Real Football 2009 HD

Csak Symbian 3D-s játékokkal kapcsolatos témák
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Hihetetlen nyerőszériám az RF ligában a negyedik fordulóban. csapatom: West Ham United

Kép


valamint egy elég pikáns végjáték, olasz bajnokság utolsó mérkőzés, Normal fokozat, TOR - JUV

Kép Kép
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Az RF Liga 73. meccsén vagyok túl, a 16. week óta nem kaptam ki, de az utolsó pár turnus már túl van az unfair-en is, a játékosaim egyre bénábbak, és hiába nyomom a gombot, nem mozdulnak, nem szabadítanak fel, nem lőnek kapura, és még egy Kashimát is 17. újrakezdés után tudok véletlenül 1-0-ra megverni, az RF Liga utolsó harmada szerintem már az Ultra Hard fokozat. Az ellenfelek háromszor olyan gyorsak mint az én csapatomban bárki, volt olyan,hogy az ellenfél a kapustól indította a támadást, a felívelt labdát az én tizehatosomtól kb. 10 méterre kapta meg a csatár, majd egy csúsztatott fejessel továbbította a hálómba, mindez kb. 3 másodpercbe telt :shock: A Real Football helyett inkább az unreal football nevet kellett volna adni. Az egyetlen játszható fokozat a Normal, ott az ellenfél verhető, ám mégsem hajtépően nehéz, vagy nevetségesen könnyű (Easy fokozat).
Az RF Liga ezen szakaszában minden egyes szerelésem piros vagy sárga lapot ér, és könyörtelenül kiállít a gép. A 71. mérkőzést a Moszkva ellen 3-1-re nyertem két félpályás felívelt góllal, és egy "kapus a hátamba rúgta a kirúgást" góllal, a meccs 88. percére 4!!! embert állított ki a gép a csapatomból és nem mindegyik becsúszó szerelés volt. Úgymond látványos, reálisabban kinéző gólt az RF Ligának ezen szakaszában már lehetetlen szerezni, hiszen nincs is idő kapuralövésre, mégha 5 méter előnyöm is van a labdával, a védő simán elrúgja előlem a labdát (egy tökéletes passzot ad a középső védőnek), miközben én a 0-ás gombbal bírkózom, hogy végre egyszer már lője kapura azt az istenadta bogyót.
Nagyon fárasztó és idegesítő, de egy rakás meccset megnyertem az RF Ligában, és csak kevésszer kaptam ki (5), úgyhogy mostmár végigjátszom!
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”