Real Football 2009 HD

Csak Symbian 3D-s játékokkal kapcsolatos témák
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Nincs valami olyan verzió ebből ahol a nehézségi fokozatok nem ennyire elk*rtak?
Easy az tényleg nevetségesen könnyű, ellenben a Normal és a Hard nagyjából egyforma, élvezhetetlen a játék, lehetetlen gólt rúgni, és 90%-ban a gépnél van a labda ez borzalmas :duhos2:
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ez sajnos veszett ügy. Nincs másik verzió és nem is lesz. A symbiannal már jó ideje egyáltalán nem foglalkoznak.
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Kép

Ezt RF2011-nek írják, már pedig ez nem iphone változatnak látszik. igaz több képet sehol sem találtam.
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Igen, ez a java verzió.
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Eh. Pedig ennek pont olyan grafja van mint a szimbis RF 2009-nek. van egy linked ehhez privibe?:)
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

laci0303 írta:Eh. Pedig ennek pont olyan grafja van mint a szimbis RF 2009-nek. van egy linked ehhez privibe?:)
Utána nézek :D
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Hm kipróbáltam amit küldtél :) nem rossz, bár a grafika nem ilyen, mint a képen, mert a képen 3D graf van itt meg a szokásos java 2D izometrikus nézet. Mindenesetre a játékosok nevei brutálisak : DDDD Real Madrid: X.Aros, C.Cunada : DDDD



utólag: ok utánanéztem, hülyeséget írtak. a képen feljebb az még a régi RF 2008
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

laci0303 írta:Hm kipróbáltam amit küldtél :) nem rossz, bár a grafika nem ilyen, mint a képen, mert a képen 3D graf van itt meg a szokásos java 2D izometrikus nézet. Mindenesetre a játékosok nevei brutálisak : DDDD Real Madrid: X.Aros, C.Cunada : DDDD



utólag: ok utánanéztem, hülyeséget írtak. a képen feljebb az még a régi RF 2008
Nem akarlak elkeseríteni, de nincs belőle 3D-s verzió, ha jól emlékszem ,akkor már az előzőből sem volt. Valamikor egy másik topikban le is írtam, hogy a Gameloft lemondott 3D-s java játékokról.
A fenti kép valszeg egy korábbi verzióból van.
A játékosok nevei a szokásosak :D Nincsenek licenszelve. Megoldás: Fifa11, szintén java verzióban és persze 2D-ben :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Gondolom mára sokan a témában szereplő Real Football 2009 HD játéktól sokkal jobb focis játékokat tolnak, gondolok itt az androidos vagy iPhone-os Fifákra vagy Real Footballokra.

Aki viszont nosztalgiázik, annak itt lesz egy tipp, arról, hogy hogyan nyomjuk le a gépet nehéz fokozatban:

2 bosszantó dolog van: 1. Nehéz fokozatban aránytalanul nehéz a játék, 2. Az RF League- ben hiába kezdünk könnyű fokozatban, pár meccs után a gép a legnehezebb szinten folytatja.

Vereség bármikor becsúszhat és természetesen jól jön a szerencse is, de ezen felül:

- kell egy jó csapat, mint pl. a 2009-es Barcelona
- a közepes csapatok ellen a szokásos felállás elég lehet, de pl. egy Chelsea ellen már nem
- éppen ezért érdemes a taktikát 5-4-1-es hadrendre állítani, úgy, hogy a legyorsabb csatár (jelen esetben Eto) legyen a csúcs és a középpálya mögötte inkább tömörüljön, mint sem hogy távol álljanak egymástól. Természetesen Eto támogatására a közvetlen 2 ember is legyen gyors és életveszélyes (pl. Henry és Messi). Kicsit hátrébb Xavi egy védekező középpályással vagy Iniestával és mögöttük az 5 védő. 3 belső és 2 külső.
- Egy Chelsea szintű csapat ellen (de egyéb csapatok ellen is) úgy tűnhet, hogy foci helyett birkózás folyik a pályán, labdát szerezni leginkább becsúszva van esély és mivel átlag 30-40%-ot birtoklod a labdát, ezért a cél minél hamarabb előre juttatni, de nem javasolt ívelve, mert simán kifejelik. Az elöl lévő emberkenek állndóan zavarni kell a védőket, akik pl a Chelsea esetében felveszik a versenyt még Eto-val is, tehát csak a hibára játszhatunk, amit elkövethet kapus és védő egyaránt.
Egyik 90%-os gólhelyzet az, ha beállsz a kapus elé, amikor az éppen kirúgja a labdát, ha jól helyzkedsz, akkor beléd rúgja és a labda a kapu felé pattan, te gyorsabban eszmélsz, hiszen előre kell futnod, a kupsnak meg visszafelé, ezért hamarabb érsz oda és bepöccinted a kapuba.
A másik könnyebbnek tűnő, ha a csatár odacsúszik és elveszi egy védőtöl. Ezt nehéz szinten nagyon gyorsan lereagálják, tehát iszikiri a labdával és bármilyen szögben vagy a tizenhatoson belül (vagy a tizenhatoshoz érve) tüzelni kell. Egy Czeh szintű kapus simán megfog pár labdát, gólzáporos meccsekre nem nagyon lehet számítani.
Ha az ellenfél beér a te tizenhatosdon belüli területre, akkor az gól. Ezt mindenképpen meg kell akadályozni. Hál istennek a szabadot nem lövik olyan jól, tehát az annyira nem para.

Még annyit, hogy a passzokat túlkombinálni nem érdemes, mert a programban van egy hiba, a játékosok reakcióideje a nehézségi sziten túl hosszúnak tűnik egy-egy szituációban és egyébként is könnyen megzavarhatók, a labdától mindenképpen szabadulni kell.

Ha még valaki játszik vele, akkor jó játékot kívánok.
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real Football 2009 HD

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Én még nyomom N95-ön.
Normal fokozatban nyomom az olasz bajnokságot a Juventussal, elég jól állok, 2 döntetlen 3 vereség, 27 győzelem, a legutóbb elég durván, 4-0, 5-0-ra vertem az ellenfeleket, de ilyen gólokat nem igazán lőnek a valóságban. Kiegészíteném még a tapasztalataim alapján az előzőeket (ha nem bánod lucius :shifty: )
Bármilyen hihetetlen de érdemes félpályáról meglódítani a labdát, akár a 0 lenyomásával (felszabadítás, tüzelés) akár a #-el, ami ugye az ívelt passz, mert a kapusok nehéz fokozaton is rengeteg potyát szednek, pl. félpályáról legalább 20 gólt lőttem (volt olyan hogy 1 meccsen három ugyanolyat) a kapus kint áll, mögé esik a labda és bepattog, ez nekem sokszor bevált. :)
Az ellenfél szögletei: Easyn abszolut bénák, az nem kihívás, Normalon is még kivédekezhető 1-1 ellenfél által rúgott szöglet, azonban Hard fokozaton ha az ellenfél szöglethez jut = GÓL. akármit csinálunk, ha mind a 11 játékos (erős túlzással) zavarja az egyetlen csatárt, egy laza fejessel egy halom védő közt is a hálóba tereli a labdát.

Az RF ligában voltam akkora barom, hogy a DC United-el kezdtem :D szóval azzal szenvedek néha, ottani mérlegem:
3 győzelem, 5 döntetlen (volt 4-4es is - a 87-edik percig 4-2re vezettem :x ) 5 vereség (a legdurvább 0-3mas volt)
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”