Raging Thunder

Csak Symbian 3D-s játékokkal kapcsolatos témák

Melyik kiadó készíti a legjobb autós játékokat?

Polarbit
10
38%
Gameloft
14
54%
EA
1
4%
más
1
4%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

KépKép
KépKép

Kiadó: Polarbit
Kategória: autóverseny
Támogatott platformok: symbian 6-tól 9.4-ig, illetve iPhone, Android és Windows mobile.

A Polarbit jó öreg játéka végre megérkezett s60v3-ra is. Nagyon hasonlít a Global Race-re, ami nem is csoda, viszont több pálya és online multi várja az érdeklődőket (a Global Race-ben bluetooth multi van).
Aki nem rendelkezik még tipi tapi telefonnal és már ki volt éhezve egy minőségi symbian játékra, akkor ez az ő játéka.

szabi113 jóvoltából tudtam meg, hogy a hírek szerint készül a 2. rész, igaz egyelőre csak iPhone-ra.
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Szebb grafikával rendelkezik, mint a global race vagy ugyan az ? :hmm2:

Én eddig ugy tudtam, hogy ez a global racer csak az a teljes neve, hogy Global Race: Raging Thunder :D
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

bikemano írta:Szebb grafikával rendelkezik, mint a global race vagy ugyan az ? :hmm2:

Én eddig ugy tudtam, hogy ez a global racer csak az a teljes neve, hogy Global Race: Raging Thunder :D
Jól tudod a Global Race teljes nevét ifjú padavan :D , de a Raging Thunder egy korábbi különálló játék, nevezhetjük akár közvetlen elődnek is, ami már symbian 6-ra is elérhető volt.
Ezzel ellentétben a Global Race először s60v3-ra jelent meg és még láthatod a csúnya pixeles demóját s60v5-ön (pl 5800-án).
A Raging Thunder grafikájával elégedett vagyok, közel olyan jó, mint a 3D gyorsítós Global Race-é.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Képek az emlegetett 3D gyorsítós Global Race-ről:

KépKép
KépKép
KépKép

össze lehet hasonlítani őket a legelső hozzászólásban lévőkkel.
Egyébként a Global Race-ben csak 3 választható autó van (igaz 4 versenyez) és mindvégig ugyanaz a lágy midi szól, ezzel ellentétben a Raging Thunderben 4 választható autó van és mindvégig keményebb muzsika szól, amely ráadásul más a menüben és más a pályákon (ez utóbbi mindegyiken ugyanaz).
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: bikemano »

luciuscornelius írta:
bikemano írta:Szebb grafikával rendelkezik, mint a global race vagy ugyan az ? :hmm2:

Én eddig ugy tudtam, hogy ez a global racer csak az a teljes neve, hogy Global Race: Raging Thunder :D
Jól tudod a Global Race teljes nevét ifjú padavan :D , de a Raging Thunder egy korábbi különálló játék, nevezhetjük akár közvetlen elődnek is, ami már symbian 6-ra is elérhető volt.
Ezzel ellentétben a Global Race először s60v3-ra jelent meg és még láthatod a csúnya pixeles demóját s60v5-ön (pl 5800-án).
A Raging Thunder grafikájával elégedett vagyok, közel olyan jó, mint a 3D gyorsítós Global Race-é.
Értem és a Raging Thunder-ben is létezik 3D gyorsitót használó verzio ?
Vagy az a jövő titka ? :sly:
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

A játék remekül néz ki, nem találtam utalást arra nézve, hogy használ e 3D gyorsítót, mindenesetre az egyik külföldi fórumon azt írták, hogy van különbség az n95 8gb és az n96 között az n95 8gb javára.
Ettől függetlenül jól fut a telókon, elég dinamikus játék. Akad olyan is, aki kitette a képet tv-re, állítólag jól néz ki. A multi működik, csak próbálkozni kell vele, ha elsőre nem megy. (ez a része még béta verzió).
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Jön a játék második része is! De egyenlőre csak iPhone-ra, és nem is emlegetnek más platformot.
Kép Kép
Kép Kép

Aki tud angolul egy-két szót az írhatna a hivatalos oldalra, a Symbian verzió érdekében (ha nem tudsz angolul írj csak annyit, hogy "Symbian version???" ;) )

Szerk.: A Twitterjükön azt írják hogy dolgoznak a többi verzión. Én azért azt mondom, hogy egy két komment nem árthat meg nekik.
(OFF: Az Iron Sight symbian v5-ös verzióját már beküldték az OVI-hoz)
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: bikemano »

szabi113 írta:Jön a játék második része is! De egyenlőre csak iPhone-ra, és nem is emlegetnek más platformot.
Kép Kép
Kép Kép

Aki tud angolul egy-két szót az írhatna a hivatalos oldalra, a Symbian verzió érdekében (ha nem tudsz angolul írj csak annyit, hogy "Symbian version???" ;) )

Szerk.: A Twitterjükön azt írják hogy dolgoznak a többi verzión. Én azért azt mondom, hogy egy két komment nem árthat meg nekik.
(OFF: Az Iron Sight symbian v5-ös verzióját már beküldték az OVI-hoz)
Irtam, mivel nem erösségem az angol irtam amit javasoltál ;)
Amugy nekem ez a második rész nem annyira jön be, a képek alapján inkább rajzfilmesebb lessz mint élethű (mondjuk több iPhone játéknál ez elöfordul)
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nem hiszem, hogy életszerű szimulátor a cél, mert a hivatalos oldalon az első rész kapcsán megemlítik, hogy az arcade jelleget akarták erősíteni és nem a realisztikus hatást. Szerintem így jó, ahogy van.
Kicsit tartok tőle, hogy az s60v3 az iPhone, iPod és egyéb tapis telók mellett háttárbe lesz szorítva, igaz már most is ott van.
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Raging Thunder

Hozzászólás Szerző: bikemano »

luciuscornelius írta:Nem hiszem, hogy életszerű szimulátor a cél, mert a hivatalos oldalon az első rész kapcsán megemlítik, hogy az arcade jelleget akarták erősíteni és nem a realisztikus hatást. Szerintem így jó, ahogy van.
Kicsit tartok tőle, hogy az s60v3 az iPhone, iPod és egyéb tapis telók mellett háttárbe lesz szorítva, igaz már most is ott van.
Nem is reméltem, hogy ha lessz ebből valami symbianra akkor futni fog S60v3 készülékeken, sőt szerintem S60v5-ben is sok készülék hardvere kevés lessz hozzá mint a Ferrari GT HD 62.6 Mb-os verziójához (az is elöször iPhone-ra jelent meg)
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”