Nokia C6-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
eSTe™
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-02-20 vas. 10:39:32
Készüléktípus: C6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: eSTe™ »

egyebként ehhez a telohoz is , illetve symbian ra vagy olyan játék mint az androidos telokon, szóval hogy ahogy mozgatod a telot úgy érzékeli a játékot ,szóval repülős játéknál ha kezedbe fogod a telot és felemeled akkor olyan mintha felhúznád a repülőt , jobb ra döntéssel fordul stb ?
pety83
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011-01-24 hétf. 16:21:55
Készüléktípus: nokia c6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: pety83 »

Sziasztok!

Megérkezett a várvavárt chat client (csevegés) symbian s60v5re és s^3-ra. Én feltelepítettem, működik is, ami a bajom vele, hogy nem tudom kirakni főképernyőre widgetnek, pedig a nokiabetalabs videójában kirakták és ez jó dolog lenne. Ha valaki tud nekem segíteni vagy van valami ötlete, az kérem segítsen. Előre is köszönöm! :)
jason111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 11:46:49
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: jason111 »

eSTe™ írta:egyebként ehhez a telohoz is , illetve symbian ra vagy olyan játék mint az androidos telokon, szóval hogy ahogy mozgatod a telot úgy érzékeli a játékot ,szóval repülős játéknál ha kezedbe fogod a telot és felemeled akkor olyan mintha felhúznád a repülőt , jobb ra döntéssel fordul stb ?
igen van egy kettö ien játékhozzá nekem pl r thunder az ien ez egy autos játék
jason111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 11:46:49
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: jason111 »

eSTe™ írta:
jason111 írta:hello eSTe olyan nekem is van hogy közbe közbe ujra indul az mint utána jártam a nokia oldalán ez egy elöfordulo hiba az azért van mert ugy érzékeli hogy meg telt a ram és hogy a sok fölösleget eltávolitsa ujra indul a többi nem tudom miért lehet:) enyit tudtam segiteni

köszi a választ ! legalább akkor 1 dolog kiderült :) !
bár érdekes hogy nem fut semmi csak az a játék, akkor h lesz tele a ram :?2:
hát ez egy nagyon jó kérdés:D erre én sem tudom a választ ez szerintem valamiféle szofverhiba lehet programot kéne frissitened amiota frissitetem nem csinál ieneket enyém se:) vagy csak ravaszab lett és nem veszem észreXD :bohoc:
eSTe™
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-02-20 vas. 10:39:32
Készüléktípus: C6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: eSTe™ »

jason111 írta:
eSTe™ írta:egyebként ehhez a telohoz is , illetve symbian ra vagy olyan játék mint az androidos telokon, szóval hogy ahogy mozgatod a telot úgy érzékeli a játékot ,szóval repülős játéknál ha kezedbe fogod a telot és felemeled akkor olyan mintha felhúznád a repülőt , jobb ra döntéssel fordul stb ?
igen van egy kettö ien játékhozzá nekem pl r thunder az ien ez egy autos játék

és melyik a másik?
Avatar
nagy.balynt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 15:53:11
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 2.3.4
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 24 times
Been thanked: 37 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: nagy.balynt »

Sziasztok! Először is szeretném megköszönni a segítségeteket, működik :) Most cserébe én adok valamit: Nokia C6-00-ás készülék hibátlan állapotban gyári állapotban fóliával és garanciával mindössze 45 ezer forintért (képeket küldök emailen, akit érdekel nagy.balynt@gmail.com-ra írjon, és küldök képeket).
CyanoAce 7.1.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

nagy.balynt írta:Sziasztok! Először is szeretném megköszönni a segítségeteket, működik :) Most cserébe én adok valamit: Nokia C6-00-ás készülék hibátlan állapotban gyári állapotban fóliával és garanciával mindössze 45 ezer forintért (képeket küldök emailen, akit érdekel nagy.balynt@gmail.com-ra írjon, és küldök képeket).
Ezt az apróba írd be egy külön topikba (kép, ár, tartozékok, garancia stb legyen odaírva), mert itt majd a többi hozzászólás között elvezik. Ha kész a topikod akkor törlöm innét.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
jason111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 11:46:49
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: jason111 »

helosztok valaki tud egy olyan programot a gépre amivel tudok a c6-00ásomra témát késziteni?:)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

jason111 írta:helosztok valaki tud egy olyan programot a gépre amivel tudok a c6-00ásomra témát késziteni?:)
Tessék.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
jason111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 11:46:49
Készüléktípus: c6-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-00

Hozzászólás Szerző: jason111 »

potter55 írta:
jason111 írta:helosztok valaki tud egy olyan programot a gépre amivel tudok a c6-00ásomra témát késziteni?:)
Tessék.
köszi szépen akkor ki is probálom:D
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”