Ferrari GT: Evolution HD

Csak Symbian 3D-s játékokkal kapcsolatos témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: Damir »

bikemano írta:
Damir88 írta:
fpeter80 írta:Én azt nemtom miért ezt a szar girós irányítást fejlesztgetik, mi ez repülő szimulátor, közbe forgassam a fejem is vagy mi?!
Ez engem is idegesít, de a multitouchig ez lesz.... :roll:
Ez szerintem azért van, mivel az iPhone készitette el elöbb a Ferrari GT jobb minöségben és abban is giros irányitás volt és gondolták maradjon meg igy :D
Vagy azér is lehet mert az ujabb készülkek (Pl iPhone) alig rendelkeznek gombokkal, vagy ha van is nagyon kényelmetlen játszani és ezért :)
Persze, de azért meg lehetne azt oldani tapizással is. iPhone-nál egyszerűbben a multitouch miatt, a többinél pedig csak döntögetéssel...
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Szerintem ugy lenne a legnagyszerübb, hogy a menübe beépitteni egy oylan funkciot amivel belehet állitani, hogy giroval vagy touchscreen-el irányitjuk !
Személyszerint a tapizos modszert nem annyira kedvelem mivel, ha nagyon elmerülök a játékba orákot tolom és olyankor enyhén izzad már az ujjam :D
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: Damir »

bikemano írta:Szerintem ugy lenne a legnagyszerübb, hogy a menübe beépitteni egy oylan funkciot amivel belehet állitani, hogy giroval vagy touchscreen-el irányitjuk !
Személyszerint a tapizos modszert nem annyira kedvelem mivel, ha nagyon elmerülök a játékba orákot tolom és olyankor enyhén izzad már az ujjam :D
Ezért a legjobb a fizikai bill :D
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Damir88 írta:
bikemano írta:Szerintem ugy lenne a legnagyszerübb, hogy a menübe beépitteni egy oylan funkciot amivel belehet állitani, hogy giroval vagy touchscreen-el irányitjuk !
Személyszerint a tapizos modszert nem annyira kedvelem mivel, ha nagyon elmerülök a játékba orákot tolom és olyankor enyhén izzad már az ujjam :D
Ezért a legjobb a fizikai bill :D
Aha én is ezen a véleményen vagyok :D
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

Hát nem hiszem el.... Kiadok ennyi pénzt az akkori Nokia "zászlóshajóra", és tessék:
a videót be se tölti, csak fehér képernyő az elején
nagy-nehezen bejön a menü, /tolni kell olyan lassú/
és amikor betöltene a játék is,(kb. 2-3 perc töltés után) villanik egyet a kép, és ismét fehér képernyőn "élvezhetem" a játékot.
Olyan sokat nem szoktam játszani, de azért bosszantó, hogy 2hónapos a telefonom, és már nem indulnak el rajta játékok.
N97 mini
.... de azért szeretem :yeah:
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

farkas-laci írta:Hát nem hiszem el.... Kiadok ennyi pénzt az akkori Nokia "zászlóshajóra", és tessék:
a videót be se tölti, csak fehér képernyő az elején
nagy-nehezen bejön a menü, /tolni kell olyan lassú/
és amikor betöltene a játék is,(kb. 2-3 perc töltés után) villanik egyet a kép, és ismét fehér képernyőn "élvezhetem" a játékot.
Olyan sokat nem szoktam játszani, de azért bosszantó, hogy 2hónapos a telefonom, és már nem indulnak el rajta játékok.
N97 mini
.... de azért szeretem :yeah:
Ez nem a 2 hónapon múlik, hanem azon, hogy a Nokia lassan 3 éve nem fejleszti a symbian oprendszerrel működő telóit és ez legérzékenyebben a hardvert érinti.
Ezt a játékot, amit most kipróbáltál, 2009-ben a Gameloft kizárólag Samsung i8910 HD-re jelentette be és ez annyival módosult azóta, hogy fut (az időközben megjelent) Sony Ericsson Sation is. Az 'ok' prózai: mindkettőben van rendes hardver, amely jóval erősebb pl. egy N97 miniben lévőnél és itt is csak az jött elő, mint mondjuk pc-s platformon, hogy a minőségi játékoknak kell a vas.
A Gameloft most egyszerre több HD játékot is adott ki s60v5-re, de mindegyik használ 3D gyorsítót, ezért csak a fent emlegetett 2 teló jöhet szóba.
Avatar
tanba
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2009-07-01 szer. 00:03:47
Készüléktípus: Samsung i8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: tanba »

bikemano írta:Szerintem ugy lenne a legnagyszerübb, hogy a menübe beépitteni egy oylan funkciot amivel belehet állitani, hogy giroval vagy touchscreen-el irányitjuk !
Személyszerint a tapizos modszert nem annyira kedvelem mivel, ha nagyon elmerülök a játékba orákot tolom és olyankor enyhén izzad már az ujjam :D

Menüből ki lehet választani hogy giroval vagy kijelző tapival akarod irányítani! :)

Ez utóbbi esetben a képernyő jobb és bal közepén van a két iránynak megfelelő gomb, alul két oldalt pedig a drift két irány gomnja, meg kell szokni, de így azért lényegesen könnyebb az irányítás! :)
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

tanba írta:
bikemano írta:Szerintem ugy lenne a legnagyszerübb, hogy a menübe beépitteni egy oylan funkciot amivel belehet állitani, hogy giroval vagy touchscreen-el irányitjuk !
Személyszerint a tapizos modszert nem annyira kedvelem mivel, ha nagyon elmerülök a játékba orákot tolom és olyankor enyhén izzad már az ujjam :D

Menüből ki lehet választani hogy giroval vagy kijelző tapival akarod irányítani! :)

Ez utóbbi esetben a képernyő jobb és bal közepén van a két iránynak megfelelő gomb, alul két oldalt pedig a drift két irány gomnja, meg kell szokni, de így azért lényegesen könnyebb az irányítás! :)
és tedd hozzá, hogy te most a legújabb verzióról írsz, amelyet a Gameloft nem rég adott ki Samsung i8910 HD-re és persze megy SE Sation is. Ugyebár azért különleges, mert használja a 3D gyorsítót(5800-án és N97-en vagy be sem töltődik rendesen vagy erősen szaggat) és letöltve 62mega. A korábbi s60v3-ra kiadott verzió pár mega és nem használja a 3D gyorsítót.
Avatar
tanba
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2009-07-01 szer. 00:03:47
Készüléktípus: Samsung i8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: tanba »

luciuscornelius írta: és tedd hozzá, hogy te most a legújabb verzióról írsz, amelyet a Gameloft nem rég adott ki Samsung i8910 HD-re és persze megy SE Sation is. Ugyebár azért különleges, mert használja a 3D gyorsítót(5800-án és N97-en vagy be sem töltődik rendesen vagy erősen szaggat) és letöltve 62mega. A korábbi s60v3-ra kiadott verzió pár mega és nem használja a 3D gyorsítót.
Jaja! Jól beszélsz főnök! :yeah:
Valóban 3d gyorsítós symbi vasra készült, meg is látszik a grafikán és az fps érték sem gyenge! Jó pár HD játék jött ki év vége felé, lassan újra élvezetes lesz symbin a játék! :)
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Ferrari GT: Evolution HD

Hozzászólás Szerző: bikemano »

tanba írta:
luciuscornelius írta: és tedd hozzá, hogy te most a legújabb verzióról írsz, amelyet a Gameloft nem rég adott ki Samsung i8910 HD-re és persze megy SE Sation is. Ugyebár azért különleges, mert használja a 3D gyorsítót(5800-án és N97-en vagy be sem töltődik rendesen vagy erősen szaggat) és letöltve 62mega. A korábbi s60v3-ra kiadott verzió pár mega és nem használja a 3D gyorsítót.
Jaja! Jól beszélsz főnök! :yeah:
Valóban 3d gyorsítós symbi vasra készült, meg is látszik a grafikán és az fps érték sem gyenge! Jó pár HD játék jött ki év vége felé, lassan újra élvezetes lesz symbin a játék! :)
Hát ja csak az a szomoru, hogy ezekből egyik sem fut a nokiákon :(
Nem értem mikor dob már össze a nokia egy normális hardverrel rendelkezö s60v5 modelt
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”