reszettel kezelhető a probléma, vagy van valamilyen alternatív, kevesebb macerával járó megoldás is?
A QT-s programok nem indulnak vagy semmi se? Mert ha csak a QT-s, akkor azt kell felrakni és most már nem kéne frissítési hibát írnia.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Coresma1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 18:20:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Coresma1 »

Todo írta: Igen igy tudod frissíteni (vagy phoenix-szel)! A phoenix-szel rá tudod rakni a 40.-es szoftot is csak utánna visza kell írni a teló productját!
Köszi, de ha nem írom vissza product kódot gondolom az sem gáz? Illetve ha NSS-el átírom a product kódot és NSU-val frissítem úgy is jó lehet??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Coresma1 2011-07-22 pén. 11:21:53-kor.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Coresma1 írta:
Todo írta: Igen igy tudod frissíteni (vagy phoenix-szel)! A phoenix-szel rá tudod rakni a 40.-es szoftot is csak utánna visza kell írni a teló productját!
Köszi, de ha nem írom vissza product kódot gondolom az sem gáz?
Ezt olvasd el.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Strelec
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-07-22 pén. 09:10:42
Készüléktípus: Nokia C6-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Komárom
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: Strelec »

potter55 írta:
Strelec írta:Sziasztok!

QT-s szoftok telepítésekor folyton belefutok QTMobility frissítési hibába.
Mivel a QTMobility-t nem tudtam eltávolítani, követtem a neten fellelt javaslatokat, végül nyomtam egy reszetet.
A hatása az lett - korábban volt már efféle kérdés ebben a topikban - , hogy a programok feltelepülnek ugyan, de nem indulnak.

Valóban csak reszettel kezelhető a probléma, vagy van valamilyen alternatív, kevesebb macerával járó megoldás is?
A QT-s programok nem indulnak vagy semmi se? Mert ha csak a QT-s, akkor azt kell felrakni és most már nem kéne frissítési hibát írnia.
Csak a QT-sek.
Ma újrajátszottam az egész reset-mizériát, ám ezúttal a visszaállításoknál nem kértem a telepített programok beállításainak visszaállítását.
Elindítottam a QT 4.7.3.+QTMobility 1.1.3 telepítését, persze vernyog, hogy hiányzik a QT és az sqlite összetevő.
Egy korábbi 4.7.3.-asban találtam sqlite-ot, tehát rányomtam azt is (szólóban nem sikerült az sqlite, mert nem hekkelt a teló).

Az UninstallKing szerint minden fent van a kívánt verziószámmal, mégsem indul egyetlen egy újabb QT-s progi sem (2Do, ProCalc)...

Tényleg ekkora balfake lennék?
unax
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011-05-05 csüt. 20:03:25
Készüléktípus: Nokia Lumia 900
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: unax »

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudtok-e olyan programot, amellyel a c7-hez hasonlóan 3 laposra tudnám állítani a kezdőképernyőt? Az SPB nekem nem tetszik, túl bonyolult számomra a kezelése. Widgetekkel szeretném telepakolni, és szeretném ha megmaradna az a funkció, hogy az Opciók-on keresztül azonnal offline módba tudok tenni minden tartalmat.
A tehén egy olyan alkalmazás, mely iható formátumba képes átkonvertálni a füvet.
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”